SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol. 9

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 399235

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 860 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8425
Co to oznacza nie brudzący brązer? Jaki brązer kupić najlepiej i gdzie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
To pytanie bardziej do zawodników którzy już kilka ich przetestowali.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 231 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 12482
Witam, od wakacji chciałbym przejść na IF, czy taki rozkład posiłków będzie okej?
15:30 przed treningowy - kura/ryba + ryż
17-18:30 - trening muay thai
19:20 po treningowy kura/ryba + ryż + orzechy
21:30 pancakees z mąki pełnoziarnistej/ jajecznica z razowcem + orzechy, białko
~ 23 sen
Makro i kalorie oczywiścię na takim samym poziomie jak przy normalnym żywieniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
pierwszy posiłek powinien byc po treningu dopiero, a ćwiczymy na czczo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 725 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9913
Lepiej jest kupic beta alanine sfd pure czy K** pre workout 2?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 404 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11479
Witam, ja do was z zapytaniem. Otóż ostatnio wróciłem do treningów siłowych po 2-3 tygodniowej, otóż nie robiłem jeszcze w tym tygodniu barków(miały być dzisiaj)ale, wczoraj robiłem takie pompki na wf-ie że trzeba było się odbić i obydwiema rękami dotknąć ,,tak na krzyż barki,, (wiecie o co mi chodzi) :) I kurcze teraz nie wiem czy zrobiłem sobie coś czy po prostu to są takie mocne zakwasy, ponieważ gdy podniose obie ręce do 90 stopni to czuje je dość mocno :) Także panowie czy mieliście kiedyś takie zakwasy na barkach że trudnością było podnieść ręcę? Pozdrawiam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Pewnie że mieliśmy, co w tym dziwnego że ma się DOMSy na barkach

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 404 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11479
No właśnie nic, ale takich to nigdy nie miałem a najlepsze jest to że barków nie trenowałem :D tylko te pompki...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
tutifruti124 całkowicie inne produkty nie da się ich porównać, i daruj sobie z K**.

Greg.G.P normalne że przy klatce pracują też barki, i nie rób takich pompek, nei wiem jak można być nieodpowiedzialnym nauczycielem wfu, na czas nie ułożysz rąk to zaryjesz jedynkami o parkiet.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1188 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17623
czy rano mogę połączyć węglowodany z 2 źródeł ? czy lepiej roździelić na 2 różne posiłki ? :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

witam chciałbym zobczyć czy to dobrze:)

Następny temat

Trening tricepsa i pleców

WHEY premium