Witajcie..! Mam pytanie... Czy mozliwe aby przy moim trybie zycia i diecie dzienny przyrost miesni wynosil ok 100g -Rano po przebudzeniu A6W, -Godzina rowerem, -Sniadanie, (platki, mleko sojowe, owoc, etc.) II sniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja to produkty miesne i wysoko bialkowe (tunczyk, biay twarog, jogurt naturalny, krewetki, chude [...]
[...] trening HST chce go zaczac od poniendzialku.Teraz tak jakbyscie mogli ocenic moj plan ktory sam ulozylem, posiadam takie odzywki jak Tribulus i ZMA(hi tec-100kapsulek) oraz białko universala(ewentualnie co dokupic i jak brac).Dodam jeszcze ze od pon do piatku trenuje kickboxing a na silownie chodze w pon srode piatek rano.Ocencie plan [...]
[...] wcześniej suplementy : sporo Uprawiane inne sporty: narty, piłka nożna stosowane wcześniej spalacze : thermo speed extreme suplement stosowane przez ostatnie 60 dni: białko ilość dni wolnych od kreatyny: wcześniej 5 miesięcy przewidziane finanse na cykl: - uwagi i sugestie: - Staż treningowy: 3,5 Zmieniony przez - udedude w dniu [...]
Tutaj opis diety => http://www.sfd.pl/JEM%2FNIE_JEM__moje_zmagania-t657352.html W uproszczeniu pościmy od rana do 16-17, kiedy to przystępujemy do treningu. Później zaczyna się najmilsza część dnia i wieczoru. Jemy. Rano: kawa + witaminy + tran 15:30 -mieso z piersi kurczaka 150g -ryz bialy 100g 30gB / 3gT / 77gW / 493 kcal 16:15-17.45 trening [...]
[...] w ustawieniu dobrym ustabilizowane przy pomocy płyty i 7 śrub (4+3).Złamanie trzonu strzałki w 1/1 dalszej,odłamy złamania w ustawieniu dobrym. Chciałem zacząć delikatny cykl na green magnitude do tego białko ostrowia proszek ok 50g dziennie + ok 150g z pożywienia. Czy taka suplementacja może mieć jakikolwiek wpływ na pogorszenie zrostu ?
wzrost 175 waga 80 staz 2 lata? wyniki mc 180 siad 130 wl 110 cel: sila + masa ostatni plan : 5x5 bill starr suple: green magnitude , mono , mct, vitargo, wpc. dieta bialko 2,5 tluszcze 2 wegle 5 plecy drazek 8,8,8,8 (obciazenie) drop set 12-15 (bez obciazenia) wioslowanie podchwytem 8,8,8,8 wioslowanie jednoracz koncowka sztangi 8,8,6,6 szrugsy [...]
[...] w/w suple i poprosiłem o rozpiskę. Koleś biorąc pod uwage mój trening wskazał: Dzień treningowy 30 min przed siłką shock + BCAA, po treningu węgle,bcaa i storm, po 20 min białko. Dzień nietreningowy rano przed jedzeniem Shock , później storma i tutaj pojawia się pytanie, możliwe że się pomylił bo jak czytam wasze forum i inne to nikt w dni [...]
[...] często jest ryż, makarony ciemne, mięso itp. 4. posiłek to płatki kukurydziane, owsiane, orzechy, rodzynki. Ostatni posiłek to zazwyczaj biały ser lub rybka. Stosuje również białko. Obecnie zacząłem cykl kreatyną. Od lutego po każdym treningu zacząłem biegać na bieżni (interwał)ok 20 minut. Stąd moje pytanie - czy robię dobrze? Bardzo mi zależy [...]
[...] siłce byłem tydzień przed świętami wielkanocnymi. Co byście polecili tak do 100 zł jakaś kuracja 2 tygodnie żebym wrócił do żywych? Mam tu na myśli jakiś mixik produkt typu białko,węgle,witaminy,mikroelementy itp. w jednym bez kreatyny, bo niedługo po tym "powrocie" planuję zrobić cykl. Sory za spam, ale bez waszej pomocy to się skończy tym, że [...]
Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
[...] aż do świąt. Ważyłem 78kg (176cm wzrostu). Po nowym roku postanowiłem zredukować tkankę tłuszczową. Diete mam opartą na powiedzmy własnej wiedzy, głównie produkty białkowe, drobiowe, z regularnym odstępami co 3-4 godziny. Plan treningowy oparty jest nadal na splicie, z tym że inaczej podzieliłem partie (klata/nogi, [...]
witam nedawno skonczylem pierwszy cykl na kreatynie, 6 tygodni i cwiczylem dzinnie inna partie, bo gdzies wycczytalem ze podczas cyklu mam zwiekszyc intewnsywnosc treningow. PN klata WT plecy SR tric CZW tric PT nogi SOB bary ND brzuch (niby) ale nigdy mi sie nie udalo :D i mi troche urosl ;) no i nie wiem czy dobrze robilem czy lepiej jakbym [...]
YO! ćwicze od wrzesnia 2005 roku z przerwa 3 miesieczna na wakacjach. Przez pierwsze 6 miesiecy bylo wszystko git co miesiac rosla łapka o 1 cm, rozlem caly po trochu bylo widac w oczach. przez ten czas jadlem kretke+dex+bialko sojowe w tabletkach:D:D(tego nie komentujcie:D:D)to wzielem juz w chyba 3 miesiacu w 6 miechu polklem duze nitro (wiem [...]
Witam wzorowalem sie na dietce oobiego poniewaz jest "tania" i z dostepnych produktow. Dane: - 80kg - 180cm - BF 20% Zapotrzebowanie: - 2300kcal - bialko 160g - ww 240g Cel: - chcial bym schudnąc 5-7 kg do wakacji jak sie da:) Dieta: Sniadanie: - 100g platkow owsianych - 300ml mleka 2% - 100g sera bialego chudego Drugie sniadanie: - i tu mam [...]
Witam mam zamiar zacząć cykl na masę. Oto suple jakimi dysponuje: Ultimate Nutrition-Pure muscle carbs trec-nitrobolon II powder ALR- Cr2 Dymatize- BCAA complex 2200 Nutrend- anti oxidant Activlab-dibencozide B-complex Revolutions Nutrition USA- Endo-stim Weider- Mega Mass 4000 Chciałem sie dowiedziec jak je dawkowac i czy śa wystarczające do [...]
[...] pomiedzy klata. Mimo, że ćwiczę splitem, ponidziałek plecy, nogi sr. klata biceps, pt. barki, triceps. Z tym, że nie mam konkretnej diety, staram się jeść po prostu zdrowo, białko na dzień to może koło 70g, ww to zależy od posiłkow moze sie zdarzyc ze bedzie 700 a moze byc ze bedzie ledwo 100. Nie utrzymuję się, mam 16 lat, więc problem lekki [...]
[...] owsiane, jajko, oliwa 2 pierś z kurczaka, ryż, marchew ###trening### 3 pierś z kurczaka, ryż, brukselka 4 pierś z kurczaka, kasza, oliwa z oliwek 5 twaróg, oliwa z oliwek białko 2,4/kg tł 0,9/kg ww 4,1/kg W chwili obecnej moim największym zmartwieniem jest brzuch. Jest on strasznie wypchnięty i do tego jeszcze te ch****ne boczki. [...]
Witam ; ) Ponieważ ostatnimi czasy zauważyłem , że mniejsza ilość węgli w mojej diecie znacznie poprawia wygląd mięśnia postanowiłem nieco uciąć węgle w diecie : ) jednak nie jest to typowa dieta LOW CARB! Ilość węglowodanów , których powinienem dostarczyć - 350 Ilość węglowodanów , które dostarczam - 260 Uciąłem niewiele , bo ok 90g Węgli może z [...]