SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol. 9

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 395997

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294221
dobre pytanie :) akurat nieliczne

bo podciąganie podchwytem bardziej angażuje biceps niż uginanie ( wg badań ) ale
ogólnie nie ma czegoś takiego że co jest lepsze, po prostu inny bodziec liczy się technika
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
j/popuri
trzeba urozmaicac, zrob na jednym makrocyklu drazek, na drugim sztange i bedziesz mial porownanie:) nawet najlepsze cwiczenie po jakims czasie moze juz nie byc tak spektakularne, bo nam sie po prostu znudzi

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1188 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17623
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 231 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 12482
Mam dostęp do siłowni tylko w piątki i soboty jaki plan wybrać w takim przypadku? Góra dół, przód-tył czy może coś innego ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 3943 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 80246
jeszcze push/pull zostaje

Dziennik treningowy:
https://www.sfd.pl/DT__Qitr-t1124453-s14.html

Zapraszam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
imo jakikolwiek wybierzesz bedzie dosc kiepsko by czynic postepy w takim rozkladzie.
pozostaje j/w tylko pytanie czy cos to da
abstrah**ąc od tego ze 2 dni to malo, a jeszcze obok siebie...

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402295
fighter04
Mam dostęp do siłowni tylko w piątki i soboty jaki plan wybrać w takim przypadku? Góra dół, przód-tył czy może coś innego ?


prio u Ciebie to sw tak?
jaki cel tego treningu silowego?
bo jezeli to bylby priorytet i stawiał bys na sporty sylwetkowe to j/w , jezeli jednak silka to dodatek , to od biedy, skoro nie ma innego wyjscia, lepsze beda takie treningi niz w ogole
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 200 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5795
Po dodaniu 100kcal do diety waga skoczyla o 0,5kg/1kg w przeciągu tygodnia (nie miałem wagi więc nie wiem czy rosła równomiernie czy raz). Obwodow nie sprawdzałem. Czy to oznacza że zaczęły w końcu lecieć mięśnie czy z tych 100kcal po prostu więcej glikogenu zostaje i więcej wody mam w organizmie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402295
Przez tydzień mięśnie Ci nie urosły az tyle, gdyby w takim tempie by sie to odbywało to co było by za kilka-kilkanaście tygodni ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Ja wczoraj ważyłe 96,5 a dzisiaj 97,3 to oznacza że przybyło mi 800g tłuszczu? Nie, takie wahania się zdarzają i są normalnością

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

witam chciałbym zobczyć czy to dobrze:)

Następny temat

Trening tricepsa i pleców

WHEY premium