SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • 2 dni diety do oceny

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Acha, czyli rozumiem że ułożona wyżej dieta jest z uwzględnieniem konkrentej ilości czasu na trening tak ?? (który masz zamiar zacząć za 2 tyg) No to póki nie zaczniesz, napewno zapotrzebowanie kaloryczne będzie mniejsze i trzeba będzie obciąć troche Kalori najlepiej z węglowodanów, Białko i Tłuszcze mogą zostać na tym samym poziomie. [...]

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 1117 Data: 2010-03-31 17:07:30 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Czas na kilka słów krytyki :) [Plan treningowy]

    Post
    Trening dla początkujących

    Dieta tragiczna, czemu tak mało kcal, mało białka, mało tłuszczy, mało wszystkiego? Chcesz low carb to zwiększ białko i tłuszcze, chcesz low fat to zwiększ białko i węgle Trening bym zmienił i wziął normalne ACT na całe ciało, masz własną siłkę to możesz się zorganizować. Taki chłop nie poczuje tych uginań i wycisków co je robisz, za słaby bodziec [...]

    Odpowiedzi: 14 Ilość wyświetleń: 1579 Data: 2017-04-13 12:15:10 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] to nie ich wina. Czasem kupisz przed treningowke na opakowaniu pisze 30mg geraminy a sponiewiera Cie okrutnie i masz wrazenie ze jest tam ze 2 razy tyle i piszesz ze jest mocna , fajnie sie trenuje itd. a nie patrzysz czy tam faktycznie siedzi te 30mg Ja czekam i tak na wyniki tych badan i nie obwiniam nikogo kto nie swiadomie polecal te białko

    Odpowiedzi: 1233 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2011-10-30 22:18:07 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pojedyncze pytania Juniora vol. 9

    Post
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    Pytanko mam :) Z czego ma się składać ostatni posiłek na redukcji? białko czy białko + węgle? jeśli to drugie to czy dużo tych węgli?

    Odpowiedzi: 5927 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2014-11-24 19:52:24 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pojedyncze pytania Juniora vol. 9

    Post
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    [...] mi lekarstwa, i chciał bym mu powiedzieć o białku które zażywam, a konkretnie jego skład aby powiedział czy nie koliduje mi z lekami, chodzi mi o skład białka z ostrovitu na opakowaniu pisze mi tylko co i jak z wartością odżywcza i nie ma nic na temat składu, wiecie może gdzie można go znaleźć nie koliduje :) białko to białko jak w kurczaku

    Odpowiedzi: 5927 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2015-01-23 20:35:10 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pojedyncze pytania Juniora vol. 9

    Post
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    Jakie polecicie tanie białko ? Redukcja, białko piję potreningowo do posiłku. http://www.sfd.pl/sklep/Hi-Tec_Nutrition_Protein_80-opis42.html http://www.sfd.pl/sklep/Alpha_Male_AM_PROTEIN_+_AM_PROTEIN-opis27537.html http://www.sfd.pl/sklep/UNS_WPC_ECONO_+_Vit_a_Min_Gratis-opis32945.html [...]

    Odpowiedzi: 5927 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2015-07-31 02:22:17 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Budowanie mięśni i spalanie tkanki tłuszczowej!

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    bardzo przydatne.. szkoda, że nie przeczytałem tego wcześniej(bylem za bardzo gruby i myslalem, ze po a6w zamienie tluszcz w miesnie, a teraz jestem za bardzo chudy i zastanawialem sie czemu). Teraz wiem zeby wyrobic miesnie to musialem najpierw spalic tkanke tluszczowa(wczesniej 172cm/80kg, teraz 172cm/60kg) Chce przytyc 6kg ale mam strasznie [...]

    Odpowiedzi: 16 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2010-08-08 20:30:00 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • podchwytem trzymam sztange (wg opisu z atlasu http://www.kulturystyka.pl/atlas/nogi.asp#2) ciezej mi w ten sposob niz ze skrzyzowanymi rekami, ale chyba tak vena ma robic? wiec uznalam, ze ja tez?? jezyki ok - chyba masz racje aero 30 min ok. Obli wracajac do diety to jak czasami koncze silowy 2 do 3h przed snem: to 30min po silowym jem wegle i [...]

    Odpowiedzi: 1348 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2009-05-31 20:24:41 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Ze mna jest chyba cos nie tak???? Przysieglabym ze wczoraj wysylalam ci posta i go nie ma , cholera... A juz wiem nie dzialal mi sfd ok, ufff... zapisalam . dobra Liczysz bialko ze wszytskiego powinnas miec ok 3g/kg reszta dobij sensownie do swojego zerowego bilansu (mozesz rozlozyc te kalorie mniej wiecej po polowie, tak bedziesz miala [...]

    Odpowiedzi: 1348 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2009-09-18 09:02:42 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pomoc w doborze suppli na kolejny cykl

    Post
    Odżywki i suplementy

    [...] mam bjj, wtorek mam siłownie, w środa wolne czwartek siłownia, piątek wolne sobota thai box niedziela wolne .Dawkowanie pon rano storm, przed treningiem noX wieczorem białko ,wtor rano storm o kolo drugiego śniadania białko przed siłką noX po storm na noc białko, środa rano storm na noc białko ,czwartek jak we wtorek, piątek jak w środę [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 1159 Data: 2010-04-10 01:09:04 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Celiakia, dieta, ćwiczenia.

    Post
    Dietetyka ogólna

    [...] budulcem. Trenując siłowo, nie budujesz początkowo mięśni tylko je niszczysz. W momencie zaprzestania treningu organizm zaczyna naprawiać zniszczone mięśnie wysyłajac tam białko płynące w Twojej krwi. Odbudowuje z "nawiązką" stąd mamy hipetrofie mięśniową czyli anabolizm, rośnięcie -> zwał jak zwał. W czasie regularnych treningów [...]

    Odpowiedzi: 19 Ilość wyświetleń: 3503 Data: 2011-06-19 15:46:11 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • do oceny, trening,dieta

    Post
    Trening dla początkujących

    [...] olimp gain oil 6000?)- boję się o jeden posiłek,zaraz po treningu. - ODPUSC GAINERA SZKODA KASY. PO TRENINGU RYZ BIALY Z RYBA, WARZYWAMI I MASZ GAINERA LEPSZEGO I ZDROWEGO -białko - stać mnie tylko na ostrowię,myslalem zeby wyciągac z niej dziennie max 30 g. a reszte z papu - KIEDY CHCESZ BRAC ? JESLI TRZBEA TO MOZE BYC -zma(apteczne) - ODPUSC [...]

    Odpowiedzi: 34 Ilość wyświetleń: 4796 Data: 2007-05-25 14:29:03 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • do oceny, trening,dieta

    Post
    Trening dla początkujących

    [...] -Pewnie sie posiłki przemieszają z racji raczej porannego treningu - jak przestawić?. -Nie wiem gdzie białka roślinne dać. -Nie wiem gdzie dac jajka -Nie wiem kiedy wciągnąć białko z Ostrowi (na noc? - jezeli w ogóle) Kiedy Omega 3 ? (pojdnej kapsułce po pierwszym i ostatnim posiłku?) Czekam cierpliwie na krytyki i pomoc :) Pozdrawiam Zmieniony [...]

    Odpowiedzi: 34 Ilość wyświetleń: 4796 Data: 2007-05-27 08:39:32 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • BdWiELKi / blog / w drodze po życiową formę

    Post
    Trening dla początkujących

    [...] 100g brokuł, kromka chleba żytniego pełnoziarnistego, łyżka masła orzechowego 2. 150g kuraka, 50g orzechów włoskich, 100g marchewki z groszkiem 3.j/w 4. przed treningiem białko WPC 30g, 2banany 5. od razu po treningu białko WPC 30g, 100g ryżu białego 6. 100g kuraka, 100g płatków owsianych 7. 100g tuńczyka w oleju i pomidor cały daje to około: [...]

    Odpowiedzi: 264 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2009-02-22 16:27:19 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • BdWiELKi / blog / w drodze po życiową formę

    Post
    Trening dla początkujących

    [...] sprawa tak: 1. 4jaja, 100g brokuł, 100g płatków owsianych, 50g orzechów włoskich 2. 150g kuraka, 50g orzechów włoskich, 100g marchewki z groszkiem 3.j/w 4. przed treningiem białko WPC 30g, 100g płatków owsianych 5. od razu po treningu białko WPC 30g, 6. 100g kuraka, 100g ryżu brązowego 7. tuńczyk w wodzie i pomidor cały ~3300kcal ~220 białka [...]

    Odpowiedzi: 264 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2009-02-22 17:08:21 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] przez zakwasy miesiąca. Takich dużych jak dziś pewnie nie będę już jakiś czas miała ino mniejsze a wtedy pojawią się aeroby w DNT. Czy jakieś suple są mi potrzebne? Omega, białko, olej lniany czy cóś? Może witaminy? Tak tylko pytam. Pozdrawiam Zmieniony przez - dobrobytka w dniu 2011-09-28 19:24:10 Zmieniony przez - dobrobytka w dniu [...]

    Odpowiedzi: 282 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2011-09-28 19:23:28 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • No i to się kurczę chwali Mam nadzieję, że i mój się wkrótce weźmie za siebie, bo niedługo to białko, co mu kupiłam rok temu na urodziny w końcu sama zjem Żeby nie było, ja nie narzekam, ja się tylko tak chichram Tak właśnie wpadłam przed chwilą do Ciebie i patrzę, że mamy całkiem podobne ciężary tylko ja robię mniej powtórzeń, ale nie będę się [...]

    Odpowiedzi: 282 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2011-10-07 21:00:43 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] /ObrazkiSFD/zdjeciaSFD/3e08d5b37827424dab6461ba397faf73.jpg /ObrazkiSFD/zdjeciaSFD/c1888384b316427d97a092b6702b938f.png Już troszkę lepiej, ale tyle mięsa w weekend a białko nie dobite... Jednak callanetics; nie chciałam rodzicom spaść na głowę skacząc jak wariat%-) ale co się odwlecze, to nie uciecze (podobno:-O). A ta ręka, co mi się nie [...]

    Odpowiedzi: 282 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2011-12-12 23:55:45 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Redukcja od 30.09.2013r

    Post
    Trening dla początkujących

    ja kupiłem białko 2kg i piję sporadycznie co któryś dzień. Tka więc pewnie mi starczy na jakieś poł roku jak nie lepiej ;) Ogólnie wszystkie białko zdobywam z pokarmów i z tego się cieszę :)

    Odpowiedzi: 651 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2013-11-03 16:15:24 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Redukcja od 30.09.2013r

    Post
    Trening dla początkujących

    [...] <2050kcal (- 185kcal) DT <2450kcal (- 550kcal) Rozkład tygodniowy: Łącznie 3x DT 4x DNT - 2390 kcal (wychodzi -341,4,6kcal na dzień) Makroskładniki: W DT węglowodany <200 białko 2-2,5g/kg W DNT węglowodany nisko myślę tak <130 zależy co będę miał pod ręką, białko jak DT Sprawdzenie: Przy wybraniu opcji 3x siłowo 45minut i 3x cardio 40minut [...]

    Odpowiedzi: 651 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2013-11-23 22:50:45 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)