SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol. 9

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 399391

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 551
to lipa :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 551
chciałbym zacząć trenować ale zawsze coś mi staje na przeszkodzie... Dieta zła, źle dobrane treningi. Panowie co mam robić ? Motywacja jakaś ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 235 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5170
jwpcrew
chciałbym zacząć trenować ale zawsze coś mi staje na przeszkodzie... Dieta zła, źle dobrane treningi. Panowie co mam robić ? Motywacja jakaś ?

Prosżę bardzo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czy cheat meal raz w tyg albo raz na 2 tyg bardzo przeszkadza w efektach redukcji?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 235 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5170
Monciak.
czy cheat meal raz w tyg albo raz na 2 tyg bardzo przeszkadza w efektach redukcji?


W moim przypadku okazał się bardzo pomocny, jak najbardziej na plus.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
dużo osob potrzebuje tego żeby przeciaganc restrykcyjna diete w dluzszym okresie czasu przy takiej czestotliwosci nie powinnio wplynac zbytnio na rezultat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Przy niskim poziomie tłuszczu jak najbardziej można, lecz jeśli jesteś mocno otłuszczony i będziesz czitował to nigdy formy nie zrobisz

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 1357 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22874
Streetz Killer
cyt. popuri: "Sama liczba serii mało mówi, jednak jest to ważne żeby nie przesadzać, ale właśnie niestety większość młodych adeptów przesadza z liczbą sero co daje za dużo bodźca do mięśnia, i nie jest on w pełni regenerowany = brak postępu
Bodziec ma być odpowiedni
Klatka potrzebuje max 3-4 ćwiczenia po 3-4 serie albo i mnije
z kolei plecy czy nogi nieco więcej gdyż tam jest bardzo dużych różnych mięśni"
popuri ile bys sugerowal cwiczen i serii na nogi i plecy aby dobrze zareagowaly na treningn ale nie przetrenowaly sie ?

odswiezam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3694
Witam, mam takie pytanie, biegam wieczorami, tak ok godzinę czasu, co najlepiej zjeść po takim wysiłku przed snem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Street killer
do 16-20 serii na nogi + kilka na łydki
ok 16 na plecy



booger, standard, węgle + białko z mniejszą iloscią tłuszczy
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

witam chciałbym zobczyć czy to dobrze:)

Następny temat

Trening tricepsa i pleców

WHEY premium