SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • Dieta masowa dla "opornych"

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie
    PRO

    Mateo za malo posilkow, co najmniej 6. Bedzie latwiej zmiscic. Zauwazylem ze liczysz tez bialko roslinne w diecie, to blad, tylko bialko zwierzece. Tak ze wychodzi na to ze masz za malo protein. Np 100g piersi z kuraka jest 21,5g bialek, w serze twrogowym poltlostym (z tego co pamietam)17g a chudym jak w piersiach. W ost. posilku sporzywasz [...]

    Odpowiedzi: 234 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2007-04-15 21:09:31 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta masowa dla "opornych"

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie
    PRO

    [...] powitać wszystkich, gdyż jest to mój pierwszy post na tym jakże pomocnym forum. Przeczytałem już te 3 tematy z podwieszonego o wzroście masy. Kilka dni temu zamówiłem białko WPC 80, Carbo posiadam, czyli lada dzień zaczynam treningi wraz z dietą przedstawioną w temacie. Dodam, że ćwiczę na czysto już około 1,5-2 miesiące, mam 175cm [...]

    Odpowiedzi: 234 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2007-12-11 09:27:22 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • A jak sprawa wyglada gdy będę chciał wziąć ze sobą suplementy miedzy innymi białko. Będzie z tym jakiś problem na jednostce ?

    Odpowiedzi: 4132 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2015-08-02 19:02:29 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] minut na kilometr. Jak to ci nie będzie sprawiało problemu to spróbuj się na 3km osiągnąć mniej więcej 4.00-4.30 minut na jeden km. A no i pamiętaj o diecie - trochę węgli i białko i będzie git. Szybki progres będzie, zobaczysz. Aha i pamiętaj robić sobie wysiłkowe (jak najszybciej przebiegnij jakiś duży dystans, ale bez padania i zatrzymywania [...]

    Odpowiedzi: 4132 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2016-08-18 10:00:05 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Moi drodzy a co z odżywkami typu bialko czy bcaa. Można je mieć czy spina będzie?

    Odpowiedzi: 4132 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2016-08-22 10:50:40 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] Powiem wam, że lubie wysiłek fizyczny. Sportów siłowych zawsze unikałem, a teraz mnie to wciągnęło i nie mogę się już doczekać kolejnego tygodnia ćwiczeń. Zamówiłem sobie białko "AllNUTRITION" i witaminki olimpa. Wezmę to ze sobą na SP :-) PS: Oglądałem przysięge wojskową na yt, mam nadzieje że na mojej się nie wzrusze, bo zawsze gdy słysze [...]

    Odpowiedzi: 4132 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2016-08-27 17:10:20 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Możesz mieć 6 lub 7, osobiście nie wiem od czego to zależy. Do Złocieniec jest na 6. W WKU mi kobieta powiedziałą, oraz koledzy z forum że można dzień wcześniej już przybyć co do godziny czy od rana czy dopiero popołudniu nwm. lub w dniu który masz wpisany na karcie najpóźniej do godz. 12 żeby być. Te 2h spóźnienia najprawdopodobniej jeszcze [...]

    Odpowiedzi: 4132 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2016-08-27 23:02:14 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Możesz mieć 6 lub 7, osobiście nie wiem od czego to zależy. Do Złocieniec jest na 6. W WKU mi kobieta powiedziałą, oraz koledzy z forum że można dzień wcześniej już przybyć co do godziny czy od rana czy dopiero popołudniu nwm. lub w dniu który masz wpisany na karcie najpóźniej do godz. 12 żeby być. Te 2h spóźnienia najprawdopodobniej jeszcze [...]

    Odpowiedzi: 4132 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2016-08-28 13:46:40 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] kłódka do szafki.Aż taka sprytna to chyba nie jest, że kłódki się nie boi. Kolejne pytanie, czy zarekwirują mi na wejściu takie rzeczy jak: kompleks witaminy, kolagen, białko, kreatyna, bcaa. W prawdzie dowaliłem 90 kg i lekki zapas sobie zrobiłem ale do przysięgi jak pies wyglądać też nie chce. Zdania na ten temat są podzielone można/nie [...]

    Odpowiedzi: 4132 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2016-09-01 00:56:49 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Cześć to znowu ja. Mam białko, witaminki, trochę batonów itp. Czy trzeba to jakoś kitrać, czy normalnie mogę wnieść i schować do szafeczki ?

    Odpowiedzi: 4132 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2016-09-01 19:56:41 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Cześć to znowu ja. Mam białko, witaminki, trochę batonów itp. Czy trzeba to jakoś kitrać, czy normalnie mogę wnieść i schować do szafeczki ? Ja biorę gainer i witaminy , zobaczymy czy wpuszczą. Witaminy pewnie przejdą ,ale 3 kg gainera to nie wiem :d

    Odpowiedzi: 4132 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2016-09-01 20:22:29 Szacuny postu: 1 (cały temat: 0)
  • Cześć to znowu ja. Mam białko, witaminki, trochę batonów itp. Czy trzeba to jakoś kitrać, czy normalnie mogę wnieść i schować do szafeczki ? Ja biorę gainer i witaminy , zobaczymy czy wpuszczą. Witaminy pewnie przejdą ,ale 3 kg gainera to nie wiem :d Oby wielka stopo, ja akurat mam tylko 1kg białka. Tylko, że mam 27 batoników za 59 groszy + 2 [...]

    Odpowiedzi: 4132 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2016-09-01 20:29:04 Szacuny postu: 3 (cały temat: 0)
  • Pany co to są za posty , czy ogolić głowę , czy zabrać batoniki , czy zabrać białko , najlepiej zabierz ze sobą jeszcze mame tate i psa no k***a ! gdzie jedziecie na obóz ze szkoły , jedziecie na służbę przygotowawczą na którą sam się zgłosiłeś miej troche JAJ ! i do przody !

    Odpowiedzi: 4132 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2016-09-05 08:03:32 Szacuny postu: 2 (cały temat: 0)
  • [...] czekolad i suchego żarcia (np. orzeszki), masło orzechowe, miód na kanapki (chleb ukradniecie ze stołówki), ciepłe czarne/zielone/niebieskie skarpety, jak ćwiczysz to jakieś białko i węgle, warto może jakiś sweterek kupić najlepiej zielony ale tak żeby nie wystawał poza ocieplacz i koszulkę monowską. Zmieniony przez - Jakobson1997 w dniu [...]

    Odpowiedzi: 4132 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2016-11-26 14:46:02 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jak wygląda sprawa z odzywkami, można mieć gdzieś ze sobą BCAA, białko czy kreatynę?

    Odpowiedzi: 4132 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2017-08-10 09:45:48 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • 8 Styczeń Rozewie, ktoś coś? Wiecie co najlepiej ze sobą zabrać, Czy ktoś wie czy można brać ze sobą np. białko i kreatynę? Zmieniony przez - Sapthor w dniu 2017-11-23 15:08:36

    Odpowiedzi: 4132 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2017-11-23 15:07:59 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • panowie, 2 tygodnie na zbicie bilirubiny z poziomu 1,5-2. Hepatil i esseliv w potrójnej dawce, do tego ostropest 60g dziennie, 0 alkoholu, ostrożnie z przyprawami (głównie ostre) i ograniczenie tłuszczów, białko na poziomie 2g/kg, ograniczenie wysiłku fizycznego. Coś jeszcze? Pytam, żeby już wiedzieć w razie czego jak przyjdzie poprawka krwi :)

    Odpowiedzi: 4132 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2019-09-05 21:12:31 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • czy na sp moge zabrac bialko?

    Odpowiedzi: 4132 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2020-10-04 12:10:27 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Cześć :) Jestem juz po badaniach i w styczniu będę wyjeżdzała na słuzbe przygotowawczą. Interesuje mnie , czy mogę zabrać ze sobą suple ( białko, kreatynę , witaminy itp.) Kolejne pytanie, czy będę miała dostęp do siłowni ? Z góry dziekuję za odpowiedzi :) Patrycja :) Zmieniony przez - Gym Poznań w dniu 2020-12-14 12:12:18 Zmieniony przez - [...]

    Odpowiedzi: 4132 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2020-12-14 12:10:26 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Charakterystyka rodzajów kreatyny

    Post
    Odżywki i suplementy
    PRO

    Rozumiem . Dobra odpuść sobie piro i jedź na samym monowodzianie. 5gr po treningu. W dni nie treningowe rano 5gr. Do tego dorzuć 2-3 kapsułki tauryny do porcji kreatyny. Przed treningiem możesz brać glutamine z tauryną (2kapsy), ponoć oba te środki się wspomagają . Białko bierz wtedy kiedy masz braki w białko i na noc z wodą, jako ostatni posiłek.

    Odpowiedzi: 97 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2004-12-29 23:40:56 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)