SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol. 9

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 396724

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 3943 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 80251
jak to możliwe ze wywaliłem 40 min cardio tygodniowo jem tyle samo a waga spadła?

Dziennik treningowy:
https://www.sfd.pl/DT__Qitr-t1124453-s14.html

Zapraszam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
bo cardio czasami nie sprzyja odchudzaniu, duży wyrzut kortyzolu choćby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 146 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1114
popuri
znaczy chodziło mi to że białkiem nie rotujesz
2 g na kg wystarczą zupełnie


Co to znaczy nie rotujesz? Nie rozumiem kontekstu wypowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Nie rotujesz czyli trzymasz cały czas na tym samym poziomie

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 3943 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 80251
popuri
bo cardio czasami nie sprzyja odchudzaniu, duży wyrzut kortyzolu choćby


czyli powinienem robic więcej cardio zeby masa szła do góry??

Dziennik treningowy:
https://www.sfd.pl/DT__Qitr-t1124453-s14.html

Zapraszam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
nie powiedziałeś że robisz masę
samo wyrzucenie cardio nie oznacza że bedziesz masę budować
samo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 3943 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 80251
no tak ale miałem dietke 3300 cirka i stało w miejscu więc wywaliłem cardio i podbiłem troche kalorie i waga spadła

Dziennik treningowy:
https://www.sfd.pl/DT__Qitr-t1124453-s14.html

Zapraszam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 212
Witam ;) Słowem wstępu jestem ogólnie dobrze zbudowany (17 lat, 70kg, 175cm, 14% tłuszcz), a na siłownię itp nigdy specjalnie nie chodziłem. Jedynie w piłkę grałem jak młodszy byłem, ale od ostatniego roku nie robiłem zupełnie nic. Jedynie palić zacząłem. Więc siedziałem przed kompem, piłem i paliłem ale od ferii (02.02.2015r) rzuciłem palenie, cotygodniowe picie, opuściłem grotę i zacząłem zdrowo się odżywiać (+2.5l wody/dzień, ograniczenie cukru,soli, zrezygnowanie ze słodyczy, spożywanie dużej ilości warzyw,zbóż i owoców chodzić na siłownię, boks i przez ferie na basen. Wyglądało to tak, że przez pierwszy tydzień ferii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 5829 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 45650
ucięło Cię coś ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 212
Wyglądało to tak, że przez pierwszy tydzień ferii była siłownia i basen codziennie + bieganie co 2/3 dni, drugi to była siłownia i boks i bieganie codziennie a ten tydzień to co 2-gi dzień siłownia i co 2-gi boks plus w niedziele ~3h sparingów w parterze z kolegami + bieganie po ~5-6km dzień. I mentalnie czuje się z tym super, dużo lepsze samopoczucie, pewność siebie urosła, treningów to się doczekać nie mogę, widzę w tym sens, nawet motywację do nauki mam, egzystencjalizm/nihlizm zabiłem i jest super tylko nie wiem czy moje ciało tak na to dobrze reaguje. Tzn czy nie dojdzie do jakiś przetrenowań/spaleń itp. Czy wydolnościowo na dłuższą metę dam tak radę :) Dzięki :)

PS Dbam o 8h snu
PS2 Ucięło bo przez przypadek nacisnąłem enter a potem pisało (gdy dopisałem resztę), że nie mogę edytować :)

Zmieniony przez - szurek15 w dniu 2015-02-21 20:43:27

Zmieniony przez - szurek15 w dniu 2015-02-21 20:44:34
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

witam chciałbym zobczyć czy to dobrze:)

Następny temat

Trening tricepsa i pleców

WHEY premium