SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • hard mass vs bialko +...

    Temat
    Odżywki i suplementy

    krotka pilka , co lepsze hard mass czy najtansze bialko(jesli znajde w miescie to ostrowia, a jak bym nie znalazl to jakie ?) + banan lub inny owoc ( jakies propozycje jak cos ) ?

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1014 Data: 2008-11-11 12:32:48 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Białko Podkarpackie

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Co to za gowno?Ktos sypie serwatke i sprzedaje jako izolat?2KG PO 55 ZLOTYCH

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 1467 Data: 2011-01-09 19:39:57 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Białko a węgle

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam Załóżmy, że z diety mi wychodzi ; B ; 150g W ; 400g T ; 60g Co będzie jeśli zdarzy się tak, że tluszczy i białka zjem tak jak ma być a węgli np.. o 150g za mało?

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 904 Data: 2012-01-15 18:40:37 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Witam! Kupię dobre białko, najlepiej sprawdzone i przebadane (scitec, hi tec C6, itd.). Niestety nie chcę SFD - mam problemy gastryczne. Pozdrawiam i czekam na propozycje! tomaszS

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 942 Data: 2013-02-06 22:00:01 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Tj. w temacie czy wiedzie gdzie w Polsce znajduja sie laby w, których mozna przebadac bialko pod wzgledem zawartosci protein zeby dowiedziec sie ile tak naprawde jest bialka w bialku i ile w nich aminokwasow

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 744 Data: 2016-02-23 14:42:32 Szacuny postu: 2 (cały temat: 0)
  • Białko i bcaa

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam, chcę przyjmować jedną porcję odżywek bcaa i białka dziennie - wyszło mi 33 gram białka i 10 gram bcaa . ( ważę 75kg - dobrze obliczyłem? ). I teraz pytanie w jakich porach brać jaką odżywkę?

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 689 Data: 2016-04-11 19:12:57 Szacuny postu: 1 (cały temat: 0)
  • Gainer + Białko ;?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Śiemka, mam pytanie czy mogę mieszać razem w jednym pojemniku białko z gainerem ;? jak coś szukałem odpowiedzi i nie znalazłem ! wesołych świąt ;)

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 731 Data: 2009-12-25 12:42:06 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Białko serwatkowe

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Jak ktos wie gdzie, i w jakiej cenie mozna kupić dajcie znać

    Odpowiedzi: 20 Ilość wyświetleń: 2103 Data: 2004-04-08 12:59:02 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • pytanko o białko

    Temat
    Odżywki i suplementy

    witam kolega w tamtym roku kupił biało CNP otworzył napił sie raz i tyle stało na szafce . pytanie to jest jeszcze pitne? jaki jest limit na otwarte suple ? dzx

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 968 Data: 2009-09-04 22:43:46 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • białko w organizmie

    Temat
    Szybkie pytania bez logowania

    mam pytanie odnośnie co oznacza 8 krotne przekroczenie białka interaktywnego w organizmie kobiety. co należy z tym zrobić? do jakiego udać sie lekarza, specjalisty. jakie moga być tego przyczyny i konsekwencje

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 660 Data: 2011-09-06 12:08:46 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jakie białko brać (50kg)

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam. Mam 18lat, 170cm wzrostu i ważę 50kg. Chciałbym się dowiedzieć jakie białko czy też inne odżywki mogę kupić, żeby przytyć i urosnąć.

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 1255 Data: 2013-05-12 22:48:35 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • SPalacz i bialko vol2!

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Siema chcial bym zakupic sobie bialko i spalacz tluszcz. Myslalem o jet fuel jakies opinie ? Zmiany w zachowaniu? Samopoczuciu? I jakie bialko polecacie . Proszeo szybko odp

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 1044 Data: 2015-02-28 08:21:12 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • kiedy przyjmować białko

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Kiedy najlepiej jest przyjmować odżywkę białkową w dni treningowe i wolne, dodam że do tej pory stosowałem rano i wieczorem-dni wolne, a treningowe po treningu i przed snem

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 1015 Data: 2017-01-09 12:16:48 Szacuny postu: 3 (cały temat: 0)
  • bialko czy gainer

    Temat
    Odżywki i suplementy

    mam problemik potrzebuje masy i planuje sobie kupic cos w proszq ale niewiem czy lepszy bedzie gainer czy samo bialeczko ? South Bronx ! (Give me SOG)

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 1262 Data: 2003-06-08 16:06:43 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • białko

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    witam :) mam pytanie. ćwicze dopiero 1 miesiac i chciałem sie zapytać czy już moge brać samo odżywke białkową czy weglowodanowo -białkową. moja masa ciała 71 kg wzrost 177 cm

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 897 Data: 2008-01-06 20:52:43 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Gainer czy białko i wegle?

    Temat
    Szybkie pytania bez logowania

    Mam spory nie dobór w weglach w diecie i troche mały w białku wiecej uż zjesc nie dam rady co lepie jupić gainer czy białk o węgle osobno? I tak to jaki gainer najlpszy tzn z której firmy?

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 840 Data: 2012-06-02 15:20:48 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • ktore bialko skuteczniejsze?

    Temat
    Szybkie pytania bez logowania

    ktore z tych bialek skuteczniejsze jezeli chodzi o przyrost miesni: -Trec 100 whey -Optimum Nutrition whey gold standard -SFD WPC protein

    Odpowiedzi: 12 Ilość wyświetleń: 1360 Data: 2013-02-19 15:11:54 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • chodzi mi tu oczywiście o to najtańsze białko

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 2317 Data: 2004-12-25 12:35:23 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • bialko zrolmlecza?

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    slyszeliscie cos o czystym bialku z rolmlecza ale nie chodzi mi o setrwatke bo ona to juz wogule nic nie daje. jak slyszeliscie to napiszcie i jeszcze mi powiedzcie czu warto to kupic

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 975 Data: 2005-01-09 18:33:45 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Białko Vitalmaxa

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Czy dobre jest białko Vitalmax - whey protein 82 ???? brał ktoś?? i sklad tez ma dobry.

    Odpowiedzi: 13 Ilość wyświetleń: 1842 Data: 2005-03-30 18:49:16 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)