SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol. 9

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 396777

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Bo przed treningiem siłowym nie robi się długiego cardio.

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
Wlasnie to mialem pisac co Ozzy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 60
Witam. Moje pytanie brzmi nast. jak to jest z tymi tluszczami, w kalkulatorze pokazuje mi bym jadl ponad 100g, a mowi sie 1g/kgmc (czyli u mnie wychodzi jakies 72g) wiec co jest poprawne?

Zmieniony przez - DOMIN09 w dniu 2015-01-11 20:50:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402353
nie ma tu ograniczen, jednemu bedzie odpowiednio np. 0,8g na kg , innemu 1,5 a jeszcze innemu 2g,
nie da sie jednoznacznie okreslic, dopasowuje sie to indywidualnie,
mozesz sobie ustalic jakas wartosc wyjsciowa i pozniej w razie potrzeby odpowiednio regulowac

Zmieniony przez - wincol w dniu 2015-01-11 20:55:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
DOMIN09
Witam. Moje pytanie brzmi nast. jak to jest z tymi tluszczami, w kalkulatorze pokazuje mi bym jadl ponad 100g, a mowi sie 1g/kgmc (czyli u mnie wychodzi jakies 72g) wiec co jest poprawne?

Zmieniony przez - DOMIN09 w dniu 2015-01-11 20:50:00



zacznij od 1 g /kgmc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 565
Ze względu na to że mieszkam w internacie ułożyłem sobie jak narazie śniadanie i posiłek przed snem:
Śniadanie:
Płatki owsiane - 60g
Wiórki kokosowe- 25g
Banan-100g
Twaróg chudy DELIKATE 100g
553 kcal / 28 g białka / 65 g węglowodanów / 20 g tłuszczu

Przed snem:
125g sera chudego
Banan 100g
224 kcal / 31 g białka / 22 g węglowodanów / 1 g tłuszczu

Nic specjalnego jak narazie, niestety obiadu nie jestem w stanie obliczyć i trudno mi jest go zmienić ponieważ jest na stołówce..

Mam jeszcze jedno pytanie a mianowicie:
NIedługo planuje kupić sobie suple(300-400zł) ale nie wiem czy brać je na feriach gdzie będę w domu i będę miał możliwość ułożenie sobie pełnowartościowej diety czy w internacie(po feriach) gdzie moja dieta będzie mocno ograniczona i będe mógł sobie uzupełnić braki tymi suplementami? Wydaję mi się że jeśli będe ich używał w internacie będzie to rozsądniejsze, bo będę mógł sobie uzupełnić braki w diecie. Co o tym sądzicie?

Zmieniony przez - xentisek6 w dniu 2015-01-12 00:43:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 582 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 31186
superblake
Mam pytanie, jak to jest z ciężarem podczas ćwiczen... co tydzien mam progresować jak czuje że dam rade więcej ?

jeśli tylko dasz radę to jak najbardziej ale licz sie z tym ze w pewnym momencie bedzie stop bo nieskończoność co trening nie da sie zwiększać obciążen. Jeśli by tak było ludzie podnosili by niewyobrażalne ciężary. Do tego dochodzą predyspozycje osobnicze dieta oraz rodzaj treningu. Zawsze mozna tez progresowac ilością serii,powtórzeniemi, skracając czas przerwy pomiędzy ćwiczeniami,seriami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 242 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6879
Czy podczas stotoswania jablczanu kreateyny powinno się też pić takie ilości wody jak przy mono?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 354 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1431
Co może być przyczyna ,podczas podciągania się na drążku nachwytem występuje ból w lewym barku ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1188 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17623
Czy jak mam taki plan na Biceps:
Biceps:
-uginanie ramion ze sztangą stojąc-3*serie(8-12 powt.)
-uginanie ramion na modlitewniku-4*serie(10-12 powt.)
-uginanie ramienia ze sztangielka na modlitewniku-2*serie(10-12powt.)
to czy mogę w jakimś dniu zmienić jedno ćwiczenie na inne ? :P
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

witam chciałbym zobczyć czy to dobrze:)

Następny temat

Trening tricepsa i pleców

WHEY premium