SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol. 9

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 399435

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 354 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1431
Ale wliczać je normalnie w zapotrzebowanie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 903
czy przy 3 trenignach na siłowni w tygodniu (jedyna aktynwność jaką wykonuje, tak to przeważnię leże lubie siedzę, przy biurku np.) to na stronie potreningu, zapotrzebowanie powinem liczyć jako trening 1-2 w tygodnium czy 3-5? oprócz siłowni nie robię kompletnie nic >.<
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7526 Napisanych postów 49534 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385562
daj 1-2 potem bedziesz sobie sam makro zmienac , gdy waga bedzie stała czy za szybko leciała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 341
Witam!
Mam takie pytanko a mianowicie :
chodzę już na siłownię około 3 miesięcy (ważę 85kg przy 194cm wzrostu.) . staram się codziennie dostarczyć 3 tys kcal (B: 177g, WW: 415g, T: 70g). i nie wiem czy dobrze to sobie zaplanowałem ? czy zwiększyć czegoś jeszcze czy jak? a dodam jeszcze że waga ciągle stoi w miejscu (czasem sobie skacze raz trochę więcej raz mniej ) . Na siłownię na początku chodziłem 3 raz w tyg. teraz gdy małem praktyki byłem 5 razy. i chyba tak zostanie .

Zmieniony przez - emillo009 w dniu 2015-01-06 22:50:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2255 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 15677
Za mało danych o Tobie i za mało kalorii ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
Co do treningu to wiecej nie znaczy lepiej. Tluszcze podbij do 1g/kgmc lub obniz do 0,5 i zobacz co sie bedzie dzialo. Kcal wydaje mi sie ze i tak malo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 341
tzn. rozplanowałem sobie kazdą partię na kazdy dzień . poniedziałek klata wtorek nogi środa barki czwartek plecy piątek biceps triceps . zapomniałem dodać miałem dziwną budowę ciała bo ręce chude nogi też a brzuszek odstaje (skiny fat ) .
Wiadomo jak z dietą raz zjem więcej a raz mniej

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 236 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1499
To ja się tu wtrące międzyczasie;
Czy mógłby mi powiedzieć(albo odesłać do jakiegoś art) o co chodzi ze stopniem rozdrobnienia kreatyny(mesh) i ile tych stopni ma kreatyna sfd(mono) i jabko cm3 powder? ;)

Zmieniony przez - sbalewski w dniu 2015-01-06 23:16:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bierz po prostu najtańszą kreatynę i nie patrz na takie rzeczy
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

witam chciałbym zobczyć czy to dobrze:)

Następny temat

Trening tricepsa i pleców

WHEY premium