SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol. 9

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 396713

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402345
mozesz jak najbardziej,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 195 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1498
to git :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 1357 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22874
czy nadmiar bialka moze powodowac zatrzymanie wody w organizmie i takie jakby obrzmienie ciala ? zwiekszylem bialko ze 120 zwierz do 200 i waga na czzo jest wieksza mimo ze kaloryka jest caly czas taka sama, a sylwetka jakby nabrzmiala od wody. jest to ze soba zalezne ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1188 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17623
tłuszcze ze słonecznika są ok ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402345
Nie specjalnie, lepszym wyborem jezeli chodzi o olej bedzie np.rzepakowy tłoczony na zimno, mozna kupic np.w Lidlu , 0,5l kosztuje ok 6zl jezeli dobrze pamietam



Zmieniony przez - wincol w dniu 2015-08-06 10:13:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 1794 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 26435
Streetz Killer
czy nadmiar bialka moze powodowac zatrzymanie wody w organizmie i takie jakby obrzmienie ciala ? zwiekszylem bialko ze 120 zwierz do 200 i waga na czzo jest wieksza mimo ze kaloryka jest caly czas taka sama, a sylwetka jakby nabrzmiala od wody. jest to ze soba zalezne ?


Zależy czym podbiłeś to białko. Jeśli nabiałem to możliwe.

superblake
tłuszcze ze słonecznika są ok ?

Nie, za dużo omega-6.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1188 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17623
to z czego mogę nabić tłuszcz ? (oliwa nie bardzo :/ jakoś chyba te 30g dziennie przelatuje prze mnie, :/// )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 1794 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 26435
Tłusty nabiał, tłuste mięso, orzechy (oprócz ziemnych), tłuste ryby, awokado, siemię lniane, oleje... Możliwości dużo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 1357 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22874
panowie, jak to jest z hormonami w miesie ? przejmowac sie tym? kurczaki rzeczywiscie zawieraja sporo estrogenow jak i wieprzowina czy wolowina? jakie mieso w koncu kupowac, z marketow czy z zakladow miesnych (nie wiem jakie sa u was ale u mnie m.in hochel , zychowicz, wir, maja rozne certyifkaty jakosci i podobno zwierzeta sa pasiona w sprawdzonych hodowlach , pastwiskach itp.) czy wychodzi na jednego pierona ? help!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1282 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7168
Ja się tym nigdy nie przejmowalem w dzisiejszych czasach mało co jest naturalne bez chemii
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

witam chciałbym zobczyć czy to dobrze:)

Następny temat

Trening tricepsa i pleców

WHEY premium