SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • Co na cykl 4 ??

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] jechałem na bardzo dobrej diecie (fbw). W grudniu zakupiłem mono i stosowałem je 6 tyg , efekty były dość dobre . Teraz w lutym postanawiam znowu zrobić cykl kreatynowy lecz nie wiem czy wybrać tym razem stacka lub mono ? Bardzo proszę o rady . Zaznaczam ! Jem co dziennie 5-6 posiłków dobrze zbilansowanych + białko GOLD STANDARD WHEY 100 %.

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 576 Data: 2014-01-21 17:34:51 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pomoc przy układaniu diety na mase

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam wszystkich użytkowników mój problem polega na tym że ułożyłem mniej więcej dietę tylko niestety zapotrzebowanie jest na ( Kcal : 3,868.00, Białko :242 , Tłuszcze: 129 , Węgle :436 ) a moje wyniki są dołączone ze zdjęcie ile wyszło jak na tą chwile i chodzi o to co dodać co usunąć żeby to miało ręce i nogi , dodam jeszcze że produkt taki [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 786 Data: 2014-07-30 23:32:42 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • pomoc w doborze zestawu

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] tylko poprostu nie licze kalorii-staram się jeść duzo i dobrze. Suple, z których do tej pory skorzystałem to mass xxl 3kg, gein bolic 4kg, kreatyna mono- jeden cykl. Zastanawiając się nad doborem odżywek, wykombinowałem coś takiego: TREC Dibencozide Force, XP , tauryna, dextoza, białko HI-TEC Protein 1kg, witaminy trec multi pack. CO WY NA TO??

    Odpowiedzi: 21 Ilość wyświetleń: 2744 Data: 2006-09-29 15:35:40 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • trening- krótkie pytanie

    Temat
    Trening dla zaawansowanych

    Witam, Planuję właśnie trening masowy, po przerwie na lekkiej redukcji + boksie. Dietka jest białkowa, niezbyt dużo ww bo łatwo tłuszcz po ww. z odżywek nitro-x-pack + tcm po treningu carbo, białko jak mam barki danego dnia i magnez, cynk witaminy. I teraz pytanie który program lepszy: pon- Klatka, triceps, wt- wolne śr-Plecy,biceps,przedramię [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 814 Data: 2010-04-12 18:00:25 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Posiłki około treningowe

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] czy może wypić WPC zaraz po obiedzie (ale przez to przesunąć porę posiłku na 1h przed treningiem). I jeszcze jedno: czy po treningu lepiej wypić najpierw 50g glukozy a potem białko, czy można zroić z tego taki gainer i wypić oba zaraz po treningu. aha zapomniałem dodać, że trening mam tak około 14:00 Zmieniony przez - netboy5 w dniu 2011-01-11 [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1154 Data: 2011-01-11 16:21:40 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • MASA :) pytank(a)o

    Temat
    Trening dla zaawansowanych

    Kiedys juz mialem kilka zapytowan :) na forum (jakies 3-4 miechy temu) od tamtego czasu przybylo z lekka MASY (kolo 2-3kg) sila tesz niezle poszla i nareszcie "wymiary" ruszyly z miejsca. Nasuwa mi sie jednak pytanie czy to ze przybylo mi rowniez w pasie z 2-3cm :( przy treningu Michaila (gr:II na mase) jest calkowicie normalne?? Po 2 chcialem [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 1001 Data: 2004-05-23 08:58:27 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Kolacja, śniadanie i coś do szkoły.

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] górskich nie gotowanych zmiksowanych ze sporą ilością maślanki czasami zdarzało mi się wlać litr jak chciało mi się pić rano :P Pasowałoby do tego śniadania dodać jakieś białko i tu mam pytanie co mógłbym dodać do tego miksa aby zwiększyć zawartość białka (oprócz odżywki). Na kolacje miks 200g sera białego półtłustego plus jakieś 200ml mleka [...]

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 1551 Data: 2012-06-03 19:44:48 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Siłownia a praca - pytanie

    Temat
    Trening dla początkujących

    [...] mase (wiem że potrzebny jest czas na regeneracje.. Moje pytanie brzmi, jaki trening byłby dla mnie najbardziej odpowiedni, poniżej podaje moje dane: staż na siłowni: 9 miesięcy wiek: 23 waga: 79 wzrost: 185 cm z suplementacji: białko i monohydrat kreatyny (to drugie zacząłem pierwszy raz kilka dni temu) Jeżeli trzeba jeszcze foto to piszcie dodam

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 1217 Data: 2015-08-29 10:47:39 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • DIETY PUDEŁKOWE

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] firm . Jedzenie jest zdrowe i świeże . Wybrałem opcje gdzie dostarczane są 3 posiłki . Resztę dnia uzupełniam sam . Najczęściej to posiłek po treningowy , kolacja i jakieś białko według braków . Poniżej przykładowe zestawienie .Jak widać wszystkie BTW są wyliczone . Czy sami korzystacie z podobnych rozwiązań ? Pozdrawiam [...]

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 1866 Data: 2019-08-06 10:21:03 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Chciałbym wiedzieć co i jak i ile ?

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] pare rzeczy tj. - co musze szamać aby wszystkie moje muskułki się dobrze rozwijały? - w jakich proporcjach i co przyjmować z jedzenia? - co jest najważniejsze dla kulturysty białko, węglowodany, tłuszcze? - prosiłbym zeby ktoś podsunął mi dobrą rozpiske ćwiczeń - prosiłbym aby ktoś pokierował co mam robić ile mam robić z jakim ciężarem machać [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1180 Data: 2003-08-13 16:24:09 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • z chłopaczka do chłopaka

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] choć uprawiam sporty, biegam gram w noge itd. poprostu wyglądam jak dzieciak i to trochę mi zawadza i myslę że ktoś mi doradzi co jesć żeby urosnać ile jeść i ewentualnie jakie ćwiczenia robić. Dodam że jestem skłonny zakupić jakieś białko czy coś w tym stylu tylko w miare bezpiecznego żeby nerek mi nie wywaliło. z góry dzięki za odpowiedzi :)

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 1385 Data: 2008-09-03 17:04:12 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Domowy serek z jaj

    Temat
    Kuchnia SFD

    Składniki: - 15 jajek - 1 litr mleka - łyżeczka soli Przygotowanie: 1. Mleko gotujemy. Jajka wbijamy do innego pojemnika, aby sprawdzić, czy są świeże. Rozkłócamy je mątewką i solimy. 2. Masę jajeczną wlewamy do gotującego się mleka. Delkikatnie mieszamy, aż uzyska konsystencję ściętej jajecznicy. 3. Całość przelewamy do worka serowego, formujemy [...]

    Odpowiedzi: 13 Ilość wyświetleń: 3049 Data: 2008-10-24 19:31:01 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta do poprawki

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Wzrost: 172cm Waga: 75kg Cel: masa Posiłek 1 (7.00): Mleko 2% - 500 g Płatki kukurydziane - 100g Magnez - 1 Vitaral - 1 Posiłek 2 (10.30): Chleb razowy -100g Jaja kurze całe - 70g Margaryna roślinna 15g Posiłek 3 (12.30): Chleb razowy - 150 g Szynka z piersi kurczaka - 100 g Margaryna roślinna - 15 g Posiłek 4 (16.00) Ryż biały - 150g Pierś z [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 800 Data: 2009-09-19 13:56:58 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Analiza

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] czasem ziemniaki, mięso (wieprzowina,ryba) i sporo warzyw 17.00-18.00-trening. Po treningu od razu dwa banany 20.00-jejecznica, jogurt 23.00-serek wiejski/twaróg Kalorie i białko myślę ,że w odpowiedniej ilości, ale zawsze lepiej się zapytać paru specjalistów. Chciałem jeszcze dodać ,że nie dam rady robić jakichś wyrafinowanych dań typu łosoś z [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 1079 Data: 2010-09-14 22:43:28 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Problem z redukcją

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Mam następujący problem. Od roku dosyć intensywnie się odchudzam. Udało mi się zjechać ze 136 kg do 96, jednak od ok 2 miesięcy brak jest dalszych efektów. Mam 29 lat, 187 cm wzrostu. Cel jaki chciałbym osiągnąć to 85 kg. Może powinienem coś zmienić?? na razie trenuję co 2 dzień ok 2 godziny na jednostkę treningową, w zasadzie wyłącznie trening [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 909 Data: 2009-08-18 17:58:40 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Piłkarz- rozbudowa masy mięśniowej

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] Rok temu zrobiłem 1 cykl na kreatynie(jeszcze wcześniej brałem trochę białka) i efekty były i to spore. Mam teraz plan aby znowu zacząć brać kreatynę, ale kusi mnie też białko. Chciałbym, o ile jest taka możliwość, za pomocą kreatyny i białka przy regularnych ćwiczeniach, przybrać na masie mięśniowej, ale jednocześnie nie utracić szybkości, [...]

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 1159 Data: 2014-01-18 21:45:40 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Zapotrzebowanie - dobrze obliczone?

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] wynosi 2400 (wliczylem w to juz 500kcal na mase) Mam 16 lat 176 wzrostu i waze 61 kg Kiedy obliczalem pisemnie a nie w programie wyszlo mi 3000 ale mniejsza o to. Na białko wyszlo mi 2,0 na 1 MC WW- 4,9 Tłuszcze - 1,3 Kiedy pomnozylem bialka i wegle przez 4 wyszlo mi wszystko dobrze lecz gdy tluszcze pomnozylem przez 9 to wyszlo mi ze [...]

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 1248 Data: 2008-09-17 19:52:54 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • cykl masa

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam od połowy września zamierzam zacząć ćwiczyć na masę,dietę mam ułożoną chodzi mi o porade w sprawie odżywek Jeżeli ktoś mógłby mi poradzić,doradzić podpowiedzieć co zmienić to byłbym wdzięczny,dodam że nie chce się maksymalnie zmasowac i zalac raczej zalezy mi na zbalansowanym wzroscie;) zamierzam zakupić Gainer:PVL mutant mass lub monster [...]

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 1562 Data: 2010-08-31 21:07:06 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta na masę do oceny, 62kg

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] z oliwek 10g b: 24 t: 10 w: 66 kcal: 550 6. Twaróg 125g Oliwa z oliwek 10g b: 20 t: 15 w: 3 kcal: 250 Całość: b: 125 t: 71 w: 321 Wszędzie warzywa, w okołotreningowych mniejsze ilości. Wychodzi niby białko ~2g/tłuszcz ~1.1g/w ~5.5g, ale kalorii jest chyba mało ;/ Czy masa by szła na takich proporcjach? :) PRosze o sprawdzenie/poprawki. Dzięki

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 902 Data: 2011-08-16 23:49:29 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • pare pytan; gainer, tluszcze

    Temat
    Odżywki i suplementy

    1. Poniewaz bardzo nie lubie sniadan, wpadlem na pomysl, ze moglbym pic gainera lub carbo+bialko. Nawet nie duze ilsoci typu 50-100g, tak zeby organizm przyswoil potrzebne subst. Normalnie picie gainera w trakcie dnia to glupi pomysl, ale czas po przebudzeniu jest chyba tak samo sensowny jak w porze potrenignowej. 2. Szukam dobrego i taniego [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 828 Data: 2012-09-29 13:14:31 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)