SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol. 9

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 396752

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 293
Na kolacje lepiej twaróg czy serek wiejski ? Duża różnica jest między nimi ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jeżeli chodzi o białko to brak różnicy, najlepiej zjedz normalny posiłek :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 242 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6879
Czy mogę brać spalacz tłuszczu i paracetamol? Coś czuje ze bierze mnie grypa ale nie chciał bym przerywać redukcji czy mogę brać paracetamol i stosować spalacz łuszczu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
zrob przerwe zarowno od spalacza jak i treningu przez te kilka dni bo takie ciagniecie tego moze spowodowac ze bedzie to trwalo duzo dluzej i wyjdziesz na tym gorzej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Poza tym brak spalacza nie równa się brakowi redukcji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 242 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6879
Jeszcze mam pytanie co do cardio, robię je na crosstrainerze który też mierzy tętno i wychodzi mi że ćwiczę z ok 160-168 heart rate czasami skacze do 180 olać to czy zwolnić tempo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160428 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234369
do okolo 140 rob

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 236 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1499
W środę robiłem nogi i brzuch, i wykonywałem takie ćwiczenie jak martwy ciąg na prostych nogach. Czy jak jednorazowo przesunę swój trening pleców na dzisiaj to czy będzie ok?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie dasz rady zrobić ciężkiego wiosłowania ze zmęczonymi prostownikami, więc nie polecam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 236 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1499
Prostowniki mnie nie bolą tylko poślady;3
A jak dam rade zrobić to wiosło poprawnie to mogę robić dziś te plecy?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

witam chciałbym zobczyć czy to dobrze:)

Następny temat

Trening tricepsa i pleców

WHEY premium