SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol. 9

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 397536

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33080 Napisanych postów 23167 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278055
Jasne ze mozna. Ja mialem często chwile słabości na redukcji. A browara to srednio 7 w tygodniu sie wlewalo w siebie ale kcal starałem sie pilnowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33080 Napisanych postów 23167 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278055
Czy tluszcze na diecie masujacej można śmiało przekraczać tak o 20-30% czy jednak lepiej trzymać sie wyliczen


Zmieniony przez - monkey22 w dniu 2015-10-13 09:28:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 1357 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22874
Jestem obecnie na masie po wczesniej redukcji mam wielki apetyt, dziennie jem ok 600 g wegli z hakiem 2 3 g bi i 1.1,2 tluszczu. Mam 58 kg i 193 wzroatu i nie tyje. Skad taka chec do jwdzenia? Po tej redukcji. Jakies zabirzenia leptyny srodka sytosciczy cos?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
monkey22 jednego dnia zjesz więcej, kolejnego mnie tak by mniej więcej się równało na przestrzeni kilku dni.

Streetz Killer tak to można gdybać, nie wiem po co redukować do 58 kg przy wzroście 193 cm. Nikt nie zna Twego stylu odżywiania, nic o Tobie nie wie.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33080 Napisanych postów 23167 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278055
Mógłby ktos wkleić linka do sprawdzonej dobrej rozgrzewki przed ćwiczeniami na masę . Albo chociaż napisać co powinno sie robic pr ze d treningiem.dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
wysilek aerobowy w dowolnej formie okolo 10-15min, u mnie jak pojawi sie pot to znak, ze wystarczy
pozniej przechodze do prostych ruchow konczyn, tulowia, czyli zginania prostowanie etc rownego rodzaju wymachy
kolejna kwestia wszelkiego rodzaju rotacje dokladam
nastepnie delikatny strech dynamiczny glownie rejonow ktore bede trenowal, czyli jak trenuje gore ciala, to rozciagam gore, jak nogi to dol, jednak w przypadku nog, grzbiet rowniez dostaje serie na drazku+zwisy
na koniec zaczynam wstepne serie by przepompowac krew przez cwiczone miesnie.

po treningu delikatny strech statyczny+okolo 10min wysilku tlenowego, kapiel, uspokojenie organizmu i szama:)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 1357 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22874
W sKole.mam krotkie przerwy i ryz czy kasze je sie dluzej. Mam dwa.posilku w szkole i dobrum pomyslem byloby brac makaron durum badz razowy? Nie ma innej opcji, w5 10 min nie zjem 150 g ryzu czy kaszu, a makaron sie je szybciej. Co sadzicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
smialo;)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 455 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8696
moge jeść barszcz bialy ze swoją kiełbasą i schabem???

Masa czy redukja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33080 Napisanych postów 23167 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278055
Mam delikatne problemy z kolanami od dawna. Co lepiej zadziała na mięśnie nóg a jednocześnie mniej będzie obciążać kolana. Przysiady z obciążeniem czy pompowanie z obciążeniem czy wykroki z obciazeniem
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

witam chciałbym zobczyć czy to dobrze:)

Następny temat

Trening tricepsa i pleców

WHEY premium