SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • Dieta na rzezbe do oceny

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    wiek-23 staz-3 waga-81 wzrost-176 barki-122 kalta-106 zadnych supli treing na rzezbe areoby dieta wyglada tak: 1.rano=sniadanie Mleko spożywcze 2% tłuszczu 500ml Płatki kukurydziane 100g Rodzynki suszone 20g 2.okolo 10-11 Serek twarogowy ziarnisty(wiejski) + jaki pomidor,cebula,ogorek 3.okolo 12:30/130 Makrela wędzona 200g . [...]

    Odpowiedzi: 23 Ilość wyświetleń: 2517 Data: 2010-05-12 20:14:15 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Zakup tanich suplementów

    Temat
    Po siłowni, o siłowni

    [...] budżet a cichłbym nabrać kilka kilo masy do kwietnia , a później redukcja .Suplementy jakie mnie interesują z tańszych firm to bcaa lub jakieś inne aminokwasy , białko , jakieś aakg przed treningiem gainer + moze jakąś krete :).Chciałbym zeby każdy z userów który miał styczność z suplementami z niższej półki i opisał czy [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 1151 Data: 2010-01-11 14:26:46 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta na mase

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam Jestem tutaj nowy i chce sie was poradzic.Mam 22 lata waze zaledwie 73kg.Jak dla mnie to stanowczo za mało.Cwicze juz od 4 miesiecy z przerwami bo nie zawsze mam czas ale nic nie tyje.Kazdy twierdzi ze jestem hardgainerem czyli mam problem z przybraniem masy ciala.Co zrobic zeby przytyc?Co jesc??Moze jakas odzywke kupic i zjesc??Diete mam [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 811 Data: 2012-03-11 10:19:21 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Placki owsiane - przepis

    Temat
    Kuchnia SFD

    Witam, szukałem przepisu na placki owsiane ale w większość były to albo z odżywką białkową (a to mnie nie interesuje bo mi suple typu białko i węgle w diecie nie potrzebne) ale po prostu zwykły i znalazlem tylko jeden ale wstawiony przez jakiegoś 16 latka który się pytałem czy jest to dobre bo koledzy mu podpowiedzilI Mianowicie: 5 białek jaj , [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 3116 Data: 2014-09-17 20:14:17 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] Piłka nożna -1.5h Czwartek: Siłownia: Klatka + Triceps Piątek: Siłownia: Barki (nóg nie ćwiczę- mam mocno umięśnione łydki+2 razy w tyg piłka nożna) Dieta: -4-5 posiłków dziennie -staram się jeść sporo węglowodanów złożonych (kasze, ciemny ryż, ciemne pieczywo) oraz białko (ryby, mięso, fasola) -nie stosuje żadnych suplementów ale jestem otwarty

    Odpowiedzi: 12 Ilość wyświetleń: 3001 Data: 2014-12-10 13:21:21 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Karate a Spadek Masy

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] (oczywiście dietke mam). Czy robie dobrze jak 30 min przed treningiem (trening mam o 18:00) zjem 30g białka(różnie-czasami są to białka jaj, całe jajka, tuńczyki czy odżywka białkowa) żeby podczas treningu (a sa czasami naprawde wyczerpujące) nie palić mięśni?? I czy jak kończe trening o 19:30 to co mam wypić-(Carbo, Białko) czy może zakupić [...]

    Odpowiedzi: 17 Ilość wyświetleń: 2045 Data: 2005-04-11 21:40:15 Szacuny postu: 3 (cały temat: 0)
  • Nadmierny apetyt ...

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam , ostatnimi czasu podjadałem węglowodany na poziomie 6,5 g na kg masy ciała , i popadłem w taki jakby szał związany z jedzeniem i zaczołem mieć kłopoty z wątrobą ponieważ ta była zbyt męczona . Dlatego więc postanowiłem obciąć węgle i dac wiecej białka co by sprzyjało wątrobie . Przedstawia się to tak : Węgle bym jadł na poziomie 5- 5,5 g na [...]

    Odpowiedzi: 15 Ilość wyświetleń: 2794 Data: 2007-05-04 13:21:35 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • LOW CARB-do oceny.

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam. Chciałbym zredukować tkankę tłuszczową, dlatego też wybrałem dietę redukcyjną LOW CARB. Mam 18lat, 168cm wzrostu i ważę ok. 73kg.-jestem endomorfikiem. Dieta: 1. 2całe jajka+100ml mleka+50g wielozbożowych płatków''just fit''+łyżeczka oleju lnianego+łyżeczka cynamonu. 2. 80g bułka/kanapka razowa+50g szynki ew jajko+warzywa+odrobinę masła. 3. [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 634 Data: 2013-04-08 20:04:10 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Bilans kaloryczny zerowy

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam Wszystkich Zrobiłem ostatnio redukcje, z 90 na 82kg. Jestem bardzo zadowolony wyników. Teraz jestem na bilansie zerowym, jem 3000kal dziennie. Pytanie jak dlugo po redukcji trzeba byc na zerowym ? Czy moge odrazu po redukcji wskoczyc na mase ? Oraz drugie pytanie. Czy to jest dobry pomysł aby w diecie masowej po 17tej jesc juz tylko bialko + [...]

    Odpowiedzi: 15 Ilość wyświetleń: 4793 Data: 2012-05-07 22:33:41 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • słabe efekty prosze o pomoc ! i o dorade odrzywek!

    Temat
    Trening dla początkujących

    [...] jednorącz w siadzie 3x <8-12) prostowanie ramienia ze sztangielka opadnie tułowia 3x francuskie leżąc do czoła gryf łamany 3x ćwiczenia mam tylko na sztangach nie mam zadnego atlasu i wyciągu wiedz tylko takie ćwiczenia dobrałem pozdrawiam ! jaką odrzywke sobie klupić prosze o pomoc wcześniej miałem białko multiprotein z treca pozdrawiam!!

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 687 Data: 2010-06-29 09:58:08 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Hmbolon+monohydrat kreatyny Olimp

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Zaczynam cykl. Jak to brać. Trening 3 razy w tygodniu około godziny 17. obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył): nie mam Wiek: 19 Waga: 101 Wzrost: 193 Cel cyklu: czysta masa/ drobna redukcja tłuszczu stosowane już wcześniej suplementy : brak Uprawiane inne sporty: piłka ręczna stosowane wcześniej spalacze : brak [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1441 Data: 2010-06-14 11:07:05 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta na luzaku

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] się zgadzać zapotrzebowanie ale w sumie jak opierdzielisz burgera albo czekoladę na masie to nic się nie stanie. Ja osobiście mam dietę pasującą do 3 typu i pilnuje żeby na koniec dnia wszystko się zgadzało, czasem uzupełniam białko prochem. Zmieniony przez - xarojx w dniu 2020-10-27 00:36:24 Zmieniony przez - xarojx w dniu 2020-10-27 00:54:00

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 911 Data: 2020-10-27 00:35:42 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • masa masa masa

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Czesc sorka ze rozwinolem tu pare tematow. Ale chodzi mi oto bralem kretke juz 2 raz pierwsza byla olimp najzwykleszja ta teraz mija juz 5 tygodni jest z power-a bralem rano i po treningu z d-boza nie mam zadobrych efektow teraz juz przestaje ja brac i co moge wziasc ...? na mase ale gaynery odpadaja bo mam tendencje do tycia a jem niezadu [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 1365 Data: 2003-08-27 20:29:21 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Mleko w diecie

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Czy mleko w kartonie 0,5% to sama woda i barwnik , czy jest w tym białko.

    Odpowiedzi: 43 Ilość wyświetleń: 8420 Data: 2012-03-30 08:13:47 Szacuny postu: 3 (cały temat: 0)
  • Dieta na redukcje do oceny

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] trening - niestety wcześniej nie możliwe 6) nitroprogein, mleko 200ml, łyżka miodu 21/00 wiadomo żeby se nie obrzydzać jedzenia to ryż zastępowany kaszą, makaronem itp, a białko czyli kurczak np. rybą, +do wszystkiego kreatyna dominator matrix na mase, trening na siłowni dzielony 4 razy w tyg. poniedziałek, wtorek, czwartek i [...]

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 1563 Data: 2010-12-31 18:41:06 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta do sprawdzenia

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam! Mam 15 lat ćwiczę na siłowni 9 miesięcy. Bez większych efektów. Dlatego postanowiłem ułożyć Sobie dietę na masę. Bo nie mam z czego robić mięśni. Wzrost : 183 Waga : 70 Moje zapotrzebowanie to : Kalorie = 3434.29 Węglowodany = 472.22gram Białko = 128.79gram Tluszcz = 114.48gram A to moja dieta proszę o wskazówki układam dietę pierwszy [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 1133 Data: 2012-08-31 20:55:41 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • 60kg ekto - pomocy

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam, jestem 1 raz na forum i mam prośbę. A dokładniej... Mam 18 lat, mierze 177 i ważę 60 kg. Ćwiczę już 5 tydzień po 3x w tygodniu. Problem jest tego typu, że potrzebuję diety a nie mam zielonego pojęcia i proszę... nie odsyłajcie mnie na linki zewnętrzne, może trafi się akurat ktoś z sytuacją podobną do mojej komu pomogła jakaś dieta i mi [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1208 Data: 2013-06-19 22:55:09 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • odżywki pomoc w doborze

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] mam siano a potem moge nie mieć heh trenuje juz rok na sucho bez odzywek i w zime chce wrzycić *1kg kreatyny jablczan zalezy mi na proszku a nie tabletkach *jakiś gainer *białko serwatkowe a w wiosne *hmb 1kl-0,5KL tez w proszku a teraz pytania : * co sadzicie o nitro bolonie albo deca stack zamiast ???? kreatyny albo dodatkowo ??????? [...]

    Odpowiedzi: 20 Ilość wyświetleń: 2272 Data: 2008-06-16 12:18:10 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • >Dieta do oceny<

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] i porady. 1. Śniadanie: - płatki owsiane 80g - twaróg półtłusty 70g - jablko/ 2 małe jabłka - oliwa z oliwek 20g 2. Śniadanie#2: (jest to posiłek w postaci batoników białkowo-węglowodanowych z racji tego że jestem w tym czasie na uczelni) - płatki owsiane 140g - odżywka białkowa 20g - rodzynki 15g - miód pszczeli 20g - jedno białko jajka [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 977 Data: 2009-12-03 07:47:45 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pomoc w przybraniu masy:)

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    [...] robię pompki od 5 lat w domu a niedawno zacząłem chodzić na siłkę w szkolę:). Moja prośba jest taka. Mógłby ktoś napisać jaką odżywkę powinienem kupić sobie na początek (białko), co ile dni chodzić na siłownię (ilość serii, powtórzeń w serii, i jakie partie mięśni łączyć ze sobą pod czas treningu), i dieta co powinienem jeść a czego nie, żeby [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 627 Data: 2014-01-05 15:13:35 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)