SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol. 9

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 395983

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294221
robiłbym wielostaowowychi dynamicznych ćwiczeń : podrzuty, zarzuty, thrusters, wiosłowania, Martwy ciąg, przysiad, wyciskania wszelakie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 1357 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22874
znalazleam na sfd oart o dodatkowych kg dla potrzbujacyhc czy cos takiego , jest napisane ze zrodla tluszczu to oliwa , mieso, ryby , oleje orzechy maslo. czyli rozumiem ze jak licze sobie dzienne zapotrzebowanie na tluszcze mam liczyc tylko z tych zrodel , i jeszcze platki owsiane bo maja sporo tluszczu. a co z kaszami , jakims makaronem , ryzem gdzie nieraz bywa w przedziale 2-3 g fatu na 100 gram? tego nie liczyc , czy wliczac takie p******y ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Jak używasz jakiegoś kalkulatora, dziennika na sfd który liczy z automatu to tak zostaw, jeśli liczysz ręcznie to śladowe ilości możesz pomijać, czy np w przypadku białka jak w pomidorze ci wyskoczy 0.5g białka to się nie bawisz w takie głupoty jak liczysz recznie


Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2015-09-30 19:15:33

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 1357 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22874
spk rozumiem ze jak licze recznie to liczyc 55 g fatu jak mam w diecie z mies oleji orzechow ryb itp pomijajac takie rzeczy jak kasze ryze makarony ? co jesli jednego dnia zjem ok 3-4 worki kaszy gryczanej i z tego wychodzi 12 gram fatu ? liczyc czy pomijajc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1188 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17623
licz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 187 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5792
Na obecnej masie moim celem jest grubość pleców wraz z utrzymaniem szerokości ( mam na myśli żeby jej nie zaniedbać )
pon: podciąganie nachwytem ( szeroki chwyt )
śr: MC
pt: wiosłowanie sztangą w opadzie tułowia nachwyt

i teraz pytanie :D przy wiosłowaniu łokcie blisko ciała czy "w miare szeroko" aby dopinać środek ? ( chodzi mi o poprawe tego środka ... to jest grubość ? bo nwm czy dobrze interpretuje )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
heh, zgaduję, że jesteś na takim etapie, że celem jest wszystko, a nie jakaś tam grubość pleców
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 187 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5792
MaksymS
heh, zgaduję, że jesteś na takim etapie, że celem jest wszystko, a nie jakaś tam grubość pleców


To nie zgaduj, bo to że w profilu pisze 17 lat nie upoważnia cię do tego, żebyś miał wypisywać, że niby mam jako priorytet całe ciało :) Niby 17 lat a myśle że chciałbyś mieć takie nogi jak mam koleżko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1188 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17623
mając plan fbw, 2 zestawy.. to mogę co trening robić inne ćwiczenia na biceps ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 33
Gdzie mogę znaleźć jakiś ciekawy trening domowy, dietę już mam, będę redukował, jak wplątać w to jakieś aeroby/interwały i w jakiej postaci?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

witam chciałbym zobczyć czy to dobrze:)

Następny temat

Trening tricepsa i pleców

WHEY premium