SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol. 9

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 395887

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 478 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3678
Czym sie rozni dieta wysoko-węglowodanowa od wysoko tłuszczowej ? :) Jakies charakterystyczne roznice? Bo tłuszczami kalorie bardzo łatwo nabić na masie niż meczyc sie z węglami na daną podaż kaloryczną .

Rafis

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
jak to czym się rożni ? iloscia kalorii która pochodzi z danego makroskładnika (węgle czy tluszcze)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 478 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3678
Dieta wysokowęglowodanowa jest większa objetościowa od wysokotłuszczowej. Stąd pytanie. Czemu miałbym się męczyć wciskajac w siebie 4500 kalorii z czego tłuszcz to tylko 80 gram a wegle 600-700 zamiast 250 tłuszczy i 300 wegli na przykład. Czy są jakieś roznice odczuwalne przez organizm miedzy jedna a druga dieta ? Plusy i minusy obu rodzaju diet przynajmniej po jednym argumencie moglby ktos podac cos opowiedziec kto takie przechodzil ?

Rafis

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 200 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5795
Jak to jest z siłownią w młodym wieku (15/16 lat)? Hamuje rozwój kości? Za bardzo obciąża stawy? Są jakieś przeciwwskazania? Ćwiczenia jakich nie powinno się wykonywać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
smialo można cwiczyc kwestia odpowiednio dobranego treningu i prawidłowej techniki wykonywania cwiczen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 200 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5795
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402274
odpowiednio do swoich mozliwosc, swojego wieku, poziomu wytrenowania,
-pamietajac o odpowiedniej rozgrzewce, technice cwiczen, nie robic nic na sile, ponad swoje mozliwosci, nie przesadzajac z intensywnoscia, traktujac trening bardziej ogolnorozwojowo itp, to tak w skrócie, tak ja bym to widzial


Zmieniony przez - wincol w dniu 2015-10-04 18:54:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1188 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17623
w czwartek wypada mi dyskoteka w szkolę, nie zabiore na nią ryzu przecież czy mogę zamiast ryżu zjeść ten jeden raz jakąś czekoladę czy inne źródło wegli + jako białko mięso ? ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 896 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 36654
superblake
w czwartek wypada mi dyskoteka w szkolę, nie zabiore na nią ryzu przecież czy mogę zamiast ryżu zjeść ten jeden raz jakąś czekoladę czy inne źródło wegli + jako białko mięso ? ;d

Zjedz w domu, idź na dyskoteke?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1188 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17623
nie dam rady tyle zjeść praktycznie na raz


Zmieniony przez - superblake w dniu 2015-10-04 19:13:34
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

witam chciałbym zobczyć czy to dobrze:)

Następny temat

Trening tricepsa i pleców

WHEY premium