SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • Jakie białko?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam czy suple takie jak olimp 80 egg , gainer-y , badz inne zawieraja takie same bialko ? i czy w wyboze suplementow zawietajacych pelnowartosciowe bialko kierowac sie tylko cena ?Co polecalibyscie w stosounku cena-jakos ? Dzieki za podpowiedz:]

    Odpowiedzi: 16 Ilość wyświetleń: 2438 Data: 2004-11-25 20:38:00 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • jakie białko??

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Niedługo skończy mi się białko olimp provit 85 pytałem się kilku użytkowników forum i mówili mi że źle wybrałem . Chciałbym niedługo kupić sobie jakieś nowe białeczko tak do 120 zł żebym mógł brać zaraz po treningu (szybko wchłanialne ) bo na noc to jem zazwyczaj tuńczyka albo twaróg . Co doradzicie

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 1247 Data: 2010-01-04 21:15:15 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Witam do sprzedania posiadam skręcane hantle w walizce 2x10kg - 100zł z kw Białko Whey Protein Complex Kokos , z puchy 2200g zostało ciut ponad kilogram, xenadrine hardcore rfa-x 60 kaps. , viper 10 saszetek (testery) - całość oddam za 110 zł + kw

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 2402 Data: 2010-07-01 07:53:05 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • witam zakupilem ostatnio bialko kreatyne w proszku i aminokwasy jak to stosowac? bo myslalem nad takim rozwiazaniem jak; bialko 2razy dziennie i do tego kreatyne przez 5 tygodni w czasie przerwy kreatynowej brac aminokwasy i pozniej spowrotem kreatyne??? czy takie rozwiazanie jest dobre ??? czekam na wasze opinie. pozdrawiam:)

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 1698 Data: 2012-03-18 17:18:18 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Kreatyna czy białko

    Temat
    ActivLab

    Wiem, że to pytanie było wiele razy zadawane, lecz jeśli mógłby jeszcze raz odpowiedzieć to byłbym wdzięczny. Z góry dzięki ;)

    Odpowiedzi: 23 Ilość wyświetleń: 3532 Data: 2012-07-06 18:56:29 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • białko - jakie?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam, chcialem sobie zakupic jakies bialko dobre najelpeiej zwierzece bo chyba lepsze od roslinnego. Szukam taniego bialka, ale tym samym i bogatego w bialko, ktory by naprawde wplynal na rozwoj mojej masy. Teraz mam Naturella Sojaprotein w tabsach. Co o tym myslicie? Napiszcie, jakie bialko wy byscie kupili, dlaczego i w jakiej jest cenie

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1521 Data: 2004-05-03 19:52:32 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Witam, bardzo szybko potrzebuję kasy, więc sprzedam białko, niestety w foliowej torebce;/. Mam tego tylko kilogram. Jestem z Łodzi, dzisiaj sprzedam je za 15 złotych od jutra za 25-30, termin ważności tego białko kończy się 31 grudnia 2005.

    Odpowiedzi: 15 Ilość wyświetleń: 2442 Data: 2005-06-25 17:09:49 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Białko z kreatyną

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam. Mam pytanko co do dymatize elite whey protein i nutrabolics noz, czy można je łączyć ?? I kiedy najlepiej brać to a kiedy to ?? :> Z góry dzięki za pomoc :)

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 3259 Data: 2007-02-16 18:58:02 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Cześć ;) Jestem tu zupełnie nowa, przeczytałam regulamin, widziałam ankietę, ale niestety nie wiem gdzie mam ją zamieścić (w poście, jakoś na swoim profilu?). Niemniej jednak, chciałabym zapytać jakich suplementów WY używacie (firma, rodzaj, w jakim celu, jak długo, czy widać efekty) i czy są one godne polecenia. :) Wybaczcie, jeśli temat już był. [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 714 Data: 2016-08-16 11:48:56 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • przeterminowane bialko

    Temat
    Odżywki i suplementy

    posiadam bialko ostrowii z datą...do maja 2009 :D otwartego worka nie ruszam, ale 3 sa zamkniete od zawsze...sprobowalem dwa razy, nic mi nie bylo, pachnie i smakuje tak samo jak kiedys. pytanie moje brzmi czy ewentualnie moge sie nabawic czegos gorszego niz biegunki?

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 1838 Data: 2010-12-14 03:02:10 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Białko pod IF

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam. Nie jestem zorientowany co do białek, których na allegro jest mnóstwo. Chciałbym dopomóc sobie trochę takim białkiem. Nie chcę kupić czegoś słabego jakościowo dlatego zwróciłem się do Was. Aktualnie jestem na redukcji if. Zmieniony przez - Kapeek w dniu 2014-03-02 20:58:43

    Odpowiedzi: 15 Ilość wyświetleń: 1727 Data: 2014-03-02 20:54:20 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Białko.

    Temat
    Szybkie pytania bez logowania

    Jakie białko na czas obecny polecacie? Chciałbym go troszkę dołożyć do diety. Nie za drogi oczywiście bo chciałbym go stosować przynajmniej miesiąc.Może OLIMP PROVIT 80 700g, HI TEC PROTEIN? Nie mam pojęcia także proszę o pomoc. Pytanie z innej półki też. Jeśli chciałbym dodać do diety jeszcze więcej węgli, przy czym potrzebowałbym także, lepiej [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 788 Data: 2014-08-05 12:25:01 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • ktore bialko lepsze po treningowo?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    ktore bialko bedzie sie nadawalo bardziej potreningowo? chodzi mi o leszy sklad, i dzialanie, dodam ze mieszam z carbo 1 - ULTIMATE - prostar whey protein 2- OPTIMUM - whey gold standard 100%

    Odpowiedzi: 22 Ilość wyświetleń: 2890 Data: 2010-11-05 18:31:42 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Kreatyna i Białko

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] Mam 15 lat, ważę 72 kg mam 1,81m i chodzę regularnie 2 razy w tygodniu na siłownie od miesiąca, na ławeczce wyciskam hantla+20kg, a na łapy to hantelka +12kg. Moje pytanie dotyczy tego czy mogę brać i czy warto kreatyne+białko. Uprzedzam, że nie mam żadnych problemów z nerkami, wątrobą, sercem, oraz nie mam cukrzycy. Dziękuje za wszystkie odp :).

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 1230 Data: 2018-06-07 21:38:44 Szacuny postu: 1 (cały temat: 0)
  • HMB + BIAŁKO = ???

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam !!! Mam pytanko czy Hmb można stosować razem z białkiem czy raczej nie??? Pytam ponieważ wiem , że kreatyna jest wykluczana przez białko a nie wiem co z Hmb??? Proszę o odpowiedź!!!

    Odpowiedzi: 13 Ilość wyświetleń: 2923 Data: 2004-02-02 23:32:45 Szacuny postu: 1 (cały temat: 0)
  • Białko Sojowe

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam, posiadam dietę i kupiłem sobię białko sojowe, chciał bym dowiedzieć się jak najlepiej zażywać to białko i z czym, narazie brałem 1,5 łyżeczki + mleko 30 minut przed treningiem. Czy to dobre rozwiązanie, proszę o pomoc

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 2127 Data: 2008-09-02 17:05:01 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Białko - czas zmienic ostrowie

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam, przez caly czas jadlem ostrowie i juz nie mam do niej sily. Jakie bialka mozecie polecic ? Chcialbym tez wiedziec: -cena -smak (woda/mleko) -piana -mycie shakera -jakosc Prosilbym o podzial na zwykle bialka i izolaty :)

    Odpowiedzi: 13 Ilość wyświetleń: 2593 Data: 2009-08-16 17:12:34 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Kreatyna+białko

    Temat
    Szybkie pytania bez logowania

    Witam w najbliższym czasie postanowiłem iść do sklepu i kupić sobie kreatynę i jakieś fajne białko. Ćwiczę już z 5 miechów do tej pory jakieś ~6kg przybyło, dieta się powoli wyrabia, nie zawsze można ;p (szkoła popołudniowa, za tydzień na rano). Mam pytanie jak zacząć stosować te suplementy razem czy oddzielnie? Najpierw białko według diety i jak [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 702 Data: 2011-04-25 16:03:00 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Białko + Gainer + Carbo jak łączyc

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Dieta jest* Teraz mam pytanie jak to łączyc Biełko: Rano na czczo i później przed snem / Gainer: Po treningu oraz jako uzupełnienie posiłku ubogiego w węgle A teraz jak się ma sprawa do sesji treningowej Co brac przed a co Po treningu Przed: Myśle, że carbo 50 g Po treningu carbo + gainer i 30 min pozniej białko Dobrze?

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1502 Data: 2012-03-31 14:27:01 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • kreta + bialko

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam kupilem wlasnie kreatyne m3 z biogenixa i pro longatum tez tej firmy. Chcialem brac krete 3 kaps(700mg) przed treningiem i 4 po treningu, a bialko lepiej rozrobic i brac w czasie cwiczenia czy lepiej po treningu z kreta i przed snem. Moze macie jakas lepsza koncepcje ? Trening oczywiscie na mase :) Pozdrawiam Zmieniony przez - xed w dniu [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 1286 Data: 2005-11-16 16:02:29 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)