witam, mam takie pytanie czy ta rozpiska w przypadku UD 2 bedzie miala sens na budowanie masy i spalanie tłuszczu jednoczesnie? dodam ze poziom bf to ok 20%, waga teraz 72, 177cm wzrostu LOW CARB wiecej tłuszczy poniedziałek trening na rzeźbe wtorek trrening SW lub trening na rzeźbe środa SW wiecej węgli mniej tłuszczu czwartek trening na [...]
17 lat 184cm/79kg ok. rok ale aktualnie powróciłem po przerwie 3 miesięcznej, ćwiczę 2 miechy masa mono, jabłczan + crea shot - jedynie białko będzie już z 6 miesięcy 2,2/5/1.2 Przechodzę do sedna. Wcześniejszy cykl na creashocie + jabłku mega pozytyw. Aktualnie zamierzam zakupić suple: RX GOLD jabłczan 100% Pure Power/Beta alanina (fundusze :-D, [...]
[...] sprawdzoną dobrą marke to porsze podajcie i są jeszcze aminokwasy EAA? czy moge brać je w tym wieku? i czy łączyć mozna z BCAA ? czy lepiej wybrać i kupić jedno czy może kupić białko ? bo na kreatyne to za wczesnie pewnie ? widziałem temat na forum zaraz go przeczytam :) dopiero zaczynam przygode z suplementami więc prosze o wyrozumiałość
[...] prkatycznie stoi w miejscu , ćwiczę co drugi dzień, biegam , aeroby i brzuszki . Od jakiegos mieisaca przyjmuję ok 2,5-3 tys kalori , głownie jem kurczaka,ryż ,rózne kasze , museli i serki , dodatkowo rano piję białko oraz po treningu , czy powinienem coś zmienić ? co mam zrobic zeby spaśc jeszcze tak z 20 kg , ( przy wzroscie 188) ? .POMOCY
[...] wegli i tluszczy, w składzie tylko mleko, mleko w proszku i smietanka) Czy mogę sobie go spokojnie zjeść na noc (dość często) jeśli wpasuje mi się w makro? Bo jest nawet smaczny sam, a ze zwykłym twarogiem trzeba kombinować. Czy białko z niego też jest wolnowchłanialne i dobrze jeść je na noc? Zmieniony przez - Rito w dniu 2016-10-23 20:48:38
szukalem w archiwum, ale nie znalazlem konkretow na swoj temat. instruktor na silce zalecil mi kreatyne + bialko + diete wysokobialkowa, do tego odpalam z treningiem hst, obawiam sie takiej suplemenmtacji przy sporej oponie, a chce skorzystac z zimy i poczekac z treningiem aerobowym do wiosny, trening mam ulozony, trzymam sie diety. 1. czy od [...]
Witam Ulozylem sobie diete i jak cos zle to prosze o rade. Mam 18 lat wzrost 197 waga 93 wiec oczywiscie na mase chce jechac Sniadanie: Płatki owsiane - 80g 2 bulki i caly twarozek grani II sniadanie: Serek hom truskawkowy rodzynki 100g 2 grachamki z serem lub szynka Obiad: Ziemniaki/ryz/makaron z twrogiem piersi/ryba salatka Podwieczorek: po [...]
Pisze w imieniu znajomego. ogolnie to tak aktywnosc fizyczna oceniam na niska. cwiczenia bardzo rzadko. moze poradzilibyscie jakies bialko i wegle dodatek do diety. zastanawialem sie nad: http://www.sfd.pl/sklep/Ostrowia_WPC_80-opis1523.html oraz [...]
[...] Czy będę żył ? A tak na poważnie , mam 18 lat nie piję alkoholu. Badanie robione w piątek, ostatni trening przed badaniem był w wtorek . Dodam iż biorę trochę supli bcaa, białko, carbo, stack przedtreningowy (jack3d - z geranium), zma, witaminy, omega3) 1.Czy powinienem kupić jakiś hepatil na regenerację wątroby ?(dodam iż z supli nie [...]
[...] Z wyliczeń wyszlo mi zapotrzebowanie na 2800 kal. więc dietę ukladałem na 2500 kal. i potrzebuję pomocy bo poprostu już brak mi pomysłu zostało mi sporo kalori i węgli a białko i tłuszcze są juz na minusie. Dodam jeszcze że jestem dużej postury czyli taki z gróbej kości. A tak na marginesie to przy ukladaniu tej diety olsniło mnie z kąd się [...]
[...] bo jestem chudy ale chce dodatkowo poprawiać kondycję i koordynację. Co byście mi polecali. Niestety nie mam za dużo funduszu żeby codziennie jeść pierś z kurczaka i pić białko w proszku. Niestety nie interesuję mnie siłownia więc ćwiczenia na siłowni niestety odpadają jako dodatek. Mogę robić pompki, brzuszki itp. Trenuję 3-4 razy w [...]
[...] wody, bo puchne na mono jak 3. Beta alanina w jakiej ilości do kreatyny, aby spotęgować działanie, czy pomiędzy cyklami na kreatynie wrzucać BA żeby nie było stagnacji? 4. Dobre i tanie białko w prochu. Pije tego ze 80-130g dziennie. Wątroba zdrowa badania robiłem. 5. Co jeszcze na siłę? Tylko na siłę, nie interesuje mnie masa i pompa. zdr.
Witam. Chcialbym podac diete do sprawdzenia czynic nie brakuje. Celem jest oczywiscie redukcja. Dodam iż, o 8 rano biegam 3-4 razy w tygodniu(wypijam tylko kawe i szklanke wody), posilek 3 i 5 to posilki przed i po treningowe(tu dodaje roznego rodzaju salatki wlasnej roboty z tym ze nie dodalem ich do tabeli) i chyba tyle :) Dorzucam jeszcze [...]
[...] 3)78kg/182cm 4)4 lata wioślarstwa 5)wytrzymałość i siła bez nabierania masy 6)3 razy kreatyna, bcaa oraz aero2 z biogenixa 7)brak 8)brak 9) ponad 1,5 roku 10) dieta bogata w białko z małą ilością tłuszczy i minimalnie zaniżoną ilością ww 11)max 200zł myślałem nad 2 miesięcznym cyklem gdzie pierwszy miesiac to byłby jabłczan kreatyny a drugi [...]
[...] Posiłek 4: mleko 250ml 1,5% rodzynki - 30g Posiłek 5: chleb razowy 1 kromki banan - 150g jogurt naturalny - 20g Mam 14lat 44kg waki i niecałe 170cm wzrostu.To jest mo ja dieta na wage.Chciałbym zgróbnońć ok.10kg.Licze że ktoś mi pomoże coś pozmienia. Powie co sobie mam kupić?Kupiłem sobie białko to dobrze?Myśle nad gainerem? Licze na pomoc
Cześć, chciałbym was zapytać czy supple wpływają na nerki pod jakimś względem? Mianowicie chodzi mi o to, że zacząłem cykl tydzień temu na kreatynie bcaa i pt do tego białko i czy może to działać negatywnie na nerki? Od 3-4 dni bolą mnie dość mocno przy Głębszych oddechach bądź przy kichaniu itd. Biorę tez pod uwagę to ze może to być zwykle [...]
[...] zdrowiem.Stwierdził.ze od spożywania odżywek krew mu krzepła w jelitach przez co wycięto mu fragment 1.5m jelita i tutaj kieruje do was pytanie,czy gościu nie ściemniał w tym co mówi,czy jednak trzeba uważać na odzywki?ja od maja biorę węgiel 100g i białko 60g 6 dni w tygodniu czy to bezpieczna dawka czy mam wierzyć w opowieśći tego człowieka?
SIEMKA WSZYSTKIM CHCIALBYM ZAPYTAC NO NAPISZE ZE WAZE 70 KG A WZORTU MAM 178 CM CHCIALBYM PODSKOCZYC NA MASIE LECZ BRZUCH BY POZOSTAL W SWOICH ROZMIARACH CO MOZNA JESC TAKIEGO MOZE JAKIS PLAN BO JEM 3 RAZY DZIENNIE RANO -PO TRENINGU- I NA NOC PRZEWAZNIE RYBY SMAZONE NA OLEJU JOGORTY I MAKARON ODDCZUWAM GLOD ALE BOJE SIE O BRZUCH PROSZE O JAKIS [...]