Szacuny
1
Napisanych postów
70
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
1001
jak polaczyc branie kreatyny i bialka
kreatyne biore - rano, przed treningiem i po, gdzies wyczytalem ze kreatyne + 30 min po niej bialko - oczywiscie po treningu a niewiem jak najlepiej w ciagu dnia to polaczyc - moze ktos mi rozpisac
Szacuny
7
Napisanych postów
1406
Wiek
39 lat
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
18410
teraz ja mam pytanie,,, mimo ze nie brałem jeszcze kreatyny i na diecie jade... JAKIE powinny być odstępy czasu po każdym cyklu krety????????????????????????????????????????????????
Jeśli w kulturystyce jest jakaś magia, to jest to magia walki ponad granicami.
To magia ryzykowania wszystkiego dla marzeń, których nie dostrzega nikt poza tobą.
NIE CHCE SOG-ów!!!
Szacuny
7
Napisanych postów
1406
Wiek
39 lat
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
18410
aha ... przykładowo mam cykl 5 tygodniowy to po kolejnych moge robic kolejny cykl... mam jeszcze jedno pytanie... a mianowicie czy pierwszy cykl mozna zrobić Xpandem czy jest za mocny na pierwszy raz?????????????
Jeśli w kulturystyce jest jakaś magia, to jest to magia walki ponad granicami.
To magia ryzykowania wszystkiego dla marzeń, których nie dostrzega nikt poza tobą.
NIE CHCE SOG-ów!!!
Szacuny
7
Napisanych postów
1406
Wiek
39 lat
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
18410
czytałem na forum zeby swój pierwszy cykl zrobić lepiej na jabłaczanie kreatyny... jak to skomentujecie?moze polecicie jakiegos jabłaczna?
Jeśli w kulturystyce jest jakaś magia, to jest to magia walki ponad granicami.
To magia ryzykowania wszystkiego dla marzeń, których nie dostrzega nikt poza tobą.
NIE CHCE SOG-ów!!!
Szacuny
4
Napisanych postów
560
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
7720
lepiej na jablczanie ??
glupota
nie ma lepiej gorzej... na wszytskim dobrze
chodzi o to ze pierwszy cykl da bardzo dobre efekty bo to dla organizmu cos nowego dlatego kupuje sie to co najtansze bo efekty i tak beda znakomite