SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol. 9

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 392835

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 242 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6879
Jaki spalacz dla dziewczyny wiek 18lat waga 60kg wzrost 160cm dieta jest plus trening i cardio parę kilo juz zeszło teraz by chciała z 4 tyg na spalaczu co polecacie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Machine Man Burner na początek będzie dobry, spalacz najlepiej wrzucić na koniec redukcji

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zacznij od 2 kapsułek jak coś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 270
ja mam trochę takie nietypowe pytanie mianowicie jak nauczyć się robić przysiady na całych stopach prawidłowo gdyż na pełnych stopach na szerokości nie mogę się zbyt nisko opuścić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tzn. bez odrywania pięt?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Rufuzz
ja mam trochę takie nietypowe pytanie mianowicie jak nauczyć się robić przysiady na całych stopach prawidłowo gdyż na pełnych stopach na szerokości nie mogę się zbyt nisko opuścić


najprawdopodobniej kwestia rozciagania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 270
znaczy się jakie mięśnie rozciągać gdyż prawidłowe przysiady robię jedynie gdy bardzo rozszerzę nogi a normalnie na szerokości barków jeszcze się garbię ?

Zmieniony przez - Rufuzz w dniu 2015-01-07 21:15:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 242 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6879
Co myślicie by zapodać dziewczynie vpx meltdown md2 na końcówkę redu np 1caps dziennie zostało mi trochę Caps po redu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 94 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1590
robię prostowanie rąk z hantlami na barki i jakoś kontuzjogenne jest to ćwiczenie dla mnie i pytanie, czym je zastąpić? w splicie na barki robię wyciskanie żołnierskie, unoszenie hantli w bok i to właśnie prostowanie w przód hantla i to chciałbym zamienić na inne, jakie polecacie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W ogóle powinieneś robić coś na tylne aktony. Jak np. odwrotne rozpiętki
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

witam chciałbym zobczyć czy to dobrze:)

Następny temat

Trening tricepsa i pleców

Wiecej