SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol. 9

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 396792

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 860 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8425
trzymałem ją przez ponad miesiąc, tak wyszło, że dzisiaj. A w sumie nawet nie mam czasu na robienie śniadania przed treningiem i dlatego się pytam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
nic się nie stało złego dla twojego organizmu przez ten mały cheat, nie przejmuj się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 242 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3345
Przy układaniu diety na mase jaką polecacie metode ? Chodzi mi o np. układanie diety na mase pod względem typu budowy np. jeżeli jestem endo to ograniczenie węgli podwyszenie tłuszczy....itp czy tradycyjna metoda np. 50/30/20. Wiecie człowiek uczy sie całe życie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Zależy jeszcze od twej intesywności treningowej, zacznij jak chcesz, nawet jak dopiero zaczynasz cokolwiek działać w kierunku odpowiendiego odżywiania to i nawet 10 wskazówek żywieniowych dla Ciebie starczy, za ok 2 miesiące sięprzekonasz czy dobrą drogę odżywiania dobrałeś. Nie da się od razu dobrać wszystkiego na tip top.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 146 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1114
Jeremy32123
Przy układaniu diety na mase jaką polecacie metode ? Chodzi mi o np. układanie diety na mase pod względem typu budowy np. jeżeli jestem endo to ograniczenie węgli podwyszenie tłuszczy....itp czy tradycyjna metoda np. 50/30/20. Wiecie człowiek uczy sie całe życie :)

https://www.sfd.pl/Dieta_na_masę__dodatkowe_kg_dla_wszystkich_potrzebujących!-t240536.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
Jeremy32123
Przy układaniu diety na mase jaką polecacie metode ? Chodzi mi o np. układanie diety na mase pod względem typu budowy np. jeżeli jestem endo to ograniczenie węgli podwyszenie tłuszczy....itp czy tradycyjna metoda np. 50/30/20. Wiecie człowiek uczy sie całe życie :)



zacznij od standardowego rozkladu, i zacznij ucinac/dodawac dopiero jak zobaczysz, ze nie idzie.|
wtedy bedziesz kontrolowal na biezaco jakie zmiany ci sluza

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
http://www.tabele-kalorii.pl/kalorie,Slodzik-w-tabletkach-Sucofin.html

jakieś limity dzienne tego specyfiku sobie ustalić? max 30 caps dziennie będzie ok?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 231 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 12482
Siemka
Taki plan byłby okej, przy siłowni 1x w tyg jako dodatek do sw?
1.Przysiad
2.Wyciskanie
3.Martwy ciąg
4.Military press
5.Wyciskanie wąskim chwytem z flarowaniem łokciami ( prowadzenie w bok)
6.Uginanie ze sztangą prostą

Wszędzie 4s po 8/10p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
git, dorzuć wiosłowanie albo podciąganie i daj MC na początek treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 231 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 12482
1.Martwy Ciąg
3. Podciąganie
3.Wyciskanie
4.Przysiad
5.Military press
6.Wyciskanie wąskim chwytem z flarowaniem łokciami ( prowadzenie w bok)
7.Uginanie ze sztangą prostą

W takiej kolejności będzie git?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

witam chciałbym zobczyć czy to dobrze:)

Następny temat

Trening tricepsa i pleców

WHEY premium