SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wpływ suppli na nerki?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1056

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 451
Cześć, chciałbym was zapytać czy supple wpływają na nerki pod jakimś względem? Mianowicie chodzi mi o to, że zacząłem cykl tydzień temu na kreatynie bcaa i pt do tego białko i czy może to działać negatywnie na nerki? Od 3-4 dni bolą mnie dość mocno przy Głębszych oddechach bądź przy kichaniu itd. Biorę tez pod uwagę to ze może to być zwykle przewianie czy zapalenie jakieś ale trochę mnie to meczy i chciałbym wiedzieć czy może to jakoś negatywnie działać? Nigdy wcześniej nie miałem czegoś takiego przy cyklu żadnym i nie orientuje się za bardzo w tym temacie. Wiec jeśli ktoś coś wie to prosiłbym o info :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nadmiar bialka moze wplywac na nerki. Jestes pewien, ze to one Cie bola a nie miesnie? Najlepiej jak zrobisz badania: kreatynina z krwi i ogolne badanie moczu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 451
Tak to na pewno nerki, pani w aptece poleciła mi wygrzac je porządnie plastrami tak też zrobiłem i nic nie pomogło, zobaczę poczekam jeszcze z 2 dni jak nie przejdzie to skieruje się na te badania co podpowiedziales. Nadmiar białka raczej wykluczam nie przekraczam dawki dziennej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
najprawdopodobniej zbieg okolicznosci, lub mozliwe, ze miales jakas dysfukcje wczesniej, ktora nasililo branie supli.
zmierz cisnienie krwi rowniez

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 451
Nigdy nie miałem żadnych problemów ani żadnej choroby ani wady narządów, również rzadko choruje wiec zobaczymy za dwa dni jak nie przejdzie to pójdę na kompleksowe badania krwi o moczu bo już nawet nie pamiętam kiedy miałem robione
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Badania sie przydadza. Osobiście wapie ze to przez suple o ile masz zdrowe nerki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 451
Tez miałem wątpliwości co do tego ale wolałem zapytać was o to zawsze to jakieś zaczerpnięcie wiedzy z przykładów w moim przypadku (chodzi o branie suppli). Na badania pójdę tak czy siak faktycznie przydza się na pewno ;) tak jak pisał jeden z was pewnie to zbieg okoliczności ze zaczęty cykl i przeziębily się nery czy coś takiego. Dzięki za rady i info :) pozdro

Zmieniony przez - sensikk w dniu 2014-02-19 10:42:29
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

start na siłowni

Następny temat

JAKIE GEINERY SA NAJLEPSz E NA RYNKU

WHEY premium