SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol. 9

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 398303

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Tłuszcze 1g/kg, białko 2-2.5g/kg, reszta węgle

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 354 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1431
Tutaj taką diete myśle zastosować z zapotrzebwania wyszło

3800 kcal
96g tłuszy
192g bialka
i reszta wegli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 654
Mógłbym podzielić trening na 7 dni? Bo aktualnie mam podzielony na 3 dni, ale czasami mam tak że nie zdążę zrobić całego, więc wygodniej byłoby mi go podzielić na cały tydzień. Byłaby taka możliwość?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7517 Napisanych postów 49525 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385528
nie ma sensu 4 dni to taki optymalny cas co chcesz robic przez te 7 dni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 478 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3678
Czy po wykonaniu 4 serie na triceps powiedzmy francuz lezac , i 3 serie na biceps sztanga uginanie przedramion ramiona zregenerują się w 24 godziny ? Trening popołudniowy godz 16-18 .

Rafis

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12080 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
w sensie? masz kolejny trening ramion czy jak?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 47
Moje zapotrzebowanie wynosi okolo 2500 kcal dziennie, ale czasem ciezko mi zjesc taka ilosc, np wczoraj zjadlem 2550 a dzisiaj juz tylko ponad 1500, trenuje 4-5 dni w tygodniu, pierwszy tydzien redukcji waga 84 wzrost 186. Moje pytanie, co sie bedzie ze mna dzialo, gdy czasami bede zjadal mniej, a jesli juz tak sie zdazy to warto np. Podbic tylko bialko jesli nie dam rady zjesc wiecej? Chce spalic tluszcz z dolnej czesci brzucha i ud bo tylko tam on u mnie wystepuje. Ogolnie malo jem a waze tyle dlatego ze nigdy nie obliczalem makro, zmienilo sie to dopiero tydzien temu i uswiadomilem sobie jak bardzo przekraczalem fat, teraz oczywiscie jest na tylugramach na ilu powinien byc. Licze na sensowne odp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 478 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3678
Chce poprawic ramiona zalozylem osobny temat ale nikt do tej pory nie odpowiedzial w skrocie , mam rok stazu a 36,5 cm w ramieniu po 2 miesiecznej przerwie , rekordowo mialem 38 cm .. porazka , genetycznie najslabsza partia :) Przy treningu FBW pon -sr- pt chcialebym cwiczyc normalne fbw w pon i piatek a w srode wykluczyc ramiona . we wtorek i w sobote zrobić osobny trening ramion po jakies 8 ciezkich superserii . Wczesniej robilem podobnie i ramiona mi ruszyły o ponad pol cm w2 tyg, z racji tego ze mialem pecha i dłon w gipsie musialem zaprzestac treningow i dwutygodniowy progres z ramionami sie zakonczyl . Teraz chcialbym kontynuowac , tylko ze wczesniej podzialke robilem przy splicie a tu przy FBW wiec pytam o regeneracje , zeby jaknajlepiej ułożyc.

Rafis

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 478 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3678
Chce poprawic ramiona zalozylem osobny temat ale nikt do tej pory nie odpowiedzial w skrocie , mam rok stazu a 36,5 cm w ramieniu po 2 miesiecznej przerwie , rekordowo mialem 38 cm .. porazka , genetycznie najslabsza partia :) Przy treningu FBW pon -sr- pt chcialebym cwiczyc normalne fbw w pon i piatek a w srode wykluczyc ramiona . we wtorek i w sobote zrobić osobny trening ramion po jakies 8 ciezkich superserii . Wczesniej robilem podobnie i ramiona mi ruszyły o ponad pol cm w2 tyg, z racji tego ze mialem pecha i dłon w gipsie musialem zaprzestac treningow i dwutygodniowy progres z ramionami sie zakonczyl . Teraz chcialbym kontynuowac , tylko ze wczesniej podzialke robilem przy splicie a tu przy FBW wiec pytam o regeneracje , zeby jaknajlepiej ułożyc.

Rafis

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 1794 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 26435
Incline
Moje zapotrzebowanie wynosi okolo 2500 kcal dziennie, ale czasem ciezko mi zjesc taka ilosc, np wczoraj zjadlem 2550 a dzisiaj juz tylko ponad 1500, trenuje 4-5 dni w tygodniu, pierwszy tydzien redukcji waga 84 wzrost 186. Moje pytanie, co sie bedzie ze mna dzialo, gdy czasami bede zjadal mniej, a jesli juz tak sie zdazy to warto np. Podbic tylko bialko jesli nie dam rady zjesc wiecej? Chce spalic tluszcz z dolnej czesci brzucha i ud bo tylko tam on u mnie wystepuje. Ogolnie malo jem a waze tyle dlatego ze nigdy nie obliczalem makro, zmienilo sie to dopiero tydzien temu i uswiadomilem sobie jak bardzo przekraczalem fat, teraz oczywiscie jest na tylugramach na ilu powinien byc. Licze na sensowne odp



Jak raz w tygodniu tak zjesz to tragedii nie będzie, ale staraj się trzymać kcal.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

witam chciałbym zobczyć czy to dobrze:)

Następny temat

Trening tricepsa i pleców

WHEY premium