[...] się niby razowy ale razowy razowemu nierówny i nie wiem czy ten który mam zawsze w domu się nadaje. 3) Jeśli mam dość wyczerpujący w-f to po nim zjeść jakiegoś banana/wypić białko czy może przed i po jeszcze wziąć BCAA bo jak wiadomo jest to głównie sporo biegania i boję się, że mięśnie będą mi lecieć. 4) Nie wiem czy ryż paraboliczny który [...]
[...] nadaje. Ryż/kasza/kus kus/ziemniaki/płatki owsiane. Ryż bierz w pojemnikach na żywność do szkoły. 3) Jeśli mam dość wyczerpujący w-f to po nim zjeść jakiegoś banana/wypić białko czy może przed i po jeszcze wziąć BCAA bo jak wiadomo jest to głównie sporo biegania i boję się, że mięśnie będą mi lecieć. Jeśli dieta będzie ok nie będzie Ci [...]
[...] Generalnie Panowie będę wprowadzał zmiany stopniowo. W poniedziałek i wtorek mniej węgli, a więcej białka. Rano łyknę oliwę i zjem tłustsze śniadanie. W posiłkach przedtreningowych będzie mi przypadać po 50g ryżu. Po treningu gł. białko i trochę węgli. Na noc białko i tłuszcz. Zobaczymy. Zmieniony przez - pawel1235 w dniu 2011-10-09 20:56:07
[...] i siłował się z 40kg na sztandze. Łapa gruba, plecy to samo, klata konkret i 100kg w serii na sztandze. Trudno wierzyć obcym ludziom, ale z rozmowy wynikło, że stosuje tylko białko i ostatnio kreatynę. Poza tym je normalnie 5 posiłków, co jakieś 3 godziny. Do każdego stara się dorzucać białko. Źródłem wiedzy jest jego kumpel, który trenuje w [...]
eee Pany mam białko i aminokwasy gratisowo soboe pomyslalem że zaczne to brać. O jakich porach najlepiej? BCAA po treningu a białko przed spaniem? będzie good?
W takim razie moze jakas mala wskazowka z czego odjac, gdzie dodac? mniej tluszczy, a wiecej wegli? ZAlezy mi na trzymaniu sie tych 1800kcal, jak waga bedzie za szybko spadac to pozniej dodam. Przeczytalem post '10 wskazowek zywieniowych' i jak tak spojrzalem na przykladowa diete, to niewiele roznila sie od mojej. Tzn dodalbym bialko na kolacje i [...]
[...] kupe forsy w błoto. Ale są też tacy, nawet na poziomie amatorskim, którzy doskonale wiedzą jakie środki warto używa, jak je stosować i co one dają . Jeżeli ktoś bierze białko bo myśli, że dzięki temu urośnie mu biceps to już jego problem. Ja biorę białko bo wiem, że swoją dietą nie jestem w stanie pokryć dziennego zapotrzebowania na nie i [...]
Marslaw, czytaj ze zrozumieniem Napisałem: zgadzam się w 100% z tym, że białko a tym bardziej węgle w znacznym stopniu można i należy dostarczać w normalnej diecie Suple nie są do zastępowania żarcia tylko do uzupełniania żarcia i ułatwiania życia. Gainer jest po to, żeby zastąpić posiłek kiedy nie masz czasu, ochoty bądź możliwości zrobić [...]
[...] które jest uznawane za jedno z najlepiej przyswajalnych źródeł białka. dlaczego wobec tego nie żremy tego białka skoro jest ono na pewno lepsze i zdrowsze niż jakiekolwiek białko z odżywki? bo wierzymy w cudowną moc suplementu i sami sobie dodajemy do tego ideologię. jajko to tylko przykład. jak chcesz to mogę też rozpisać całkowitą [...]
powiem tak od 5 miesiecy nie stosuje zadnych odzywek i suplementow i robie postepy nie jestem w jakiejs mega formie ale amatorem tez nie jestem jak cos to http://www.sfd.pl/KOXIARSKI_WYPAD%21%21OCENA_FORMY%21%21-t329256.html ide do przodu bez odzywek i supli i wypowiem sie tak-w perspektywie czasu i postepow na dluzsza mete suple maja male [...]
Posiłek zbilansowany to taki, ktory zawiera bialko, ww i tłuszcze. Nie np same ww. Albo tylko ww i bialko. Wtedy nie wchłoną się witaminy rozpuszcxalne w tłuszczach - u Ciebie w 3 posilkach z warzywami nie ma tłuszczy. Ilośc posiłków jest dowolna, jak Ci pasuje 6 - jedz 6. Duzo owsa - mogą pojawic się problemy trawienne.
w programie vital max ustawione jest na mase+ 300kcl ćw 3 razy w tyg budowa ciała endo BTW-2g,1g,3g kcl-2784 Białko 204g tluszcze 96 wegle 294 A wdłóg tegej strony co napisałeś to Współczynnik BMR 2138.61 Aby utrzymać wagę ewentualnie masa to trzeba dodac + kcl Kalorie 3314.85 Węglowodany 55% 1823.17kcal = 455.79gram Białko 15%% 497.23kcal = [...]
[...] mikro-peptydów. Zastosowanie unikatowej technologii produkcji pozwala na uzyskanie rekordowo wysokiej koncentracji protein i najwyższego stopnia czystości. Dzięki temu białko to jest praktycznie całkowicie wolne od niepożądanych składników, które mogłyby obniżać jego wartość odżywczą. UNIKALNY PROCES PRODUKCJI Cały surowiec wykorzystany do [...]
[...] następująco: przed treningiem BCAA i glutamina bezpośrednio po treningu kreatyna+ryboza + 50g carbo ( pomoże Ci to w części odbudowac straty glikogenu) 30 min pozniej białko Nie powinieneś kłaść sie spać tylko po przyjęciu suplementów i białka. Pamiętaj, że niezwykle istotne są węglowdany, których u Ciebie nie ma praktycznie wcale. " [...]
ok, kupie wiecej bcaa, natomiast bialko SFD bedzie ok 3 razy w tygodniu po treningu silowym + raz w tygodniu po siatkowce? czy lepiej zainwestowac w bialko lepsze jakosciowo (nie mowie ze bialko SFD jest kiepskiej jakosci, nie probowalem:))
[...] śpię od dwóch dni rekordowo długo bo po 6.5h Zarzuciłem właśnie pierwszy raz naczczo t5 na cardio. Wkreca się właśnie i jest moc :D Potem Plecki Kolejny dzień HC dzisiaj, tłuszcze ścięte na ok 25g. Białko bez zmian 300-320 węgle też wysoko. W HC ok 400 a Kcal ok 3k, w LC białko delikatnie poniżej 30p, tłuszcz podobnie, węgle 300 a Kcal ok 2.45k
[...] z częściowym udziałem proteiny – stosowany jest w specjalnej diecie; odpowiedni dla sportowców. To artykuł dostarczający energii w mieszance węglowodanowej i białkowej, przeznaczona dla osób poddanych dużemu wysiłkowi fizycznemu, szczególnie dla sportowców. Powoduje wzrost tkanki mięśniowej, siły i sprawności fizycznej, [...]
Zacznij od ulozenia diety. Glutaminy bym nie kupowal. BCAA-obojetnie jakie. Cenowo wychodzi niezle olimp i activlab. Bialko, bierz SP80, w maire tanie, a dobre. Spalacz nie jest potrzebny, szczegolnie ze BF zapewne niski nie jest. Mozesz brac, ale jesli sa problemy przys tosowaniu, to bym odpuscil. mzb/o-3 olimpowskie -wychodza ok. Witaminy moge [...]