SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol. 9

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 396749

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 94 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1590
Chcę zmienić plan ze splitu na fbw znowu, nie pasuje mi trenowanie 1 partii w tygodniu bo jedyne co mi idzie do przodu to minimalnie obwód łapy, próbowałem różnie : klata-biceps, klata-plecy, plecy-triceps i zawsze mam problem z rozwijaniem pleców i klatki, niezależnie od diety nie mogę poprawić wyników siłowych ani obwodów a ostatnio wręcz przeciwnie klatka mi mocno opadła z siły i zeszła z rozmiaru :( I tutaj moje pytanie, chcę znowu ćwiczyć FBW żeby poruszać klatkę i plecy 3x w tygodniu ale jednocześnie nie chcę zabierać łapom dobrego rozwoju, to mogę to podzielić na dni nastawione na klatkę-plecy i osobno na łapy? W sensie :
poniedziałek po 2 ćw nogi klatka plecy i 1ćw barki triceps biceps brzuch
środa po 1 ćw nogi klatka plecy i 2ćw barki triceps biceps
piątek : znowu jak w poniedziałek.
Da mi to dobry rozwój? zauważyłem żeby klatka mi rosła to muszę ją ćwiczyć jak najczęściej, bardziej częstotliwość mi służy niż jednorazowe napompowanie :) co o tym sądzicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 3943 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 80252
może lepiej push/pull wtedy?

Dziennik treningowy:
https://www.sfd.pl/DT__Qitr-t1124453-s14.html

Zapraszam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 175
Taka sytuacja. Mamy 2 typkow o tej samej genetyce i diecie no generalnie 2 klony. Jeden jedzie na kreatynie drugi bez. Czy koniec koncow 2 osobik bedzie wiekszy niz 1? Czy kreatyna przelamuje granice mozliwosci ? Wiadomo ze moze szybciej urosnie ale koniec koncow dojda do tego samego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17703 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Ten co jest na kreatynie będzie miał lesze osiągnięcia, zawsze to jakiś wspomagacz.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
kreatyna nie będzie miała większego wpływu a wiec większych roznic nie będzie , genetyka i prowadzenie to najważniejsze czynnkiki co determinują efekt końcowy w 9X%
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 1357 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22874
Da sie dobrze zbudowac srodek plecow ich grubosc bez polsztangi i wyciagow? Jakie sa alternatywy dla tych maszyn , i polsztangi, bo nie mam dostepu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17703 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
a zwykłą sztangę masz ?

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 131 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1510
Miałem 2 dni konkretnej wyżerki. Odpokutować to dniem low carb? Czy to bez sensu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17703 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Nie musisz pokutować

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 95 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1768
A
Klatka piersiowa:
- Wyciskanie hantli na skosie 3s
Barki:
- Wyciskanie hantli 2s
Tricepsy:
- Pompki w podporze tyłem 2s
Plecy:
- Martwy ciąg 2s
- Podciąganie na drążku 2s
Nogi:
- Prostowanie nóg w siadzie 2s
- Uginanie nóg w leżeniu 2s
Bicepsy:
- Uginanie ramion ze sztanga 2s

B
Klatka piersiowa:
- Wyciskanie sztangi płasko 3s
Barki:
- Military press 2s
Tricepsy:
- Wyciskanie francuskie w siadzie sztangą 2s
Plecy:- Wiosłowanie sztanga 2s

Nogi:
- Przysiady ze sztanga 2s
- Uginanie nóg w leżeniu 2s
Bicepsy:
- Uginanie ramion ze sztangielkami w chwycie młotkowym 2s
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

witam chciałbym zobczyć czy to dobrze:)

Następny temat

Trening tricepsa i pleców

WHEY premium