SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna - kiedy NAJLEPIEJ ją brać?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 215780

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 139
Po pierwsze witam !

Kiedyś trenowałem około 3-4 lat, miałem przerwę około 4 następnych gdyż od niedawna zacząłem ponownie ćwiczyć.
Chciałem spytać czy można od razu zacząć /oprócz diety/ od gainera i kreatyny.
Gdzies przeczytałem, ze kreatyne nalezy włączyć dopiero po 6 miesiacach cwiczen ale wiem, ze mam problemy z budowaniem masy i rozważam włączenie kretki od początku? można?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
można
ale lepiej jest przygotować organizm na "bombę"
lepiej ją wykorzystasz wówaczas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 139
rozumiem
czyli jednak lepiej odczekać, z tym że te 6 miesięcy to jest jakis optymalny okres czasu ? czy można go skrócić, wedle zakończenia jakiegoś cyklu ćwiczeń na rozruch zastanych przez 4 lata kości ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 399 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4074
JA MAM TAKA SUPLEMENTACJE I ZACZYNAM JA OD DZIS ZOBACZYMY CO Z TEGO BEDZIE :) PLUS DO TEGO DIETA OPARTA GLOWNIE NA CZERWONYM MIESIE I TRENING CYKLICZNY MICHAILA ! :d ZOBACZYMY
Dni Treningowe

rano przed sniadaniem 1 kaps hmb i 5 mg kreatyny z duza iloscia wody z 40 g dextrozy
po sniadaniu gainer
przed treningiem
gainer
po treningu kreatyna 5mg z hmb 1kaps z duza iloscia wody i dextroza 40 g z woda
przed kolacja ok 19 godzinki gainer
przed spaniem hmb 1 kaps + magnez b6

Dni nietreningowe

rano przed sniadaniem kreatyna 5mg z 1 kaps hmb z duza iloscia wody + dextroza 40g
po sniadaniu gainer
po obiadku jakies 30 min gainer
przed kolacja gainer
na noc hmb 1 kaps + magnez b6 z duza iloscia wody

Trza cwiczyc

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
kreatyny bierzesz 5mg czy 5g??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 165 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3878
Ja zaczalem juz mono-kretke i DextroJuice ( pierwszy moja suplementacja ) Takie pytanie do zipera69 czy tak moze byc:
DT: 5g rano na czczo mono-kretki + 30g dextro to samo po treningu tyle ze 50g dextro
DN: 5g kretki rano na czczo + 30g dextro (tu brac rano dextro ??) w porze treningu 5g kretki + 30 g dextro ( i czy brac kretke i dextro w porze treningu czy mozna sobie odpuscic ??)

Do tego bym dodal jeszcze bialeczko Ostrowii bo w diecie mam troche niedoboru tylko nie wiem jak je wziac dokladnie. pzdr

MMA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 399 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4074
gram :D

Trza cwiczyc

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 966 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17470
siema mam pytanie czy na 1 cykl kupowac 300g+dextro czy 500g+dextro kretki ile mi wystarczy.??( to mój 1 cykl )

nie oglądaj sie za siebie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
300g
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 851 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13195
mam pytanie co do tego asparaginu - w czym on pomaga ? w przyswajaniu kretki ? ile tabsów dziennie brać i o jakiej porze ? Czy opłaca się brać jeszcze coś z aptekowych specyfików do cyklu z kretką ( witaminki czy coś )?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pure Whey Isolate + Kretka

Następny temat

co po cyklu

WHEY premium