SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wstep do diety

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3525

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 238 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3481
Witam , od jakiegos czasu odzywiam sie wg 10 wskazowek zywieniowych , na poczatku chcialem robic mase , ale jednak decyduje sie na rzezbe bo jestem endoformikiem i mam troche tluszczu ktory za wszelka cene chcialbym spalic ,i mam tu kilka pytan co do podstaw (czytalem tematy podwieszone)
Wiek;15
Waga;65
wzrost;173
suplementy;brak
przeciwskazania medyczne;brak
trening;silowy 4x w tygodniu i zamierzam dac 3 treningi aerobowe
mam kilka pytan
1.czy dobrze wyliczylem zapotrzebowanie kaloryczne-1950 kcaal.
2.jak podzielic tluszcze bialko i wegle na kg masy ciala cholera co do tego to grzebalem , ale wiele osob ma inne zdanie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 238 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3481
sory zapomnialem dodac ,ze jestem endoformikiem i moj stac to jakies 2 lata z przerwami wakacyjnymi i na swieta i diete stosuje od jakiegos miesiaca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to wklej swoja diete i sie zobaczy . a swoja droga 65kg przy Twoim wzroscie to chyba az tak zalany nei jestes wiec lepiej byla by masa przynajmniej przez zime :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 238 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3481
no wiesz wydaje sie , ale naprawde na brzuchu mam troche tluszczu:P wiec zdecydowalem sie na wycinke niewielka.Do tej pory tylko zmienialem nawyki zywieniowe bez liczenia zadnego , ale niedlugo mam zamiast zaczac.

1.sniadanie 2 jajka , salata z oliwa z oliwek i pomidory
2.kanapka pieczywo razowe z kurczakiem lb lososiem , maslem plus warzywo ogorek lub papryka
3.to samo co w 2 , niestety w szkole jakos tak zarcie z kubla mi nie wychodzi.
4.przed treningiem ryz+kurczak/indyk
5.po treningu miecho , roznie bywa to czerwone to drob plus jablko albo jakis inny owoc.
6.przed snem albo salatka warzywna albo srek wiejski to i to polane oliwa z oliwek (niedlugo bede mial olej lniany)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 238 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3481
a i 2 3 zapomnialem uwzglednic orzechy laskowe lub wloskie i rodzynki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 238 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3481
w 3 tylko sory za pomylke.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hmmm szkoda ze ni podajesz gramtury spozywanchy posilkow a by sie przydalo :) a posilek po treningowy spozywasz odrazu po treningu czy jest jakis odstep czasowy ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 238 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3481
no wlasnie jest odstep niestety bo do silowni troche mam , a po lubie sobie pojsc do sauny:D takze z godzinka niestety jest:/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
odrazu po silwoni idziesz na saune no nie wydaje mi sie zeby to byl doby pomysl bo w koncu sauna to tez duze obciazanie organizmu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 238 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3481
a jak myslisz jak podzielic wegle tluszcze bialka na kg ciala przy rzezbie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
http://plany.sfd.pl/index.php/mid/6/fid/22/trener/trenowanie&act=cpm
tutaj masz link zeby spradzic swoje zapotrzebowanie kcal
jezeli chcesz zrzucic tluszcz to zjadaj o okolo 300 kcal mniej niz wyszlo Ci zapotrzebowanie bialko trzymaj na 2 g na 1kg tłuszcze 60g a reszte niech stanowia weglowodany
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kwestia zapotrzebowania + z czasem spr. diety

Następny temat

Czym moge zastąpić twarożek i jogurt naturalny

WHEY premium