SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

które białko na redukcji?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2202

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chciałbym się zaopatrzyć w białko - w celach redukcyjnych.
Aktualnie stosuję EGG PROTEIN/OLIMP

Białko serwatkowe
chyba będzie się do tego lepiej nadawało.

Nie wiem na które się zdecydować - np. OLIMP ma w ofercie
NATURAL WPC
SYSTEM PROTEIN 80
WHEY PRO MATRIX
WHEY PROTEIN COMPLEX

Miałem kiedyś WPC Ostrowia (efekty pozytywne), ale uczulenia dostałem (a może miałem już wcześniej i tylko to białko spowodowało pojawienie się objawów). Dlatego zakupiłem proteiny jajeczne, a teraz chciałbym spróbować znowu serwatki, tylko jakiejś lepszej.. niekoniecznie OLIMPU.

Takie 80% będzie akurat..

Dobrze byłoby, gdyby można było je dostaćw mniejszych paczkach - 500 - 750g, żebym zobaczył, jak organizm zareaguje..

Czym one się różnią?
Które wybrać?

Zmieniony przez - panteon w dniu 2010-03-08 22:25:38
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55031
Amentoris
"MolderDist - Activlab 4ever"

Jakbyś nie zauważył - piszący same tylko wartościowe komentarze w tym dzialek - drogi użytkowniku, to ewidentnie zaznaczyłem, że tylko i wyłącznie jadłem ten izolat akurat, więc tylko o nim się moge wypowiedzieć, bo na redukcji widze sens jedynie sotosowanie izolatu.

Ale może nie czytałes mojej wypowiedzi, tylko chciałem nabić "śmiesznego" posta? Nie wnikam.

***

A do faftaqa nie mam żadnych zażaleń, to jego "robota" jako moderatora, nie uważam, zebym jakoś specjlanie naruszył regulamin, gdyż eweidentnie zaznaczyłem, że mam porównanie tylko do tego jednego produktu. Uznał jak uznał i skasował, jego prawo.


Zmieniony przez - MolderDist w dniu 2010-03-09 23:17:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 7150 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84652
myślę, że będzie w sam raz:

https://sklep.sfd.pl/VitaFit_Wpc_protein_plus-opis3653.html 

"Chęci i cierpliwość to wielbłądy, które mogą
Cię przewieźć przez każdą pustynię"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wolałbym coś bardziej markowego - olimp, vitalmax, może trec..
raz się przejechałem..

Tylko nie wiem jaka jest różnica pomiędzy poszczególnymi odżywkami - może dla mnie byłaby ona bez znaczenia..
...
Napisał(a)
Usunięty przez faftaq za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55031
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 7150 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84652
to jest białko spod skrzydeł treca

ponadto doprawiane przez ludzi z sfd/bf, docelowo dla ludzi z sfd/bf

wynik wyszedł naprawdę zacny

jeśli nie masz zaufania - to stare sp80 też się sprawdzi - aktualnie podjadam na zmianę z vitafitem i nie jest złe

"Chęci i cierpliwość to wielbłądy, które mogą
Cię przewieźć przez każdą pustynię"

...
Napisał(a)
Usunięty przez faftaq za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1903 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12352
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
wyraznych entuzjastów jednej li tylko firmy, których łaczy przesadna nic sympatii z okreslonym producentem suplementów, uprzejmie prosze o nie doradzanie mi w tym dziale.

pozdrawiam

Zmieniony przez - faftaq w dniu 2010-03-09 01:36:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Autorze tematu - problem wałkowany jest nagminnie, skorzystaj moze z wyszukiwarki forumowej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1903 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12352
Trochę fafi przesadziłeś. Pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
a ja absolutnie tak nie uważam

osoby kojarzące sie bezwzglednie z jedną firmą, nie mające podpisu pod nickiem, który bylby wyraznym sygnałem o w/w sympatii, są od dawna systematycznie eliminowane z działu. Ostatnio po prostu trochę odpusciłem

pzdr

Zmieniony przez - faftaq w dniu 2010-03-09 09:39:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1903 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12352
Jakbym mógł, to pewnie bym se dał. Ale nevermind...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Creatine 1250 + Nitrobolon

Następny temat

redukcja ale jak ja zrobic?

WHEY premium