SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • Ćwiczenia rano, redukcja

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    Witam, jestem na redukcji, wygląda to mniej więcej tak: białko 140-160g węgle 160-220g tłuszcze 70-75g waga niecałe 80kg wzrost 175cm czy jest to w miarę przyzwoicie? (dzienne zapotrzebowanie to ok. 2700kcal) jeśli zmienić to co i jak? coś odjąć coś dodać? Nie jem słodyczy nie piję alko staram się dostarczać mało cukrów, piję ok 1,5l wody. I mam [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 661 Data: 2014-05-14 20:24:42 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dobór składników pod tryb dnia

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam, mam pytanie o to jak powinienem rozłożyć składniki białko/tłuszcze/ww niskie/wysokie IG w ciągu dnia. Chcę aby to było rozpisane pod normalny zdrowy tryb żywieniowy. Mam dwa treningi w ciągu dnia jeden z rana siły dynamicznej, a drugi późnym wieczorem sztuk walk. Gdyby to był tylko jeden trening dziennie nie było by problemu, ale nie mam [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 855 Data: 2012-02-25 01:32:18 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta 73 kg

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Dieta do oceny w linku :> I jeszcze takie pytanie ,mianowicie czy przy tej diecie moglbym czasem zamieniac bialko z produktow na wpc np. jajecznice wieczorem na wpc ? dodam jeszcze ze oczywiscie warzywa i woda jest uwzgledniona i do tego Kreatyna 5g rano i 5g po treningu (czy zmienic czas jej brania?) :] [...]

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 1370 Data: 2012-05-10 13:46:30 Szacuny postu: 5 (cały temat: 0)
  • Dieta na redukcji do oceny

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam, prosiłbym was o ocene diety. Masa ciała (kg): 100 Wzrost (cm): 185 Wiek: 24 Aktywność fizyczna: siłownia 3x, aeroby 3x CEL: redukcja Wynik według kalkulatora na stronie. Współczynnik BMR 2198.37 Aby utrzymać wagę 3792.19 Węglowodany 55% 2085.7kcal = 521.42gram Białko 15%% 568.83kcal = 142.21gram Tluszcz 30% 1137.66kcal = 126.41gram Pomiędzy [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 815 Data: 2013-01-04 12:47:33 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Proszę o wskazówki w planie treningowym

    Temat
    Trening dla początkujących

    [...] masy mięśniowej Uprawiane inne sporty: w dni wolne od treningu basen, rower, bieganie Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): siłownia Dieta: jest Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje): po urazie/operacji kręgosłupa lędźwiowego Zażywane suplementy: białko SFD (myśle jeszcze o BCAA)

    Odpowiedzi: 16 Ilość wyświetleń: 2305 Data: 2015-05-04 16:36:31 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Początkujący-czy dobre zapotrzebowanie???

    Temat
    Trening dla początkujących

    Witam! Trochę o sobie: wiek-19 lat wzrost-182cm waga-tylko 60kg :( Oto moje zapotrzebowanie: Kalorie- 2372kcal Białko- 102g Tłuszcze- 120g Węglowodany- 221g obliczyłem to na dzienniku posiłków Vitalmaxa Od września zaczołem trening na siłowni.Nie mam żadnego planu treningu ułożonego, chcę przez ten miesiąc ćwiczyć wszystkie grupy mięśni [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 889 Data: 2007-09-11 14:02:33 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pytanie o białka

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Jestem dziewczyną, i postanowiłam uzupełnić swoją dietę białkami. Niestety po pierwszym koktajlu białkowym wszystko mi się podniosło do góry... Picie tego było na tyle nie przyjemne, że wolałabym wypić zamiast tego białka 1,5 szklanki wódki :D I tu zaczyna się moje pytanie. Czy mogę np. rozrobić białko w bardzo małej ilości wody, wypić tą małą [...]

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 1304 Data: 2009-09-28 21:21:47 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Sprzedam: Białko Scitec 100% Whey Protein 2350g smak truskawka - 140zł Gainer Jumbo 8800g Smak truskawka - 240zł Oba nowe, długa data waznosci [...]

    Odpowiedzi: 0 Ilość wyświetleń: 774 Data: 2015-05-26 19:56:56 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Lipo 6 EF vs.Venom z ALRI cd.

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam. Wlasnie skonczylem miesiac na TPE + T3 efekt - 6 kg na wadze, tkanka tluszczowa z ok.35 % na ok.30 % (mierzone na wadze w aptece) Zastanawiam sie co teraz zakupic. Lipo czy Venom ? Co byscie doradzili ? Zostalo mi z pol opakowania T3 (ok 80 tabl), mam tez 160 tabl sally i mysle czy by tego jakos nie polaczyc :) Mam omega3, aspargin, [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 2063 Data: 2007-04-22 18:39:34 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Smazenie - np. piers z kurczaka

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Przejrzalem dokladnie forum i nie znalazlem w koncu konkretnej odpowiedz. Wiec o to pytam : -Czy jesli podsmaze lekko piers z kurczaka na oleju roslinnym (np. oliwa z oliwek) na sredniej temperaturze (olej nie paruje, ani nie jest zimny) to czy posilek przybiera na kcal oraz traci białko ?

    Odpowiedzi: 12 Ilość wyświetleń: 3703 Data: 2008-03-03 17:55:04 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jakość białka

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] się zapytać, jak to jest z jakością białka niezwierzęcego. Jeśli na przykład po treningu chcę zjeść 30g białka pełnowartościowego w jednym posiłku, to powinienem liczyć białko z ryżu/kaszy/makaronu jako pełnowartościowe? Ostatnio kupiłem sobie makaron pełnoziarnisty, który w 100g zawiera 68g węgli i 15g białka. Czy to znaczy, że wystarczy [...]

    Odpowiedzi: 15 Ilość wyświetleń: 2018 Data: 2012-11-06 14:33:33 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pytanie o suplementancję

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] by zrzucić ciut zbędnego tłuszczyku tu i ówdzie. Staram się zachowywać odpowiednią dietę, ale wiadomo że nie zawsze to wychodzi :-) Z suplementów jakie biorę jest to BCAA, białko i kreatyna i zastanawiałem się czy by nie dorzucić jeszcze AAKG i beta-alaniny. Wolę zapytać by później nie przeżywać jakichś niechcianych sensacji. Za pomoc z góry [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 388 Data: 2017-02-12 15:02:11 Szacuny postu: 5 (cały temat: 0)
  • Dieta na mase

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Hej ;) Proszę o ocene i korektę jeżeli jej wymaga ;) I Posiłek (Śniadanie) 6:50 Jaja Kurze 3 sztuki Chleb Graham 5 Kanapek Olwia z Oliwek (łyżka stołowa) II Posiłek(Szkoła) 9:30 4 Kanpki Graham z Szynką Mleko w kartoniku Serek Danio Białko 30g 11:00 III Posiłek (Obiad): 15:15 Ryż 100g Pierś z kurczaka 200g 16:00 Trening (siłownia) IV Posiłek 18:30 [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 837 Data: 2010-10-17 14:48:13 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • dieta do oceny

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam wszystkich.chciał bym abyscie pomogli sprawdzic mojądiete czy wszystko jest tak jak powinno być,czy coś czyms zastapić, bardzo prosze o sugestjie. A oto ona: 1 posiłe: 100g płatków owsianych 1całe jajo + 2 białka 2 posiłek: 200g chleb razowy + polędwica z kurczaka 15 mloliwy z oliwek 3posiłek: 100g makaronu zapiekanego z serrem 4 [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 757 Data: 2010-12-25 17:36:09 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • PROSZĘ O POMOC W UŁOŻENIU DIETY

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Proszę o ułożenie diety cel masa mięśniowa z uwzględnieniem odżywek takich jak kreatyna i białko. Mam 30lat, wagę 80kg, wzrost 173 cm. Ćwiczę od 4 miesięcy, pracuje jako mechanik samochodowy na dwie zmiany dodam, że w pracy trochę kalorii spalam, praca fizyczna. Więc mam mały problem z dietą bo pracuje na dwie zmiany jeden tydzień na rano od [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 712 Data: 2012-06-27 13:20:20 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Nowa dieta,a stara do kosza :(

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam ,musiałem zrezygnować z poprzedniej diety gdyż nie byłem w stanie zjadać tyle ryżu w szkole !Postanowiłem wprowadzić zmiany w poprzednie lecz gdy wyrzuciłem ryż miałem zbyt mało kalorii .Rozpisałem nową i proszę o ocenę .Mam 15 lat Wiek 15 lat Wzrost 175 Zapotrzebowanie : Kalorie 2992.15 + 300 = 3300(Masa) Makrosy: Białko 195 Węgle 390 [...]

    Odpowiedzi: 0 Ilość wyświetleń: 632 Data: 2013-12-22 15:33:28 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Czy zestaw warty zakupu ?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Cześć w jednym z sklepów pojawiła się fajna cenowo promocja. Białko NUTREND 100% WHEY PROTEIN 2250g + jedna z pozycji poniżej za łączną kwotę 160zł -REAL PHARM SIZE GROW 675g koszt ok 120zł -REAL PHARM FINISH ok 90zł -BIOTECH USA ISO WHEY ZERO 500g ok 60zł jakby nie patrzeć jest oszczędność, a co o tym sądzicie, warto czy lepiej wydać na coś [...]

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 2837 Data: 2018-02-03 19:38:35 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Sp 80 - uczulenie ?

    Temat
    NUTRIFARM&OLIMP

    Witam, czy System Protein 80 (nieprzeterminowane ) może działać alergicznie? Bo biorę już drugą puszkę SP80 i nieraz bardzo mnie boli brzuch, przez jakieś 1 - 1.5h ok. godzinę po wypiciu, nieraz idę spać i po godzinie budzę się z mocnym bólem brzucha. Czy to możliwe, że mam uczulenie na białko jaja w tej postaci jaka jestw SP 80? Pozdro for All

    Odpowiedzi: 13 Ilość wyświetleń: 2526 Data: 2005-04-25 15:44:16 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • co mam zjeść

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    co mam zjeśćWitam.Jestem nowy na tym forum i mam takie jedno pytanko mianowicie kończę trening ok.20.30 i zaraz po nim wcinam 35g glukozy i czy mam po 30 min zjeśc posilek potreningowy z prawdziwego zdarzenia czy też mam zjeśc tylko bialko skoro idę spać o 23 bo nie wiem czy ten posiłek odłoży mi sie jako tłuszcz czy zostanie w tym czasie od 21 do [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 1356 Data: 2006-09-26 16:49:23 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dwa pytania dot. diety low carb

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] diety: waga 65kg zapotrzebowanie dzienne: (praca 8h + siłownia 1h) = 2700kcal - 500kcal = 2200 kcal Pytanie dotyczy rozkładu makroskładników w moim przypadku, wagi 65kg. białko 2.5g/kg masy ciała = 650 kcal = 162.5g węglowodany: granica to 400 kcal dziennie = 100g tłuszcze: 1150 kcal = 127g 1) czy wyliczone takie makro jest ok? 2) czy [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1116 Data: 2013-08-24 21:26:16 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)