SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • Kreatyna - kiedy NAJLEPIEJ ją brać?

    Post
    Odżywki i suplementy
    PRO

    To Ci źle ktoś powiedział. Ok. 45 minut przed przed treningiem bierzesz 5g krety (chyba ze bierzesz te 0,03g/kg), gonisz na siłkę, dopompowujesz się na max, od razu po pijesz carbo + kreta, za jakies 20-30 minut białko, za kolejne 30 minut posiłek. Zrozumiano?

    Odpowiedzi: 243 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2004-05-13 18:07:14 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Kreatyna - kiedy NAJLEPIEJ ją brać?

    Post
    Odżywki i suplementy
    PRO

    teraz chodzi mi o wpieprzanie po krecie-moge przed treningiem 30g glukoza, po treningu carbo 50g + ~3g kreatyna, 20min potem białko wpc 30g, i ok 1 godzina po treningu pełny posiłek. btw: kurde przed te pare dni brałem krete w dni treningowe za każdym razem inaczej, teraz może tak zostać?

    Odpowiedzi: 243 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2004-05-14 21:55:49 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Kreatyna - kiedy NAJLEPIEJ ją brać?

    Post
    Odżywki i suplementy
    PRO

    a ja mam pytania takiego rodzaju: 1.czy woda którą pijemy np 2l to to ma być 2l czystej wody, czy liczy sie też ta w której rozpuścimy np białko lub ww, 2.podczas przyjmowania to nie można spożywać kofeiny alkoholu itp. ale czy wogóle tego nie można spożywać, np coca cola też ma kofeine ale mało, albo alkohol to np raz na jakiś czas 2piwa [...]

    Odpowiedzi: 243 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2004-05-30 00:22:51 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Kreatyna - kiedy NAJLEPIEJ ją brać?

    Post
    Odżywki i suplementy
    PRO

    jesli odzywy to gainer,białko,bulk kreatyna tez jak najbardiej na mase ale przedewszystkim dieta

    Odpowiedzi: 243 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2004-06-07 07:12:56 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Kreatyna - kiedy NAJLEPIEJ ją brać?

    Post
    Odżywki i suplementy
    PRO

    jak polaczyc branie kreatyny i bialka kreatyne biore - rano, przed treningiem i po, gdzies wyczytalem ze kreatyne + 30 min po niej bialko - oczywiscie po treningu a niewiem jak najlepiej w ciagu dnia to polaczyc - moze ktos mi rozpisac

    Odpowiedzi: 243 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2006-12-02 20:51:26 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Kreatyna - kiedy NAJLEPIEJ ją brać?

    Post
    Odżywki i suplementy
    PRO

    1 cykl zazwyczaj zaczyna sie mono albo jablczanem. ja zaczalem mono. bialko zalezy jakie, kreta hmm chyba ok 20-30min a wegle...nie wiem

    Odpowiedzi: 243 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2006-12-03 16:02:28 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Kreatyna - kiedy NAJLEPIEJ ją brać?

    Post
    Odżywki i suplementy
    PRO

    mam bialko serwatkowe - "perfect whey protein" - treca

    Odpowiedzi: 243 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2006-12-03 22:11:14 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Białko, odżywki bez treningu??? czym to grozi??

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie
    PRO

    Węglowodany i białko kupuję Olimpa już dawno i jestem zadowolony, można trenować na wysokich obrotach, efekty są dużo szybsze. Kupować można ich odżywki w wielu miejscach, ja sobie chwalę sklep odzywki-olimp.pl bo mają naprawdę duzy wybór.

    Odpowiedzi: 13 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2018-07-19 15:10:04 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Odżywki białkowe - jak wpływają na zdrowie?

    Post
    Odżywki i suplementy
    PRO

    Skonslutowac sie po to, czy przypadkiem ilosci w jakich to bialko spozywasz nie wplywaja na twoj uklad pokarmowy niepozadanie, bo to logiczne "co za duzo to nie zdrowo". Osobiscie nie spotkalem sie z jakimis negatywnymi skutkami dzialania bialka oprócz bąków

    Odpowiedzi: 16 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2007-04-01 11:26:11 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Odżywki białkowe - jak wpływają na zdrowie?

    Post
    Odżywki i suplementy
    PRO

    Napisałeś to dla jaj, czy to prawda? Bo ja w sumie tez mam taki problem:P Ostatnio biore bialko Dymatize Elite Whey waniliowe i mam straszne baki :P Wlasnie zastanawialem sie czy to czasem nie od tego;) Wczesniej bralem ISO 100 Dymatize i takich problemow nie mialem! Jest to mozliwe, ze to od tego bialka? Od smaku lub cos?:/ Zmieniony przez - [...]

    Odpowiedzi: 16 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2007-04-01 12:45:52 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Odżywki białkowe - jak wpływają na zdrowie?

    Post
    Odżywki i suplementy
    PRO

    To napewno od białka a tak poza tym białko obciąża wątrobe jednak dla osoby która ma zdrową nie bedzie miało to wiekszego znaczenia

    Odpowiedzi: 16 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2007-04-01 13:18:00 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Odżywki białkowe - jak wpływają na zdrowie?

    Post
    Odżywki i suplementy
    PRO

    To teraz mie zaniepokoiliście z tym białkiem:/ A to konkretnie od tego białka, które teraz biore czy może ogólnie od odżywek białkowych?? Bo w sumie nigdy nie można być pewnym w 100% czy się ma zdrową wątrobe (bez badań oczywiście)! A że ja mam 21 lat, to chyba nie ma sensu latać na badania... Istnieje jakieś ryzyko z brania tego białka? Bo w [...]

    Odpowiedzi: 16 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2007-04-01 13:38:24 Szacuny postu: 1 (cały temat: 0)
  • Odżywki białkowe - jak wpływają na zdrowie?

    Post
    Odżywki i suplementy
    PRO

    no nie - LUDZIE! dajcie spokój, co za bzdurne gadanie, po pierwsze w dobrej odżywce białkowej jest mniej CHEMII niż w piersi z kurczaka na sterydach (a nikt sie nie zastanawia czy jesć mniej mięsa raczej z ćwiczących siłowo) po drugie np. dobry izolat serwatki jest pozbawiony nawet laktozy, popiołow mineralnych itd, więc na pewno mniej obciąza [...]

    Odpowiedzi: 16 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2007-04-01 15:34:56 Szacuny postu: 1 (cały temat: 0)
  • Odżywki białkowe - jak wpływają na zdrowie?

    Post
    Odżywki i suplementy
    PRO

    Nikt nie będzie żył długo stosując białko teraz to i tak nie ma znaczenia na starość zobaczycie jakie będziecie mieli kłopoty ze zdrowiem

    Odpowiedzi: 16 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2008-10-29 13:47:29 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta redukcyjna do oceny [151kg]

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie
    PRO

    [...] podział makroskładników: Białko powinno być na poziomie 2-2,5g na kg masy ciała. 1g białka to 4 kcal. Źródłami białka są: mięsa/podroby/ryby/jaja/twarogi/sery/odżywki białkowe. Węglowodany powinny stanowić 100g, które pozostały po obliczeniu. 1g węglowodanów to 4kcal. Źródłami węglowodanów jakie powinieneś stosować to nieskrobiowe warzywa, [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 1274 Data: 2021-02-15 14:20:33 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • ile moge jesc by na diecie ketogenicznej schudnac?

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie
    PRO

    każdy posiłek białko tłuszcz i warzywa dużej filozofii nie ma . Masz przecież podwieszone tylko nie za dużo tł nasyconych ale wypadało by zaczać od obliczenia swojego zapotrzebowania i podstaw układania diety ... Zmieniony przez - _jax_ w dniu 2010-09-05 13:50:43

    Odpowiedzi: 65 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2010-09-05 13:49:51 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • ile moge jesc by na diecie ketogenicznej schudnac?

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie
    PRO

    tak jak radziliscie poczytalam wiecej ,jednak na Dukana przechodze, i tak w zasadzie do jednego sie sprowadza by jesc bialko bez wegli. taka dieta mi odpowiada ,co do cwiczen to robie 6 Weidera http://www.youtube.com/watch?v=d9E8KKLHBmI mam duzo zapalu w sobie :D by miec dawna figurke

    Odpowiedzi: 65 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2010-09-08 11:42:01 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • ile moge jesc by na diecie ketogenicznej schudnac?

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie
    PRO

    dzisiaj z rana mialam +++ stan ketozy w moczu,sprawdzam papierkiem, pierwszy post to bylo moje wyzalenie sie, bo po czterech dniach nie wytrzymalam i zjadlam tak duzo miesa i te dwa pomidory, gdyz pilnuje sie by nie jesc ww. jak juz musze to do max 10gr.na dzien oczywiscie nie jest to latwa dieta ,stosowac ja bede z 14dniowymi przerwami do [...]

    Odpowiedzi: 65 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2010-09-10 11:23:41 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • ile moge jesc by na diecie ketogenicznej schudnac?

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie
    PRO

    zbilansowane w których 3 posiłki zawierają węgle a 2-3 ostnie tylko białko + tłuszcz ;)

    Odpowiedzi: 65 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2010-09-12 08:39:24 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jak zrzucić brzuch nie tracąc na masie ?!?

    Post
    Trening dla zaawansowanych
    PRO

    [...] że Twój przepis na spalenie tłuszczu przestraszy potencjalnych amatorów wykonania tej metody? Dosyć, że będą chodzić głodni (będzie ciężko ustalić dietę), to jeszcze bez pieniędzy(białko+hmb+glutamina=300PLN) Taka odpowiedź jest ok dla zaawansowanych, a niestety wielu na tym forum, jest początkujących i średniozaawansowanych Pozdrowienia...

    Odpowiedzi: 16 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2002-02-13 07:13:40 Szacuny postu: 1 (cały temat: 0)