SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytania Juniora

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 868

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 24 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 244
Witam,w końcu zacząłem swoją przygodę z siłownią,więc powstało parę pytań związanych z tym.
1.Czy znacie partię ciała,które są najbardziej zaangażowane przy rzucie oszczepem? I ewentualnie jakie ćwiczenia pomogłby by w poprawieniu siły.
2.Jeździłem trochę rowerem,i w sumie tylko tyle,nie ćwiczyłem za wiele,tyle co sporadycznie.A po 2 razie na siłowni przy robieniu przysiadów,miałem założone na sztangę 90kg i bez problemu zrobiłem 5 powtórzeń,czy to dobry wynik? Dodam,że bez problemu zrobiłbym około 9-10 tylko trener powiedział STOP.Przysiady robione z dużym zakresem.Ważę okolo 73-74kg,mam 16 lat,174 wzrostu,co o tym sądzicie?
3.Czy zwykłe zdrowe odżywanie wystarczy,aby zrobić dobrą posturę? Czy powoli pchać się w układanie diety i treningu już w tym wieku?
Na siłowni robię coś ala FBW,bo nie mamy ustalonych partii itd.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7521 Napisanych postów 49527 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385537
do rzutu zaangazowane jest całe ciało a w szczególności obrecz barkowa , trening FBW bedzie optymalny a co do diety zacznij jesc zdrowo ale pomału pomyśl juz nad ukladaniem sobie odpowiedniej diety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 24 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 244
A co myślisz o tych przysiadach? Jak na praktyczny brak ćwiczeń to jest okej?
Wielki dzięki za rady.


Zmieniony przez - Lyyyydaaax w dniu 2015-07-26 12:46:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 484 Napisanych postów 6372 Wiek 89 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 120575
To musisz sam siebie ocenić, nie patrz na innych. Jednym jest ciężko na tym, a drugim na tym. Jeśli dajesz rade bez problemu 90 to ćwicz ;p
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta, Redukcja

Następny temat

obtłuszczone sutki

WHEY premium