SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol. 9

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 399368

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
cheat deye się raczej robi na dietach low carb, jak jesteś na nomalnej zbilansowanej to takie posiłki nie są potrzebne.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2455 Napisanych postów 24186 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402700
krowinn
No nie taki do końca "day'. Bardziej "meal". Aktualnie redukuję :) I wczoraj zjadłem sobie coś niezalecanego :D


To jak w końcu to było? Jeden cheat meal od czasu do czasu krzywdy Ci nie zrobi...dzień po normalnie wracasz do swojej diety..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 131 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1510
Bardziej mi chodziło o to czy jest sens robić sobie jeden dzień w tygodniu praktycznie bez węgli, czy raczej powinno się tego trzymać cały czas. (dzisiaj to moja pierwsza taka próba low carb. Zawsze węgle ograniczam ale nie do tego stopnia jak dzisiaj-taki eksperyment)


Zmieniony przez - krowinn w dniu 2015-06-21 16:55:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
1 dzień to nie ale wolne od siłowni mozesz przyciać z węgli

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 725 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9913
Czy sauna podczas redukcji jakoś pozytywnie wpływa na redukcje fatu czy to mit?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 3943 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 80264
marbex
Qitr
mam takie pytanie teraz przez tydzień bd miał mało czasu i czy moge w zwiąkzu z tym przez tydzien poleciec splutem zeby treningi były krótsze a potem przejsc na push/pull?
split byłby taki:
pon - barki+bic
wto - nogi
czw - plecy
pią - klata+tric?

a potem od poniedziałku push/pull 3 lub 4 razy na tydzień?


w Twoim przypadku obojętnie i tak ciągle wyglądasz tam samo więc nawet jak odpuścić trening na tydzień nic się niestanie


Dzięki za motywację do treningów

Dziennik treningowy:
https://www.sfd.pl/DT__Qitr-t1124453-s14.html

Zapraszam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam jeszcze pyt odnosnie owocow na redukcji: rozumiem ze tylko do sniadania albo po treningu i zeby zmiescic sie w limicie 25g fruktozy z owocow w ciagu dnia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Skąd pomysł na taki właśnie limit, moja droga?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gdzies tu na forum czytalam..chyba w dziale Ladies?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ciekawe, zaiste ciekawe... myślę jednak, że liczenie gramów fruktozy nie ma żadnego uzasadnienia, a owoc owocowi nierówny. 100g truskawek, to nie to samo, co 100g banana.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

witam chciałbym zobczyć czy to dobrze:)

Następny temat

Trening tricepsa i pleców

WHEY premium