SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol. 9

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 396880

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 455 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8696
no ja też ale rozumiesz koledzy sądzą inaczej :P ale dobra ja już nie spamuje :D

Masa czy redukja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33076 Napisanych postów 23167 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278055
najlepiej robić sobie zdjecia przed startem redukcji lub masy - to jest najlepszy sposob i powie wiecej niz gapienie sie w lustro co 2 dni albo prosba o ocene kolegów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Niekoniecznie zdjęcie musi być lepsze od lustra :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33076 Napisanych postów 23167 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278055
ale zdjecie zrobione na start i zrobione po np 4 tygodniach wiecej nam zobrazuje zmiany jakie zaszły niz obserwowanie siebie co kilka dni bo nie mamy porównania tylko aktualny wygląd. Przynajmniej takie moje zdanie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Fotki, pomiary, i się zauważy czy są postępy czy nie. Daj fotki do oceny na forum to powiemy czy juz pora redukować

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 455 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8696
ale ja nie powiedziałem że cche redukowac mówiłem przecież że waże 65kg i jest chudo tylko koledzy mi tak mówią a ja się tylko pytałem o efekty :)

Masa czy redukja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Efekty to już można i po 2 tygodniach zauważyć np lepsze samopoczucie, więcej energii, ale jeśli Ci chodzi o masowe i wymiarowe to po około roku coś powinno być widać.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 168
Jaką nazwe nosi ryż, który ma krótkie ziarna i podawany jest w chinskich restauracjach? :D Chciałbym wiedziec bo jest bardzo smaczny i dobrze mi sie wchłania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 3202 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 58644
To jest po prostu ryż krótkoziarnisty .

Ewentualnie szukaj pod nazwami ryż do sushi itd. one mają takie dziwne nazwy. Albo jeszcze może być "kleisty".


Zmieniony przez - Skelque w dniu 2015-10-22 22:01:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
moze arborio, on ma krótkie okrągłe ziarna, nie spodziewaj się ze biorą jkiś drogi wg mnie po taniości idą, a smak może ma taki bo gotują go w jakichś przyprawach

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

witam chciałbym zobczyć czy to dobrze:)

Następny temat

Trening tricepsa i pleców

WHEY premium