SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol. 9

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 396715

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 305
Kolega wyżej powiedział,że "Jak Fbw masz intensywne i odpoweienio się odżywiasz to można go zniwelować" więc już nie rozumiem
Ogólnie napisałem,że jest to bardzo niewielka ilośc tylko troszke.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132164 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460693
no jak masz więcej kalorii niż potrzebujesz to trzeba dodać większą intensywność by myśleć o spaleniu tkanki.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 305
Powinienem zwiekszyc ilość cwiczeń czy serii zeby coś sie zmieniło??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2255 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 15677
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1435
Cześć chłopaki, mam pare pytań.
Mam zamiar poważnie wziąć się za zdrowe masowanie, tj. co uważacie o IF'ie na masie, w moim przypadku będzie to zapotrzebowanie ok. 3000-4000 kcal. Chciałbym dołożyć do tego aeroby i l-karnityne, czy z tego mogłoby coś sensownego wyjść? Oczywiście dieta dopięta na ostatni guzik ułożona przez dietetyka, trening siłowy 4-5 razy w tygodniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 3943 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 80251
Mam pytanko czy robie coś nie tak skoro przy przysiadach czuje bardziej tył uda i tyłek niż czterogłowy uda?

Dziennik treningowy:
https://www.sfd.pl/DT__Qitr-t1124453-s14.html

Zapraszam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
sebastianr97
Cześć chłopaki, mam pare pytań.
Mam zamiar poważnie wziąć się za zdrowe masowanie, tj. co uważacie o IF'ie na masie, w moim przypadku będzie to zapotrzebowanie ok. 3000-4000 kcal. Chciałbym dołożyć do tego aeroby i l-karnityne, czy z tego mogłoby coś sensownego wyjść? Oczywiście dieta dopięta na ostatni guzik ułożona przez dietetyka, trening siłowy 4-5 razy w tygodniu.


jasne ze moze coś sensownego z tego wyjsc, chcesz masować na IF ze względu na wygodę? Czy bardziej liczysz na mniejsze zalewanie tłuszczem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
Qitr
Mam pytanko czy robie coś nie tak skoro przy przysiadach czuje bardziej tył uda i tyłek niż czterogłowy uda?


najłatwiej byłoby ocenić gdybyś nagrał filmik ze swoich przysiadów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 725 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9913
Jak na ile wazy mam napisane ze 100g banana ma 95kcal i makro..itd...to mam liczyc ze skorka czy nie? Jak mam wpisywać do dziennika na po treningu? Mam wazyc se skorka czy nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 860 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8425
Siemka. W ciągu 3 miesięcy zrzuciłem z 93kg-95kg a teraz naczczo 78kg. Pytanie. Jaki polecacie spalacz tak na mieśiąc?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

witam chciałbym zobczyć czy to dobrze:)

Następny temat

Trening tricepsa i pleców

WHEY premium