SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Kretynka dalej Czy Mutant mass temat przeniesony ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2821

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 86 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 622
Skończyłem cyklik Kretynkowy : Cytocell + carbo + Shock therapy + Białeczko; Cykl trwał 45 dni 2tyg przerwy; teraz 2tyg już na sucho; PYTANIE = Kończyć dalej te odżywki gdyż Zostało mi jakieś 40% ich wszystkich czyli na jakiś cykl 40dniowy Jak myślicie zacząć tak za 2 tyg ? czy lepiej Zainwestować w jakieś Mutant mass 6,8 kg Zależy mi na masie i na tym by przytyć jakieś 4kg Obecna waga 89 kg atłuszczenia jako tako nie ma, po przednim cyklu masowym, Dietka jest Bedzie masa będzie klasa.

Więc słucham Rady Bardziej doświadczonych.

,,Świat jest zbyt Duży By być małym"

,,Widzą we mnie coś złego, ciekawe po czym widać
Jak stoją gdzieś łobuzy, spojrzenie mnie przenika
Może to dlatego, że latam pewnym krokiem, przecież nie mam wypisane ukaż mnie wyrokiem.... "

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 86 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 622
"każdy ma swój punkt widzenia wyrobiony na podstawie danych doświadczeń " - Mądre słowa = łap soga, gainera jeszcze odpuszcze zobaczymy biżej zimy, dzięki.

,,Świat jest zbyt Duży By być małym"

,,Widzą we mnie coś złego, ciekawe po czym widać
Jak stoją gdzieś łobuzy, spojrzenie mnie przenika
Może to dlatego, że latam pewnym krokiem, przecież nie mam wypisane ukaż mnie wyrokiem.... "

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
przerwa tyle ile trwał cykl i od nowa z tematem.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 86 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 622
od nowa z tematem tylko jakim?

,,Świat jest zbyt Duży By być małym"

,,Widzą we mnie coś złego, ciekawe po czym widać
Jak stoją gdzieś łobuzy, spojrzenie mnie przenika
Może to dlatego, że latam pewnym krokiem, przecież nie mam wypisane ukaż mnie wyrokiem.... "

...
Napisał(a)
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9374 Napisanych postów 83988 Wiek 50 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 709964
mutant mass to jedzenie w prochu ,więc robienie cyklu na nim trochę nie na miejscu

TRENINGI KATOWICE Sebastian Szmit

Kompleksowe prowadzenie online
https://sebastianszmit.pl/ 

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4824 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24923
chodzilo mu o kolejny cykl
zrob przerwe i dopiero dokoncz
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Przerwa styknie 5-6 tygodni.
Co do mutant masa - gainer jak flex - żarcie w prochu.
Cykle kreatynowe robimy o długości 6-12 tyg żeby to miało sens
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 86 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 622
tak tak, przerwa Już jest miesiąc i poczekam jeszcze 2 tyg i akurat będzie 45 dni cnotliwy i od nowa mówisz Dokończyć te odżywki będzie lepszym pomysłem
?

,,Świat jest zbyt Duży By być małym"

,,Widzą we mnie coś złego, ciekawe po czym widać
Jak stoją gdzieś łobuzy, spojrzenie mnie przenika
Może to dlatego, że latam pewnym krokiem, przecież nie mam wypisane ukaż mnie wyrokiem.... "

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 86 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 622
flex1976 hehe Mutant mass jako uzupełnienie diety, ja tylko i wyłącznie dzięki diecie i ostremu postanowieniu w ciągu trzech lat przytyłem 20kg

,,Świat jest zbyt Duży By być małym"

,,Widzą we mnie coś złego, ciekawe po czym widać
Jak stoją gdzieś łobuzy, spojrzenie mnie przenika
Może to dlatego, że latam pewnym krokiem, przecież nie mam wypisane ukaż mnie wyrokiem.... "

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4824 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24923
tak,tzn mutanta mozesz kupic jak ci brakuje czegos w diecie
shock i cytecella zostaw na nastepny cykl
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 86 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 622
cnotliwy Możesz zerknąć na to przerwa od tych odżywek już to miesiąc i odczekam jeszcze 15dni co sądzisz o tym tzn o czymś takim:


Dni Nietreningowe :
9:00 – CYTOCEL (naczczo),
9:30 – śniadanie + WITAMINNY [special two] 1 tabletka + 25gram Białka Premium pro protein
• 100g płatków owsianych
• 300ml mleka
11:00 50g kaszy/pół torebki + pół tuńczyka i oliwa z oliwek
15:00 – obiad
• 100g kaszy gryczanej/ ryż 100g tj- torebeczka
• Mięso, warzywa
• Łyżka stołowa oliwy z oliwek (polać ryż, kasze)
16:00 – BIAŁKO + 25gram Białka Premium pro protein
18:00 – podwieczorek
•Ryż torebka + tuńczyk w oleju puszka [wymieszać]

21:30 4 kromki chleba razowego (ciemnego) z serem żółtym + wędlina + serek wiejski
+ białko Premium pro protein








Dni Treningowe

9:00 – CYTOCEL (naczczo),
9:30 – śniadanie + WITAMINNY [special two] 1 tabletka + 25gram Białka Premium pro protein
• 100g płatków owsianych
• 300ml mleka

11:00 pół twarogu jakieś 100g/ lub serek wiejski + 3kromki chleba ciemnego razowego
15:00 – obiad
• 100g kaszy gryczanej/ ryż 100g tj- torebeczka
• Mięso, warzywa
• Łyżka stołowa oliwy z oliwek (polać ryż, kasze)
16:00 – BIAŁKO + 25gram Białka Premium pro protein
18:00 – podwieczorek
•Ryż torebka + tuńczyk w oleju puszka [wymieszać]


20:00 – 3kromki chleba razowego wędlina ser
21.00- [odżywka przed treningowa] 30minut przed treningiem- Shock Therapy
21.30- Trening
22.30 zaraz po treningu – cytocell + carbo
23.00 pół godziny po treningu Białko Premium pro protein + 50g/ kaszy +pół tuńczyka + oliwa z oliwy.

,,Świat jest zbyt Duży By być małym"

,,Widzą we mnie coś złego, ciekawe po czym widać
Jak stoją gdzieś łobuzy, spojrzenie mnie przenika
Może to dlatego, że latam pewnym krokiem, przecież nie mam wypisane ukaż mnie wyrokiem.... "

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
coś czuję że Ci tutaj nikt tego nie sprawdzi
dział odżywianie pomoże my jesteśmy od cukierków

co do tematu...tak chodziło o następny cykl po przerwie
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ostrovit wpc 80

Następny temat

Suple na nowy cykl porada

electro
Polecane artykuły