SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol. 9

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 396152

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 1794 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 26435
Skąd te pomysły? Bierzesz do posiłku bogatego w węglowodany... albo o dowolnej porze.
Nie ma większego znaczenia podaż tłuszczy.

Zmieniony przez - walker1707 w dniu 2015-01-09 16:22:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 903
okej, czytałem tutaj gdzieś niedawno że z tłuszczami się wolniej wchłania i zmienia się w coś tam i w siku wychodzi :P ale jak to spoko dzięki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 903
a takie pytanko jeszcze, taka łyżka do herbaty mała, to ile ma gram pojemności? 1 łyżka płaska to bd 5 gram mono? bo nie dostałem miarki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
Zależy od supla, ale jak sypię TCM Activlab to łyżeczka ma około 5-6g (z czubkiem, nie płaska)

Zmieniony przez - kotlet95 w dniu 2015-01-09 17:32:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja ostrovit sypie, biore pół czubatej zwykłej, nie wiem ile tam jest Coś kojarzę, że ostatnim razem tyle było ok. 5g i sie tego trzymam :)

Zmieniony przez - Czesiek43 w dniu 2015-01-09 17:40:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 270
jakie mięsnie rozciągać by móc wykonywać prawidłowe przysiady i niżej schodzić gdyż teraz mam trudności z wykonywaniem tego ćwiczenia prawidłowo gdy nogi są na szerokości barków ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2255 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 15677
Kucaj jak do s*ania. Prościej się tego nie da wytłumaczyć. Każdy ma inną fizjologię i jeden będzie miał stopy prosto przed siebie, a drugi lekko na zewnątrz. Przed wrzucaniem obciążenia poćwicz sobie ze sztangą. Kolana wtedy powinny iść w linii stóp. Nie trzymaj ich koniecznie do środka. Ruch ma być naturalny i tyle. Dupa do ziemi - wtedy angażujesz też poślady.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 270
Ale ty rozumiesz że ja chcę robić na całych stopach a nie mogę jak próbuje się schylić nisko z wyprostowanymi plecami to się garbię albo lecę do tyłu jak robię na szerokości barków więc chyba muszę się rozciągać . na tyle mądry to ja jestem żeby znać twoje wytłumaczenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
Rozciągaj najlepiej całe ciało, a w tym przypadku na pewno całe nogi, okolice bioder, dół pleców.
Sprawdź sobie ćwiczenia na zwiększenie mobilności bioder Mawashi'ego - też się przydadzą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 236 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1499
Co myslicie o jabłczanie kreatyny (np cm3 powder trec) stosowanym na redukcji/rzeźbie w celu zminimalizowania spadkow siły?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

witam chciałbym zobczyć czy to dobrze:)

Następny temat

Trening tricepsa i pleców

WHEY premium