SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol. 9

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 398924

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
dokładnie, co nie zmienia faktu, że mozesz przyciąć węgle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
krowinn
Czy na redukcji, przy braku ćwiczeń - pisałem o tym wyżej, plecy mi na razie nie pozwalają


diamteralnie nie zmniejsz troche kalorycznosc z ww, i glowna sprawa to trzeba sie plecami zajac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33158 Napisanych postów 23225 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278192
Aktualnie cwicze brzuch razem z nogami i pozniej z plecami ale z racji ze plecy i nogi zajmuja duzo czasu i wraz z brzuchem robi mi sie juz wtedy prawie 2h treningu to mysle o przeniesieniu brzucha na wtorek (cardio) i czwartek( interwały) ..
Pytanie--- dotychczas wtorek i czwartek był jako DNT wiec brałem tylko 10 Creatyny beta alaniny .
Czy jak dołoże w te dni brzuch to nadal taka dawke stosowac czy jednak juz uznac to jako DT i ładowac normalnie 10g Creatyny beta ala przed i 5 tabsów mono Po??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
stosuj tą sama dawke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
co Ty cwiczysz na ten brzuch ze tak Ci on trening wydluza ? przeciez to wystarczy kilka minut na niego poswiecic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33158 Napisanych postów 23225 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278192
BPL-G
co Ty cwiczysz na ten brzuch ze tak Ci on trening wydluza ? przeciez to wystarczy kilka minut na niego poswiecic
Tzn nie sam brzuch wydłuża ale suma z plecami lub nogami i się zbiera.,
rozgrzewka + plecy lub + nogi i rozciaganie po srednio mi wychodzi 1h,20 min + brzuch robie abs workout lvl2 + unoszenei nóg wiszac 3x12 + 3x12 na kazda strone skłony boczne i się zbiera 25-30 min ..

A wtorek i czwartek cardio i interwały zajmuja mi 35 min tylko

Mi to tam nie przeszkadza ale żona sapie ze dziecko w domu tez wymaga uwagi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Zabieraj dziecko na treningi w takim razie :D
Nie ważne w jakim wieku coś się wymyśli zawsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33158 Napisanych postów 23225 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278192
popuri
Zabieraj dziecko na treningi w takim razie :D
Nie ważne w jakim wieku coś się wymyśli zawsze
Nie musze go zabierac bo cwicze w domu i to tez jest super motywacja ze dziecko od małego widzi ojca jak cwiczy a nie pije tylko piwko przed kompem :) co nie zmienia faktu ze zona sapie jak cwicze dłuzej niz 1.30h :)..Babie to nigdy nie dogodzi hehe.. jak sie gra na konsoli to zle, jak piwo to zle, jak zdrowie to tez zle.. Tzn nie jest zle jak sie wyplate do domu przynosi i w pracy siedzi


Zmieniony przez - monkey22 w dniu 2015-11-24 17:29:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 86 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 897
Jeżeli trenuję FBW i mam treningi A i B. Mogę te treningi robić dzień po dniu? W obydwóch zestawach są angażowane te same partie mięśniowe tylko są inne ćwiczenia wielostawowe. Co sądzicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Zdecydowanie nie, minimum dzień przerwy

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

witam chciałbym zobczyć czy to dobrze:)

Następny temat

Trening tricepsa i pleców

WHEY premium