SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol. 9

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 398396

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
wszystkie są dobre. Każdy inaczej reaguje na różne formy

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 164 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4362
anubis84
wszystkie są dobre. Każdy inaczej reaguje na różne formy


a biorąc pod uwage to, że storm z universala słabo mnie ruszył możemy coś wywnioskować? diete mam elegancką
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
spróbuj najtańszego dostępnego monohydratu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 1357 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22874
anubis84
Jak to są sypkie przyprawy w proszku coś jak kamis/prymat w saszetkach po ok 20-50g cukier pewnie ma znikomą tam warość a sypie się tego do potrawy może z 2-3 gramy jak się robi więcej, to ile tego cukru moze być w tych 2-3 gramach, co innego gotowe sosy w słoikach tam już sporo tego cukru pakują

Aha czyli spokojnie mozna ladowac do miesa ,ryb czy zapiekanek nawet w wieczornych porach ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak, przypraw sie nie obawiaj :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 1357 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22874
Dzieks za info, wole sie upewnic bo w niektorych przyprawach dodaja jakies glutaminiany, cytryniany emulgatory o hooy wie co jeszcze, a o cukrze i substancjach slodzacych nie wspomne. Taki prymat czy kamis jest git tylko nie wiem ile tam cukru wrzucaja bonie pisze. Sa tez takie bez zawartosci cukru ale przejadly mi sie ;p

Zmieniony przez - Streetz Killer w dniu 2015-04-02 21:36:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
BydlakNdl jak na redukcji słabo Cię ruszył to miał takie prawo na deficycie kalorycznym, nie chcesz monowodzianu to np jabłczan https://sklep.sfd.pl/ActivLab_TCM_Powder-opis29698.html

Streetz Killer samego cukru tam nie ma racze bo jakby to smakowalo kurczak posypany cukrem.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 1357 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22874
No w sumie.... ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 164 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4362
anubis84
BydlakNdl jak na redukcji słabo Cię ruszył to miał takie prawo na deficycie kalorycznym, nie chcesz monowodzianu to np jabłczan https://sklep.sfd.pl/ActivLab_TCM_Powder-opis29698.html

Streetz Killer samego cukru tam nie ma racze bo jakby to smakowalo kurczak posypany cukrem.


tak jest slabo i to razem z Shock Therapy, którego już sypalem półtorej miarki na 80 kg wagi ... no ale teraz już nie będe na redukcji tylko utrzymam aeroby i troche mięśnie dokoxić trzeba :D stąd zastanawiam się nad suplami na po świętach ... :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 1357 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22874
BydlakNdl
Witam, czym może byc spowodowany spadek libido ? Dodam, że skończylem redukcję aczkolwiek zauważylem te zmiany troszke chyba wcześniej mianowicie przed redukcją, dietę mam odpowiednią dopiętą prawidłowo, suple jakie przyjmowalem, Shock therapy, Storm z Universala, białka whey treca, oraz 3 x w tyg mutant mass do tego witaminy olimpu, glutamine, bcaa . W tej chwili stosuje jedynie witaminy i żeń szeń ale nie widze poprawy po miesiącu a nawet więcej. Trenuje 5,6x w tygodniu na siłce + 5 x w tyg aeroby (bieżnia) wiek 24 lata/waga81/183cm pozdro !

Zmieniony przez - BydlakNdl w dniu 2015-04-02 18:48:12

Wlasnie mnie tez spadlo libido jak cwicze intensywnie i dosc czesto, czy to jest spowodowane przetrenowaniem mimo ze miesnie mnie nie bola czy brak jakis mineralow witamin?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

witam chciałbym zobczyć czy to dobrze:)

Następny temat

Trening tricepsa i pleców

WHEY premium