SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • Ultimate diet 2.0

    Temat
    Trec

    witam, mam takie pytanie czy ta rozpiska w przypadku UD 2 bedzie miala sens na budowanie masy i spalanie tłuszczu jednoczesnie? dodam ze poziom bf to ok 20%, waga teraz 72, 177cm wzrostu LOW CARB wiecej tłuszczy poniedziałek trening na rzeźbe wtorek trrening SW lub trening na rzeźbe środa SW wiecej węgli mniej tłuszczu czwartek trening na [...]

    Odpowiedzi: 15 Ilość wyświetleń: 2944 Data: 2012-12-19 16:42:37 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Kolejny cykl - ocena + pytanie

    Temat
    Odżywki i suplementy

    17 lat 184cm/79kg ok. rok ale aktualnie powróciłem po przerwie 3 miesięcznej, ćwiczę 2 miechy masa mono, jabłczan + crea shot - jedynie białko będzie już z 6 miesięcy 2,2/5/1.2 Przechodzę do sedna. Wcześniejszy cykl na creashocie + jabłku mega pozytyw. Aktualnie zamierzam zakupić suple: RX GOLD jabłczan 100% Pure Power/Beta alanina (fundusze :-D, [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 804 Data: 2013-04-15 22:29:15 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • pytanie o suplementy

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] sprawdzoną dobrą marke to porsze podajcie i są jeszcze aminokwasy EAA? czy moge brać je w tym wieku? i czy łączyć mozna z BCAA ? czy lepiej wybrać i kupić jedno czy może kupić białko ? bo na kreatyne to za wczesnie pewnie ? widziałem temat na forum zaraz go przeczytam :) dopiero zaczynam przygode z suplementami więc prosze o wyrozumiałość

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 904 Data: 2014-04-06 19:33:26 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • mega zastój

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] prkatycznie stoi w miejscu , ćwiczę co drugi dzień, biegam , aeroby i brzuszki . Od jakiegos mieisaca przyjmuję ok 2,5-3 tys kalori , głownie jem kurczaka,ryż ,rózne kasze , museli i serki , dodatkowo rano piję białko oraz po treningu , czy powinienem coś zmienić ? co mam zrobic zeby spaśc jeszcze tak z 20 kg , ( przy wzroscie 188) ? .POMOCY

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 849 Data: 2016-06-24 17:14:14 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Tłuszcze w posiłku potreningowym

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] wegli i tluszczy, w składzie tylko mleko, mleko w proszku i smietanka) Czy mogę sobie go spokojnie zjeść na noc (dość często) jeśli wpasuje mi się w makro? Bo jest nawet smaczny sam, a ze zwykłym twarogiem trzeba kombinować. Czy białko z niego też jest wolnowchłanialne i dobrze jeść je na noc? Zmieniony przez - Rito w dniu 2016-10-23 20:48:38

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 1369 Data: 2016-10-23 20:33:42 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Kreatyna dla grubasa

    Temat
    Odżywki i suplementy

    szukalem w archiwum, ale nie znalazlem konkretow na swoj temat. instruktor na silce zalecil mi kreatyne + bialko + diete wysokobialkowa, do tego odpalam z treningiem hst, obawiam sie takiej suplemenmtacji przy sporej oponie, a chce skorzystac z zimy i poczekac z treningiem aerobowym do wiosny, trening mam ulozony, trzymam sie diety. 1. czy od [...]

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 2188 Data: 2007-01-10 09:25:24 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • moja Dieta do oceny

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam Ulozylem sobie diete i jak cos zle to prosze o rade. Mam 18 lat wzrost 197 waga 93 wiec oczywiscie na mase chce jechac Sniadanie: Płatki owsiane - 80g 2 bulki i caly twarozek grani II sniadanie: Serek hom truskawkowy rodzynki 100g 2 grachamki z serem lub szynka Obiad: Ziemniaki/ryz/makaron z twrogiem piersi/ryba salatka Podwieczorek: po [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1413 Data: 2007-03-23 16:02:13 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • cos do diety na zwiekszenie masy

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Pisze w imieniu znajomego. ogolnie to tak aktywnosc fizyczna oceniam na niska. cwiczenia bardzo rzadko. moze poradzilibyscie jakies bialko i wegle dodatek do diety. zastanawialem sie nad: http://www.sfd.pl/sklep/Ostrowia_WPC_80-opis1523.html oraz [...]

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 1113 Data: 2009-11-08 10:16:18 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Stosowanie Białka

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Dzisiaj poraz pierwszy bralem bialko w proszku mieszane z mlekiem,zaraz po tym zaczałem się dziwnie czuć czy to normalne??

    Odpowiedzi: 24 Ilość wyświetleń: 6377 Data: 2010-05-22 11:27:19 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Wyniki badań

    Temat
    Zdrowie i Uroda

    [...] Czy będę żył ? A tak na poważnie , mam 18 lat nie piję alkoholu. Badanie robione w piątek, ostatni trening przed badaniem był w wtorek . Dodam iż biorę trochę supli bcaa, białko, carbo, stack przedtreningowy (jack3d - z geranium), zma, witaminy, omega3) 1.Czy powinienem kupić jakiś hepatil na regenerację wątroby ?(dodam iż z supli nie [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 787 Data: 2011-09-19 20:53:19 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pierwsza konkretna dieta

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] Z wyliczeń wyszlo mi zapotrzebowanie na 2800 kal. więc dietę ukladałem na 2500 kal. i potrzebuję pomocy bo poprostu już brak mi pomysłu zostało mi sporo kalori i węgli a białko i tłuszcze są juz na minusie. Dodam jeszcze że jestem dużej postury czyli taki z gróbej kości. A tak na marginesie to przy ukladaniu tej diety olsniło mnie z kąd się [...]

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 997 Data: 2014-05-14 22:41:47 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pomoc w przybraniu wagi

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] bo jestem chudy ale chce dodatkowo poprawiać kondycję i koordynację. Co byście mi polecali. Niestety nie mam za dużo funduszu żeby codziennie jeść pierś z kurczaka i pić białko w proszku. Niestety nie interesuję mnie siłownia więc ćwiczenia na siłowni niestety odpadają jako dodatek. Mogę robić pompki, brzuszki itp. Trenuję 3-4 razy w [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 877 Data: 2017-03-31 13:18:27 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • dieta redukcyjna do poprawy...

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam Prosiłbym o ocene poniższej diety Kobieta, lat 23 waga: 50 kg. wzrost: 165cm. zapotrzebowanie kaloryczne = 1070kcal. 1.7g/kg-białko = 83g. 1.0g/kg-tłuszcze = 74g. 1,5g/kg-węglowodany = 60g. I posiłek Płatki owsiane 30g. 3.6/18/2 Mleko 1.5% 100ml 3.5/5/0.5 Ser biały chudy 70g 14/2.5/0.5 Oliwa z oliwek/oelj słownecznikowy 10ml 0/0/10 II [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 1026 Data: 2007-04-29 22:43:17 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Czysta siła!

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] wody, bo puchne na mono jak 3. Beta alanina w jakiej ilości do kreatyny, aby spotęgować działanie, czy pomiędzy cyklami na kreatynie wrzucać BA żeby nie było stagnacji? 4. Dobre i tanie białko w prochu. Pije tego ze 80-130g dziennie. Wątroba zdrowa badania robiłem. 5. Co jeszcze na siłę? Tylko na siłę, nie interesuje mnie masa i pompa. zdr.

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 1441 Data: 2011-04-21 15:41:27 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta do sprawdzenia 94 kg.

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam. Chcialbym podac diete do sprawdzenia czynic nie brakuje. Celem jest oczywiscie redukcja. Dodam iż, o 8 rano biegam 3-4 razy w tygodniu(wypijam tylko kawe i szklanke wody), posilek 3 i 5 to posilki przed i po treningowe(tu dodaje roznego rodzaju salatki wlasnej roboty z tym ze nie dodalem ich do tabeli) i chyba tyle :) Dorzucam jeszcze [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1391 Data: 2013-04-26 21:40:12 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • pomoc w suplach dla sportowca

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] 3)78kg/182cm 4)4 lata wioślarstwa 5)wytrzymałość i siła bez nabierania masy 6)3 razy kreatyna, bcaa oraz aero2 z biogenixa 7)brak 8)brak 9) ponad 1,5 roku 10) dieta bogata w białko z małą ilością tłuszczy i minimalnie zaniżoną ilością ww 11)max 200zł myślałem nad 2 miesięcznym cyklem gdzie pierwszy miesiac to byłby jabłczan kreatyny a drugi [...]

    Odpowiedzi: 13 Ilość wyświetleń: 1320 Data: 2011-09-02 20:03:49 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Prosze o ocenienie mojej diety

    Temat
    Trening dla początkujących

    [...] Posiłek 4: mleko 250ml 1,5% rodzynki - 30g Posiłek 5: chleb razowy 1 kromki banan - 150g jogurt naturalny - 20g Mam 14lat 44kg waki i niecałe 170cm wzrostu.To jest mo ja dieta na wage.Chciałbym zgróbnońć ok.10kg.Licze że ktoś mi pomoże coś pozmienia. Powie co sobie mam kupić?Kupiłem sobie białko to dobrze?Myśle nad gainerem? Licze na pomoc

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1108 Data: 2004-08-26 22:49:55 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • wpływ suppli na nerki?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Cześć, chciałbym was zapytać czy supple wpływają na nerki pod jakimś względem? Mianowicie chodzi mi o to, że zacząłem cykl tydzień temu na kreatynie bcaa i pt do tego białko i czy może to działać negatywnie na nerki? Od 3-4 dni bolą mnie dość mocno przy Głębszych oddechach bądź przy kichaniu itd. Biorę tez pod uwagę to ze może to być zwykle [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 1173 Data: 2014-02-19 08:30:37 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] zdrowiem.Stwierdził.ze od spożywania odżywek krew mu krzepła w jelitach przez co wycięto mu fragment 1.5m jelita i tutaj kieruje do was pytanie,czy gościu nie ściemniał w tym co mówi,czy jednak trzeba uważać na odzywki?ja od maja biorę węgiel 100g i białko 60g 6 dni w tygodniu czy to bezpieczna dawka czy mam wierzyć w opowieśći tego człowieka?

    Odpowiedzi: 15 Ilość wyświetleń: 2128 Data: 2018-09-06 15:13:53 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • ILE RAZY DZIENNIE JESC I CO NAJ......

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    SIEMKA WSZYSTKIM CHCIALBYM ZAPYTAC NO NAPISZE ZE WAZE 70 KG A WZORTU MAM 178 CM CHCIALBYM PODSKOCZYC NA MASIE LECZ BRZUCH BY POZOSTAL W SWOICH ROZMIARACH CO MOZNA JESC TAKIEGO MOZE JAKIS PLAN BO JEM 3 RAZY DZIENNIE RANO -PO TRENINGU- I NA NOC PRZEWAZNIE RYBY SMAZONE NA OLEJU JOGORTY I MAKARON ODDCZUWAM GLOD ALE BOJE SIE O BRZUCH PROSZE O JAKIS [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 3472 Data: 2003-07-25 00:47:38 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)