Wiatam Mam pytanie o dobor supli do mojego nowego cyklu, ktory jest wlasnie w fazie planowania. Otoz myslalem o takim polaczeniu: - Trec Nitrobolon II 1100g - Dymatize Xpand 925g - Olimp Provit 85 2,4 kg / Olimp Sojavit 85 2,4 kg - Trec Anabolic BCAA System 300 kapsulek Chcialem sie spytac co myslicie o takiej kompozycji suplementow na dobrej [...]
[...] i waze cos koło 67kg. Od września chciałbym zacząc chodzić regularnie na siłownie i brac kreatyne ale od sierpnia chciałbym zacząc robić jakieś małe treningi w domu i brac białko. W domu posiadam tylko hantle z tego powodu chcialbym przez ten miesiąć cwiczyc biceps i klatke. Jestem dość chudy jak na swój zwrost i chciałbym przybrać na masie, [...]
jak spożyje się nadmiar białka to jest ono zamieniane w glukoze i jak piszą odkłada się w postaci tk.tłuszczowej....i teraz mam pytanie czy ta glukoza w którą zamienia się białko może posłuzyć do uzupełnienia glikogenu w mięśnaich ? chociaż po części ? pytam z czystej ciekawości...za odpowiedzi dziękuje Zmieniony przez - Rothen w dniu 2005-12-24 [...]
[...] planuje dieta na + bilansie i aeroby 3 x week nietreningowe. No i żeby sie zabezpieczyć przed spadkami to brać np bcca ( activ lab 10 gram ) przed aerobami a po aerobach np białko ostrowia ? jaka jest różnica dla mięśni czy wezmę białko czy bcca ?ile czasu wchłania się białko , a ile bcca , a ile białko z pożywienia ?? może mi ktoś dokładnie [...]
Mam kilka pytań ! Kupiłem sobie białko MLO 90% i zamierzam brać 40gr po treningu i 40gr na noc ! I tak sobie myśle czy by sobie do tego nie dokupić MASS XXL i nie brać przed treningiem i po ??? Nie wiem czy jest sens dokupywac tego gainera ??? I oto moje pytania co do tego : 1.Czy dawka białka rano jest obowiązkowa , jeśli jem płatki kukurydziane [...]
Chciałbym się zaopatrzyć w białko - w celach redukcyjnych. Aktualnie stosuję EGG PROTEIN/OLIMP Białko serwatkowe chyba będzie się do tego lepiej nadawało. Nie wiem na które się zdecydować - np. OLIMP ma w ofercie NATURAL WPC SYSTEM PROTEIN 80 WHEY PRO MATRIX WHEY PROTEIN COMPLEX Miałem kiedyś WPC Ostrowia (efekty pozytywne), ale uczulenia dostałem [...]
witam, jak w temacie- czy dymatize elite gourmet protein to dobre białko? Chce zamówić takie na allegro tylko ze prawie nigdzie nie ma opinii n/t tego bialka- czy to jest jakas nowosc?
Ostatnio kupiłem sobie białko Hitec Protein 80. W jakich porach mam je przyjmować? Gdzieś przeczytałem, że powinno się brać zaraz po obudzeniu się, co ma pobudzać hormon wzrostu. Czy białko należy brać między posiłkami, czy po, czy może nie ma różnicy?
[...] lub 100g makaronu bardziej rozgotowanego lub 420 g ziemniaków + 100 g mięsa b:28 t:2 ww:77 kolacja : chleb 75g, 4 jaja lub chleb 75 g, 100 g tuńczyka/mięsa + 20 g oliwy b:28, t:22 ww:37 przed snem: jajecznica z 4 jaj+warzywa b:30 t:18 ww:8 i kupiłem teraz białko HI-TEC whey protein.. czy brać białko z posiłkami czy pomiędzy? prosze o pomoc..
Witam... Ćwiczę od 2 miesięcy systematycznej na dobrze wyposażonej siłowni 60min. dziennie 4 razy w tygodniu, zaś przed siłownią od roku jechałem na pąpkach i małych chantlach, Oczywiście z dietą. Moje dane: wzrost 172, waga 75kg, biceps 34cm. Zalezy mi na zwiększeniu objętości mięśnia oraz ładniejszej i bardziej umięśnionej sylwetce i nie wiem [...]
Witam, gdzie mogę znaleźć (lub może ktoś ma swój) przepisy na szybkie, łatwe dania bogate w węglowodany i białka ?. Troche nudzi mnie jedzenie na przemian makaronu z serem lub jajek. Przydały by się dwa nowe :D
Witam koncze juz I cykl na odzywkach ( kreatyna + białko ) . Niedługo zacznie sie rok szkolny i bede musiał dojezdzac do szkoły dlatego postanowiłem kupic sobie gainera + białko poniewaz nie będe miał zbytnio czasu na jedzenie poza domem . Dlatego chcę sie was poradzic który gainer byłby najlepszy . Białko postanowiłem kupic firmy VitaFit. Ps. [...]
[...] czy dobrym pomysłem było by kupno jakiegoś taniego białka - na przykład oxy-gen protein 80 2500g za 69,50zł i picie go codziennie po ćwiczeniach (po siłowni lub a6w)? Z tego co się orientuję to z odżywkami białkowymi nie jest tak jak z kretą i można je wcinać cały rok bez przerwy, prawda? Więc to białko mi nie zaszkodzi, a może nawet pomoże..
[...] i stosować się do wskazówek żywieniowych, braki, których jest bardzo dużo uzupełniam Gainerem MCT, jednak to też drogi interes i ojciec załatwił mi ze swojego zakładu białko, a mianowicie 100 % czystego białka zwierzęcego, z jajek. Czy mogę dokupić węglowodany i wymieszać z białkiem i potraktować to jako taki 'gainer', który w jakiś sposób [...]
[...] rzeczową i konkretną odpowiedź ;-) Więc i ja na taką liczę. A tak przy okazji, jak już jesteśmy przy węglach, to proszę o odpowiedź na odwieczne pytanie... węglowodany vs białko? :-) Wiem że obydwie te rzeczy są ważne dla kogoś o wzmożonej aktywności fizycznej, ale załóżmy, że nie dam rady spełniać dziennego zapotrzebowania na białko/węgle [...]
[...] węglowodany i staram sie nie przekraczać wyznaczonej ilości gram w danych dniach :) Tutaj jednak pojawia się problem ze nie zawsze potrafię sobie zrobić zapotrzebowanie na białko. III tu nasuwa sie moje konkretne pytanie : zamierzam spróbować BCAA i myśle też o białku które samo w sobie ma BCAA. Jednak co do białka nie mam jakiejś większej [...]
Witam. Mam nietypowe pytanie. Czy mozna pic gainer razem z bialkiem w celu uzupełnienia diety + do tego jakis monohydrat kreatyny? chodzi mi o to ze wiekszosc dnia spędzam w pracy i niezawsze mam dostep i czas przygotowac sobie posilek ktory ilosciowo i jakosciowo by mnie zaspokoil. bo podczas dwoch przerw 15 minutowych raczej slabo zjesc tyle [...]
chce sobie kupić gainera i białko. myśle że dobre będzie białko-natural wpc olimp i gainer-trec mass xxl. robie mase, diete mam. czy jest to dobre połączenie gainer + białko? ile brać gainera i w jakich dawkach? kupie chyba 4800g. czy jeśli bierze sie gainer 2x dzień, czyli dłużej(do wyczerpania zapasów) niż 3x dzień to efekty bedą takie same na [...]
Zamówiłem 3x 750g. białko SFD. przed chwilą wziąłem pierwszą porcję. 1 miarkę i wymieszałem to w shakerze w 0,25-0,3l. wody, powstała piana na cały shaker, poczekałem 2-3minuty nie opadła, nie dało się tego pić dodam. Dodam, że zamówiłem 3 różne smaki, a to wiśnia, zrobiłem coś nie tak?