SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol. 9

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 395866

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
tarczy, po treningu nie ma co przesadzać

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1282 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7168


Jak sie wypowiecie do słow pana roberta czy rzeczywiscie to prawda co mowi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 690
Witam. Mam takie pytanko. Bo kiedyś, kiedyś miałem problemy z noga i teraz mam jedna lydke większą druga mniejszą jak je 'wyrównać'? Trenować normalnie czy jak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Trenuj normalnie. Moze się okazać że nigdy ego nie wyrównasz, nit nie wie co to były za problemy czy np nie masz mniejszego mięśnia, czy łydka nie była zerwana itp.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12017 Napisanych postów 160346 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234093
biszu 123


Jak sie wypowiecie do słow pana roberta czy rzeczywiscie to prawda co mowi?


nie da sie generalizowac, podejscie samo w sobie jest ok, ale ja az tak mocno bym wegli sie nie bal

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 690
Miałem polamana nogę dwa razy i prawie przez dwa lata chodzilem o kulach dlatego jeden mięsień jest większy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
kacpi2424
Witam. Mam takie pytanko. Bo kiedyś, kiedyś miałem problemy z noga=


kiedy to bylo ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 690
8 lat temu. Kiedyś różnica była bardzo widoczna ale teraz juz jest mala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 86 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 897
Chciałbym zwiększyć podaż tłuszczy kosztem węgli. Jaki byłby rozsądny rozkład makroskładnikwy na redu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402274
a skad mamy wiedziec jaki rozklad bedzie dla Ciebie ok, nie wiedzac nic o Tobie, nie znajac Twojej diety, rozkladu makro itd..?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

witam chciałbym zobczyć czy to dobrze:)

Następny temat

Trening tricepsa i pleców

WHEY premium