SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna - kiedy NAJLEPIEJ ją brać?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 215860

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 2922 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 39867
Od razu po treningu kreta z carbo, za jakies 20-30 minut białko - tak mnie uczono

baczny obserwator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1346 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12643
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=69838
tu pisze ze jak po treningu to można z białkiem i carbem na raz.

"I love the smell of napalm in the morning"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25514 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 110527
możesz ale lepiej odczekać 20-30min
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 2922 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 39867
Może i można, ale nie raz czytałem na forum, że najpierw carbo + kreta, później białko, później posiłek :-]

baczny obserwator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1346 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12643
40min przed i po kreatynie nie można jeść, a czy białko wpc też "zalicza" sie do tego jedzenia?

"I love the smell of napalm in the morning"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czy jest jakis konkretny sposob treningu na kretce czy nie ma to znaczenia co i w jakiej ilości ćwiczymy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 37 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1532
ja biore zawsze około 15 minut przed treningiem i jest git. w dni nie treningowe - rano przed śniadaniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 517 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17600
mam za soba juz 4 cykle z kreatyny i z doswiadczenia mowie, ze nie ma roznicy kiedy, najlepiej przed treningiem poniewaz jest znacznie wygodniej, bo wstajac rano mozemy zjesc od razu posilek.
Przed braniem kreatyny zalecalbym nawet z godzine przerwy od jedzenia, a po kreatynie mozna juz po 20-25min jesc ile wlezie;)
efekt ten sam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 328 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12516
A ile brać najlepiej w fazie nasycenia?

BeneK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25514 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 110527
//40min przed i po kreatynie nie można jeść, a czy białko wpc też "zalicza" sie do tego jedzenia?//
chodzi o to zeby kreatyna zdązyła sie WCHŁONĄĆ, wystarczy 20min po, a przed im wiecej tym lepiej


//czy jest jakis konkretny sposob treningu na kretce czy nie ma to znaczenia co i w jakiej ilości ćwiczymy ?//
na mase :]

//ja biore zawsze około 15 minut przed treningiem i jest git. w dni nie treningowe - rano przed śniadaniem//
15 min to za mało

//A ile brać najlepiej w fazie nasycenia?//
4xpo 5gr
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pure Whey Isolate + Kretka

Następny temat

co po cyklu

WHEY premium