SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BCAA i Białko przy redukcjo, utracie tkanki tłuszczowej

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 731

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 103
Witam,
Aktualnym celem na siłowni jest dla mnie spalenie tkanki tłuszczowej. Mam swoja diete zakupioną u trenera z jednej z siłowni w moich okolicach jednak on nie uwzgędniał mi tam zednych odżywek bo sam nie chciałem jednak teraz zmieniłem trochę zdanie. Utrata tkanki, no wiec zaczynam redukcje licze sw kalorie i makroskładniki i oczywiście po trningu aeroby.
Obniżyłem węglowodany i staram sie nie przekraczać wyznaczonej ilości gram w danych dniach :) Tutaj jednak pojawia się problem ze nie zawsze potrafię sobie zrobić zapotrzebowanie na białko. III tu nasuwa sie moje konkretne pytanie : zamierzam spróbować BCAA i myśle też o białku które samo w sobie ma BCAA. Jednak co do białka nie mam jakiejś większej wiedzy-jak ono na mnie wpłynie ??. Znalazłem informacje ze BCAA i Białko jest łączone przy redukcjii.
Myślę o spróbowaniu narazie jakiegoś wagowo mniejszego białka zobaczyć jak to bęzie :)
Co sądzicie czy zacząć stosować BCAA i białko ???
Jakie białko może mi zostać polecone ???
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699674
jeżeli nie uwzględnił to znaczy że nie potrzeba
bcaa możesz kupić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 103
no niby tak :)
jednak ile mozna jeść cały czas to samo.
Czasem nie mam zbyt czasu aby zjeść pelen posiłek
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Białko + witaminy

Następny temat

Odżywki na redukcji - kilka pytań

WHEY premium