SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol. 9

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 396829

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A po co ci waga po pieczeniu? waży się zawsze przed obróbką termiczną, a jak chcesz wiedzieć, to sobie sprawdź po prostu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 90 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5388
Jak smaze/pieke to nie po jednej porcji tylko po pare set gram, lub kilogram i wygodniej byloby wiedziec. Bede liczyl tak jak po smazeniu czyli moja porcja 150g kury to 100g po obrobce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 242 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6879
Co myślicie o treningu siłowym 7 lub 6 razy w tyg? Jestem na redu, trenuje juz 2 lata to moja pierwsza redukcja do tego doszly tez pierwsze suple takie jak BCAA, bialko oray spalacy. Regeneracja miesni jest znakomita zakwasy mnie łapia tylko jak robie plecy klate lub nogi i sa to zakwasy 1 dniowe max wiec zastanawiam sie czy by nie robic treningu silowego + kardio 7 dni lub 6 robil bym 1 barki 2 plecy 3 lata 4 lapa 5 nogi 6 barki 7 plecy 8 klata.... i tak dalej co o tym myślicie? Bo strasznie mi sie nudzi bez siłowni przez weekend za długa przerwa dla mnie haha :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 478 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3678
2 tygodnie robiłem po 4 serie danych cwiczen na sesji FBW , czy moglbym teraz zejsc do 3 serii + 1 rozgrzewkowa seria zalozmy na płaskiej bedzie to wygladalo tak : 50 kg x 25 , 75 x 12 , 80x10 , 85 x 8, zamiast 4 serii roboczych w systemie 12,10,8,6 ? poniewaz przy 4 seriach kazdego cwiczenia praktycznie nie wyrabialem juz wytrzymalosciowo na treningu :v

Rafis

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
Możesz zmniejszyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 141 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1232
Co oznacza "ładowanie ww" i kiedy to się robi? :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385511
jesli nie wiesz to Cie to nie dotyczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 26 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1826
Mam problem z nadmiarem wody w organizmie. (podwójny podbródek etc.) Jakieś sposoby na usunięcie go? I czy będzie przeszkadzała ta walka z wodą z masówką?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
daj foto bys moze to nie woda

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1435
Cześć, mam pytanie czy https://sklep.sfd.pl/Myprotein_Waxy_Maize_Starch-opis30611.html będzie działało podobnie do Vitargo z Trec'a? Chodzi mi głównie o to, żeby ograniczyć wyrzut insuliny i uzupełnić organizm w cukry proste po treningu.
Pozdro.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

witam chciałbym zobczyć czy to dobrze:)

Następny temat

Trening tricepsa i pleców

WHEY premium