SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Pojedyncze pytania Juniora vol. 9

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 459838

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 293
Panowie a płatki owsiane ? Gotowane na mleku,wodzie strasznie mnie obrzydzają,walczę z żołądkiem żeby to zjeść.Jeżeli zjem je bez gotowania np z mlekiem,jogurtem stracą na wartości odżywczej?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 235 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5170
Kup błyskawiczne, wystarczy żeby postały chwilę w wodzie lub mleku i robią się miękkie i gęstnieją
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 354 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1431
Błyskawiczne są dużo lepsze moim zdaniem. Ja do tego zawsze jem 50g rodzynek/śliwek i gra muzyka
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 293
Właśnie nie lubie ich w takiej formie.Pytam czy mogę je zjeść w takiej formie jak są w paczce ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 242 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6887
O której ostatni posiłek na redukcji? Dieta wysoko białkowa. Do tej pory jadłem ostatni posiłek o 19-20 a ale nie wiem czy to nie za późno i nie daje białka organizmowi podczas snu. Chodzę spać o 00:00 .

Zmieniony przez - LocaL w dniu 2014-11-24 19:09:29
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 601 Napisanych postów 36401 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 297126
Spokojnie sobie zjedz godzinę przed snem, tak żebyś mógł zasnąć. Ja idę spać od razu po posiłku, z pełnym brzuchem najlepiej mi się śpi :D

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Radowid5
Panowie a płatki owsiane ? Gotowane na mleku,wodzie strasznie mnie obrzydzają,walczę z żołądkiem żeby to zjeść.Jeżeli zjem je bez gotowania np z mlekiem,jogurtem stracą na wartości odżywczej?


Jedz śmiało, do jogurtu możesz dodać.


"O której ostatni posiłek na redukcji? Dieta wysoko białkowa. Do tej pory jadłem ostatni posiłek o 19-20 a ale nie wiem czy to nie za późno i nie daje białka organizmowi podczas snu. Chodzę spać o 00:00 . "

Tak jak ci wygodnie, 30min - godzine przed spokojnie możesz jeść
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1244
Pytanko mam :) Z czego ma się składać ostatni posiłek na redukcji? białko czy białko + węgle? jeśli to drugie to czy dużo tych węgli?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 105 Napisanych postów 1794 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26438
Białko+węgle/fat+białko.
Mało/średnia ilość węgli.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 242 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6887
Ok panowie dzięki za odpowiedzi
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

witam chciałbym zobczyć czy to dobrze:)

Następny temat

Trening tricepsa i pleców

electro
Polecane artykuły