SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • Quamtrax - Q Bar

    Temat
    Quamtrax

    [...] tryb życia, którym zależy na wygodnym i szybkim sposobie na uzupełnienie protein w codziennej diecie. Batony można stosować pomiędzy posiłkami, jako pyszną przekąskę białkową wzmacniającą organizm w ciągu dnia, bądź też po treningu jako pierwszy zjedzony posiłek, przyspieszający regenerację potreningową. Zalecane porcjowanie ZALECANA [...]

    Odpowiedzi: 0 Ilość wyświetleń: 1525 Data: 2018-09-10 08:42:35 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta do oceny.

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    Witam Zaczynam właśnie od, jak najbliższego czasu korzystać z diety, bo te miesiące, które spędziłem na siłowni bez diety za wiele mi nie dały. Tak więc wklejam już lekko ułożoną dietę do oceny. Śniadanie 7:00 Płatki owsiane -> 75g Mleko -> 200g Kakao -> 10g 2 jajka (gotowane, jajecznica itd.) 1kromka ciemnego chleba II Śniadanie 9:30 Bułka [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 609 Data: 2012-12-20 09:24:12 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Klatka gora-dol trening

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    [...] roku Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często): silownia 4 razy w tyg ( trening split) Stan zdrowia: dobry Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : czasem białko , aktualnie kreatyna Czesc , jestem aktualnie na masie od 4 miesiecy i w treningu klatki chcialbym sie skupic teraz bardziej na gornej i dolnej czesci poniewaz widze [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 1189 Data: 2015-11-01 18:59:54 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jasnobrazowy stolec %-)

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Wiec tak odkad jestem na diecie (masa) oddaje stolec raz dziennie o tej samej porze. Niby wszystko wporzadku ale zastanawia mnie jasno brazowy kolor . Gdzies przeczytalem ze to oznacza ze nie cale bialko jest przyswajane. Czyzbym mial go za duzo w diecie? Okolo 2g/kg.

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 10977 Data: 2006-09-27 21:44:30 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] 90(troszke brzuszek urosl) 5 .STAZ NA SILOWNI: 4 lata z przerwami (praca) 6 .CEL SUPLEMENTACJI: przyrost w miare czystego mieska 7 .DOTYCHCZAS STOSOWANE SUPLEMENTY/ODŻYWKI: białko Ostrowia, kiedys mono olimpu i jeden cykl z Xpanda 8 .KWOTA KTÓRA MOGE PRZEZNACZYĆ NA SUPLEMENTY/ODŻYWKI: 500zl 9 .POZIOM BF% (mniej więcej jeśli naprawdę nie wiesz [...]

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 1458 Data: 2008-11-20 13:22:29 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pierwsza redukcja tłuszczu

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] czas aby trochę się podrzeźbić.Trening i diete mam więc teraz pora na suplementy.Mam zakupione 180 kaps.Leviathan Realoaded i ok.800 tab.BCAA uni liver Animala oprocz tego białko.Proszę o porade jak najlepiej to brać. Ćwiczył będę 3 razy w tygodniu po treningu silowym aeroby w postaci biegania.Redukcja będzie trwała ok.7 tygodni,w maju bede [...]

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 1638 Data: 2010-03-08 20:45:42 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pomocy,nie wiem co ze sobą zrobić

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] : Dobry Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : L-Karnityna Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : myślę,że tylko białko Stosowane wcześniej diety : głodówka... http://img706.imageshack.us/i/imag0070v.jpg/ http://img59.imageshack.us/i/imag0075g.jpg/ [...]

    Odpowiedzi: 21 Ilość wyświetleń: 2258 Data: 2010-07-22 15:03:13 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Rzeźba + Kreatyna + HMB Pomoże ktoś? ;)

    Temat
    Trening dla początkujących

    Witam, diete już mam ustaloną został tylko trening. Nie wiem jak go rozpisać. Na siłownie chodze 3 razy w tygodniu najczęściej niedziela, środa, piątek. Mam w planach robić mięśnie skośne brzucha, mięśnie proste brzucha, biceps, triceps, i klatke. I czy mógłby ktoś ustalić mi jakie ćwiczenia najlepiej robić a jakich nie? I jeszcze jeden problem [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 1353 Data: 2011-03-19 09:04:10 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Redukcja tłuszczu i nabranie dobrej sylwetki.

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Zastanawiam się co dalej robić z moim brzuchem , chciałbym mieć krate lecz byłem bardzo gruby, Bardzo. Przykładowa dieta dzienna moja to : =6:30(Twaróg+90gram płatków owsianych+Łyżka miodu) 9:30(Jogurt Naturalny 18 gram białka) 11:20(170 gram piersi + Warzywa+50 gram ryżu)+2 x OMEGA 3 14:30(170 gram piersi+Warzywa+50 gram ryżu)+ 2 x OMEGA 3 [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 2578 Data: 2012-10-02 06:19:10 Szacuny postu: 5 (cały temat: 0)
  • Praca fizyczna + siłownia + studia

    Temat
    Trening dla początkujących

    Witam. Zaczne od tego, ze przejrzalem mnostwo forum na ten temat wiec jakies tam pojecie powiedzmy mam, ale was traktuje jako fachowcow xd Chodzi o to, że do studiow i silowni 3x w tyg (akurat fbw, wczesniej robilem splita dlugo) dojdzie prawdopodobnie praca fizyczna na jakies pol etatu (raczej nie wiecej zeby pogodzic ze studiami, na rozmowie [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 2362 Data: 2013-09-01 23:51:17 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • CREA FUSION dla początkujących

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Rozpocząłem nowy post z pomysłu petera13. Oto moja Dieta: 7:00 Crea Fusion(woda lub sok) , HMB(2 kaps), L-glutamina(rozp. w soku) 7:30 Musli + rodzynki + jogórt + jakieś owoce 10:30 Best Mass ActiVity(50g) + jakieś kanapki 13:30 Jakeś kanapki moze Jogórt lub serek 16:15 HMB(2 kaps), BCAA (3 kaps) 16:30 kurczak lub wołowina lub cielęcina + [...]

    Odpowiedzi: 45 Ilość wyświetleń: 4776 Data: 2004-08-02 23:11:16 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta redukcyjna

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] planuje stopniowo zejść z 400-500kcal. O mnie: Waga:100kg chce zejść do ~90-92, a później lekki cykl masowy. Wiek:23 lata wzrost:184 Moje zapotrzebowanie: 2500 kcal białko 2g (trochę więcej wyszło z odżywką) tłuszcze 1g węglowodany 2-2,5g Dieta: I posiłek 3 jajka całe 2 kromki chleba-jakaś szynka garść orzechów włoskich łyżka oliwy z [...]

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 1436 Data: 2011-02-23 08:26:16 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta 3000 kcal.

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam. Mam 16 lat, 195cm wzrostu i 110kg masy. Ćwiczę na siłowni od 3 miesięcy mam zamiar ustalić sobie dietę. Po obliczeniu dziennego zapotrzebowania na poszczególne składniki zaczął się problem. Chciał bym prosić o pomoc w ustaleniu diety. Moim celem było by wyrzeźbienie sylwetki. To co wyliczyłem pod względem masy ciała, jak i inne informacje [...]

    Odpowiedzi: 12 Ilość wyświetleń: 4730 Data: 2011-12-02 20:04:35 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta do oceny!!!

    Temat
    Dieta

    Dieta na masę mięśniową dla kobiety! 157cm 48kg 23lata Węglowodany 5g/1kg Białko 3g/1kg tłuszcze ok0,9g/1kg razem z shakem białkowym (po treningu) ok 2600kcal. Dieta 2500kcal zapotrzebowanie 2200kcal/2300kcal I posiłek 7:00 Omlet 20g białka 6 bialek jaj 40g wegl 70g płatków owsianych 13g tłuszczy 20g migdałów II posiłek 9:00 10g [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 3056 Data: 2014-10-02 22:15:57 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Shock Therapy + Storm + Mass XXL

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] sylwetki ( przód lub tył): brak Wiek: 20 Waga: 86 Wzrost: 183 Cel cyklu: przyrost w miare suchej masy stosowane już wcześniej suplementy : kreatyna crealean, białko whey maxx Uprawiane inne sporty: brak stosowane wcześniej spalacze : brak suplement stosowane przez ostatnie 60 dni: crealean + mass xxl ilość dni wolnych od [...]

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 3059 Data: 2009-03-11 14:30:10 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • masa - do oceny

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] waga:64kg typ: ekto zapotrzebowanie: ok.2800kcal I posiłek 7:00: ------------------------------------------- -Płatki owsiane 100g -2 jaja kurze całe ok 120g -2 jaja kurze białko ok 65g II posiłek 9:35 -------------------------------------------- -100g chleb razowy żytni -80g szynka z piersi kurczaka -10g oliwa z oliwek -jabłko III posiłek [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 927 Data: 2008-01-01 20:59:41 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Cykl kreatyna monohydrat+BCAA ?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam wszystkich pare dni temu zaczolem cykl na monohydracie kreatyny z olimpu (to mój 2 cykl) zastanawiam się czy nie dodać do tego BCAA z olimpu Dieta jest przestrzegana tak w 80-90%(od sierpnia nie jjem żadnych fastfodów typu kebab hotdog hamburger co 2 tyg zjem z połowe pizzy) spożycie tłuszczów ograniczyłem do minimum a białka do maximum [...]

    Odpowiedzi: 13 Ilość wyświetleń: 8002 Data: 2011-02-03 21:16:52 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta redukcyjna przy 100kg

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    Witam, kiedyś ćwiczyłem i dobrze mi szło, zszedłem z 92 kg na 80 później zacząłem 'masować', ale skonczylo sie odejsciem od treningu, zajalem sie zabawa i teraz waże 100 kg ;) Dlatego chcialbym wrocic i troche zgubic. Od razu uprzedzam, ze odpadaja pojemniki z kasza, dlatego jest chleb razowy. 1. Śniadanie (7, 8 lub 9) - 3 jajka - 2 kielony oliwy [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 1037 Data: 2012-12-02 19:03:53 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Cheat meal

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] mi po prostu o jak największe zminimalizowanie tkanki tłuszczowej na brzuchu, tak totalnie xD dieta jest, trening jest, redukcja prowadzona na spalaczu tłuszczu, bcaa, białko wszystko gra, zakładam koniec redukcji za jakies 2 tyg no bo tłusty bardzo nie jestem. Ale od jakis 3-4 dni troszeczke czuje sie zmeczony, węgle okolo 2 g/kg masy [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 1406 Data: 2012-06-26 18:00:03 Szacuny postu: 4 (cały temat: 0)
  • witam, proszę o pomoc

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] sylwetki ( przód lub tył): Wiek: 19 Waga: 75.9kg po splicie trwającym 1.5 miecha Wzrost: 174 Cel cyklu: masa stosowane już wcześniej suplementy : kreatyna mono, białko, gainery, kreatyna zwykła Uprawiane inne sporty: siatkówka stosowane wcześniej spalacze : ----------- suplement stosowane przez ostatnie 60 dni: -------------- [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 770 Data: 2011-02-26 11:43:37 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)