SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol. 9

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 399263

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
superblake: mozesz kombinowac, ale polecam trzymac dany plan przez jakis czas by śledzic postępy

Cheddar, na forum pełno tego np: https://www.sfd.pl/Trening_siłowy_w_domu__film!-t825837.html 


Aeroby w DNT najlepiej, w dowolnej formie, rób to co lubisz ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 33
Lepiej robić - nie wiem jak się to profesjonalnie nazywa chyba obwodówka, że wszystkie ćwiczenia na raz, przerwa i tak 3-4 serie czy coś ala FBW na siłowni?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chodzi ci o crossfit?


Wszystko zależy od obranego celu, nie ma treningu uniwersalnego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 33
Cel to redukcja, no i przy okazji poprawa ogólnej sprawności i wytrzymałości, nie zależy mi na byciu wielkim, a sprawnym + do tego silnym (zgaduję, że siła przyjdzie dopiero po redukcji, bo obecnie jestem zalany i te 10 kg to minimum)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 200 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5795
Chodzi zapewne nie o crossfit ale o ACT. Poczytaj sobie o tym treningu:
https://www.sfd.pl/[art]_ACT,_czyli_trening_dla_początkujących_by_georgu!-t350762.html

Jest on bardzo fajny przy budowie ogólnej formy, jednak ciężko go wykonywać z racji ze rzadko na siłowni są wszystkie stacje na raz wolne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 455 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8696
tam mam pytanie czy moge zjesc posiłki o 6,10 potem dopiero 17,19 i 21

Masa czy redukja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
sa decydujesz o godzinach, jak masz ważne obowiązki to oczywiste że tak musi być i tyle

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 455 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8696
okej przeważnie jem o 15 ale nieraz pomagam siostrze w opiece nad dzieckiem i nie mam wtedy czasu :P

Masa czy redukja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1188 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17623
zdarzyło mi się dzisiaj troche zapalić e-papierosa od kolegi... w przeszłości wcale nie paliłem ( kilka razy zielone tylko ;p ) nic mi się nie stanie ? tzn nie pogorszą sie wyniki itd ? więcej się to nie powtórzy.. mam wyrzuty sumienia :v
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
posiłki dopasowujesz do obowiązków a nie na odwrót.

Wypaliłbyś całą paczkę fajek też by CI się nic nie stało, o zielone byś się już lepiej martwił a nie o e papierosa.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

witam chciałbym zobczyć czy to dobrze:)

Następny temat

Trening tricepsa i pleców

WHEY premium