SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol. 9

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 396730

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1435
Maltodextrin od Myrotein jest dużo tańszy od MaxCarb od Trec'a, mogę bez problemu zakupić wersję od Myprotein?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
Możesz, ale lepiej wydać te pieniądze na dietę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1435
Na dietę mam przeznaczoną inną część budżetu. :) Wszystko jest dopięte na ostatni guzik i dobieram do tego suplementację.
Pozdrawiam. :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 860 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8425
Siemka. Przy allahah to trzeba prostować plecy w dolnym odcinku ppleców?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 270
Witam zacząłęm ostatnio trening FBW według artykułu georga 1 zestawem : Nogi:
Przysiady ze sztanga na barkach 3s
Plecy: Wiosłowanie sztanga 3s
Klatka: Wyciskanie sztangi na skosie 3s
Barki: Wyciskanie sztangi z za glowy 2s
Biceps: Uginanie ramion ze sztanga 2s
Triceps: Wyciskanie sztangi wasko 2s
mianowicie mam pytania co do tego treningu jaka jest przerwa między pojedyńczymi seriami oraz czy ten trening tak naprawdę ćwiczy całe ciało bo np brzucha w ogóle nie czuję wiem że nie ma tu żadnych brzuszków itp ale skoro to trening całego ciałą to chciałem się tak zapytać czy muszę dołożyć jakieś ćwiczenia np na brzuch


Zmieniony przez - Rufuzz w dniu 2014-12-08 18:12:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 1794 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 26435
Rufuzz
Witam zacząłęm ostatnio trening FBW według artykułu georga 1 zestawem : Nogi:
Przysiady ze sztanga na barkach 3s
Plecy: Wiosłowanie sztanga 3s
Klatka: Wyciskanie sztangi na skosie 3s
Barki: Wyciskanie sztangi z za glowy 2s
Biceps: Uginanie ramion ze sztanga 2s
Triceps: Wyciskanie sztangi wasko 2s
mianowicie mam pytania co do tego treningu jaka jest przerwa między pojedyńczymi seriami oraz czy ten trening tak naprawdę ćwiczy całe ciało bo np brzucha w ogóle nie czuję wiem że nie ma tu żadnych brzuszków itp ale skoro to trening całego ciałą to chciałem się tak zapytać czy muszę dołożyć jakieś ćwiczenia np na brzuch
Zmieniony przez - Rufuzz w dniu 2014-12-08 18:12:04


Przerwę robisz sobie, aż będziesz czuł się na siłach robić następną, ale nie dłużej niż 3 minuty.
Brzuch pracuje m.in. przy przysiadach. Możesz ew. dorzucić 2 serie brzuszków na koniec treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1644
Czy białko dostarczane praktycznie codziennie z orzechów, oraz twarogu, gainera i paru innych potraw(np.śledź w śmietanie(nie codziennie)), ma jakiś wpływ na budowanei masy miesniowej ??? W szczególności mam tu na myśli że nie jets dostarczane z jaj lub miesa.

shelbygt500

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 1794 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 26435
shelbygt500
Czy białko dostarczane praktycznie codziennie z orzechów, oraz twarogu, gainera i paru innych potraw(np.śledź w śmietanie(nie codziennie)), ma jakiś wpływ na budowanei masy miesniowej ??? W szczególności mam tu na myśli że nie jets dostarczane z jaj lub miesa.


Orzechy bogate w białko raczej nie są....
Ryby, nabiał jak najbardziej, jeśli dostarczasz wystarczającą ilość to jest ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1644
No w 100g załóżmy takich prażonych jest ponad 20g białka, wiec źle nie jest ;)

Zmieniony przez - shelbygt500 w dniu 2014-12-08 22:21:31

shelbygt500

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 1794 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 26435
shelbygt500
No w 100g załóżmy takich prażonych jest ponad 20g białka, wiec źle nie jest ;)

Zmieniony przez - shelbygt500 w dniu 2014-12-08 22:21:31


Nie są to pełnowartościowe białka... :) do tego np. orzechy ziemne w większych ilościach wpływają niekorzystnie na organizm.. a zwłaszcza prażone.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

witam chciałbym zobczyć czy to dobrze:)

Następny temat

Trening tricepsa i pleców

WHEY premium