SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TRENING A KREATYNA

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1509

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam nedawno skonczylem pierwszy cykl na kreatynie, 6 tygodni i cwiczylem dzinnie inna partie, bo gdzies wycczytalem ze podczas cyklu mam zwiekszyc intewnsywnosc treningow.
PN klata
WT plecy
SR tric
CZW tric
PT nogi
SOB bary
ND brzuch (niby) ale nigdy mi sie nie udalo :D i mi troche urosl ;)
no i nie wiem czy dobrze robilem czy lepiej jakbym cwiczyl 3 razy w tyg
plecy+bic, klata+tric, bary+nogi+brzuch zeby nie przemeczac sie bo w sumie doszedlem do wniosku ze na planie 7 dniowym to tric katuje co drugi dzien, moze to dobrze a moze zle
teraz mam regeneracje biore tyko bialko bez kretki i cwicze 3 razy w tyg

PYTANIA : :P
1. czy w kolejnym cyklu cwiczyc tez 7 razy w tyg czy 3 razy w tyg laczone partie ??
2.czy przyrost 2 cm w bicu, klaty nie mierze, wyciskanie z 2x 80kg na 2x90kg to duzo ?? :P

aha robielem serii : na klate=18, plecy=18 (w tym ale 3 serie martwego), bic,tric,bary,nogi=12 .......... za malo czy za duzo ??

STAŻ : przerywany:P ale od wakacji zeszelkego roku w miare regulanie ale nie wszystki partie.

pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3370
dla mnie bez sensu troche bylo Twoje 18 serii... te ilosci serii. co do cwiczenia 7 dni w tyg, to jednak proponowalbym zmiescic to w trzech dniach. to by byla chyba odp na pierwsze pytanie. na drugie nic nie odpowiem, bo wg. mnie jest "glupawe"

Nie je sie żółtego śniegu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale czytalem w czyims artykule o kretce zby zwiekszyc maksywalnie intemsywnosc treningow podczas jej stosowania
czyli powiedzmy 16 albo 12 serii na kalte + 9 serii na trica ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3370
ja robilem na duze partie 12-14serii, mniejsze 8-9.oczywiscie przed tym rozgrzewka. ruchow tak 6-10, najczesciej 6-8 (ale takich bardzo ciezkich, bo z wiekszym obciazeniem niz normalnie). jesli Cie interesuja efekty, to wtedy byly wakacje, wiec pracowalem fizycznie, do tego cwiczylem, i poszedlem z 78 kg na 95 (wyciskanie na lawie oczywiscie). trening byl rozpisany na 3 dni. najlepiej zaczekaj na jeszcze jakies opinie. wiadomo: "każdy robi pod siebie"

Nie je sie żółtego śniegu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale zrobiles to na kreatynie w 6 tyg ? jak tak to niezle ;) bo miales wiekszy przeskok
poczekam na inne wypowiedzi
dzieki za rady :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3370
nie. mnie zeszlo chyba kolo 5 tyg.ale ogolnie w 6 tyg jak dobrze trening ulozysz, i miales regeneracje, dobre zarcie i systematycznie jechales, to wg. mnie masz duze szanse

Nie je sie żółtego śniegu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 874 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4729
nie, nie, nie ludzie to nie jest tak. Zwiększasz intensywność, ale pamiętaj o stażu. Jak machasz sobie roczek a później jedziesz na kretce to nie rzucasz się na plan jakbyś startował na zawody. 4dni/tyg to moim zdaniem najlepszy plan. Ilość serii możesz "lekko" zwiększyć, ale grunt, żebyś dzięki kretce miał trening jakościowy, zwiększasz ciężary w seriach notujesz postępy, robisz każde powtórzenia idealnie, bo każde się liczy, zmniejszasz odpoczynki między seriami i jednym słowem ciężko pracujesz i w ten sposób jest oki. Pamiętaj o diecie i regeneracji a cykl kretowy będzie napewno bardzo dobry.

[ [] N S T R |_| [ T | [] N
T | M E
A G A | N

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 265
hm......radze ci cwiczyc 3 dni w tygodniu. A co do tego ze gdzies tam wyczytales "zwiekszyc maksywalnie intemsywnosc treningow podczas jej stosowania" to chyba zle to zrozumiales tzw ja to rozumie intensywnosc czyli zwiekszaj sobie ciezary niz dotychczas dawaj z siebie wszystko nawet jak juz nie umisz to jeszcze troszke pociag!!! i mowie ci bedziesz widzial efekt juz po tygodniu. I pij duzo wody
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 874 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4729
i nie pij kawy

[ [] N S T R |_| [ T | [] N
T | M E
A G A | N

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
npilem tylko 2 litry wiecej nie moge :P i przynajmniej mnie nie zalalo a to co uroslo to napenwo nie spadnie. a co do kawy to nie pamietam jak smakuje bo z 2 miesiace nie pilem.
teraz mam regeneracje i jade 3 raz /tydz i zmiejszylem serie na duze partie 12 i male 9
a ja kzaczne drugi cykl to tak samo zrobie i nie bede juz szarpal dziennie
dzieki za rady :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 874 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4729
nie ma sprawy

[ [] N S T R |_| [ T | [] N
T | M E
A G A | N

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PLAN treningu na rzeźbę i wytrzymałość - do oceny

Następny temat

krata na bebechu

WHEY premium