[...] jechałem na bardzo dobrej diecie (fbw). W grudniu zakupiłem mono i stosowałem je 6 tyg , efekty były dość dobre . Teraz w lutym postanawiam znowu zrobić cykl kreatynowy lecz nie wiem czy wybrać tym razem stacka lub mono ? Bardzo proszę o rady . Zaznaczam ! Jem co dziennie 5-6 posiłków dobrze zbilansowanych + białko GOLD STANDARD WHEY 100 %.
Witam wszystkich użytkowników mój problem polega na tym że ułożyłem mniej więcej dietę tylko niestety zapotrzebowanie jest na ( Kcal : 3,868.00, Białko :242 , Tłuszcze: 129 , Węgle :436 ) a moje wyniki są dołączone ze zdjęcie ile wyszło jak na tą chwile i chodzi o to co dodać co usunąć żeby to miało ręce i nogi , dodam jeszcze że produkt taki [...]
[...] tylko poprostu nie licze kalorii-staram się jeść duzo i dobrze. Suple, z których do tej pory skorzystałem to mass xxl 3kg, gein bolic 4kg, kreatyna mono- jeden cykl. Zastanawiając się nad doborem odżywek, wykombinowałem coś takiego: TREC Dibencozide Force, XP , tauryna, dextoza, białko HI-TEC Protein 1kg, witaminy trec multi pack. CO WY NA TO??
Witam, Planuję właśnie trening masowy, po przerwie na lekkiej redukcji + boksie. Dietka jest białkowa, niezbyt dużo ww bo łatwo tłuszcz po ww. z odżywek nitro-x-pack + tcm po treningu carbo, białko jak mam barki danego dnia i magnez, cynk witaminy. I teraz pytanie który program lepszy: pon- Klatka, triceps, wt- wolne śr-Plecy,biceps,przedramię [...]
[...] czy może wypić WPC zaraz po obiedzie (ale przez to przesunąć porę posiłku na 1h przed treningiem). I jeszcze jedno: czy po treningu lepiej wypić najpierw 50g glukozy a potem białko, czy można zroić z tego taki gainer i wypić oba zaraz po treningu. aha zapomniałem dodać, że trening mam tak około 14:00 Zmieniony przez - netboy5 w dniu 2011-01-11 [...]
Kiedys juz mialem kilka zapytowan :) na forum (jakies 3-4 miechy temu) od tamtego czasu przybylo z lekka MASY (kolo 2-3kg) sila tesz niezle poszla i nareszcie "wymiary" ruszyly z miejsca. Nasuwa mi sie jednak pytanie czy to ze przybylo mi rowniez w pasie z 2-3cm :( przy treningu Michaila (gr:II na mase) jest calkowicie normalne?? Po 2 chcialem [...]
[...] górskich nie gotowanych zmiksowanych ze sporą ilością maślanki czasami zdarzało mi się wlać litr jak chciało mi się pić rano :P Pasowałoby do tego śniadania dodać jakieś białko i tu mam pytanie co mógłbym dodać do tego miksa aby zwiększyć zawartość białka (oprócz odżywki). Na kolacje miks 200g sera białego półtłustego plus jakieś 200ml mleka [...]
[...] mase (wiem że potrzebny jest czas na regeneracje.. Moje pytanie brzmi, jaki trening byłby dla mnie najbardziej odpowiedni, poniżej podaje moje dane: staż na siłowni: 9 miesięcy wiek: 23 waga: 79 wzrost: 185 cm z suplementacji: białko i monohydrat kreatyny (to drugie zacząłem pierwszy raz kilka dni temu) Jeżeli trzeba jeszcze foto to piszcie dodam
[...] firm . Jedzenie jest zdrowe i świeże . Wybrałem opcje gdzie dostarczane są 3 posiłki . Resztę dnia uzupełniam sam . Najczęściej to posiłek po treningowy , kolacja i jakieś białko według braków . Poniżej przykładowe zestawienie .Jak widać wszystkie BTW są wyliczone . Czy sami korzystacie z podobnych rozwiązań ? Pozdrawiam [...]
[...] pare rzeczy tj. - co musze szamać aby wszystkie moje muskułki się dobrze rozwijały? - w jakich proporcjach i co przyjmować z jedzenia? - co jest najważniejsze dla kulturysty białko, węglowodany, tłuszcze? - prosiłbym zeby ktoś podsunął mi dobrą rozpiske ćwiczeń - prosiłbym aby ktoś pokierował co mam robić ile mam robić z jakim ciężarem machać [...]
[...] choć uprawiam sporty, biegam gram w noge itd. poprostu wyglądam jak dzieciak i to trochę mi zawadza i myslę że ktoś mi doradzi co jesć żeby urosnać ile jeść i ewentualnie jakie ćwiczenia robić. Dodam że jestem skłonny zakupić jakieś białko czy coś w tym stylu tylko w miare bezpiecznego żeby nerek mi nie wywaliło. z góry dzięki za odpowiedzi :)
Składniki: - 15 jajek - 1 litr mleka - łyżeczka soli Przygotowanie: 1. Mleko gotujemy. Jajka wbijamy do innego pojemnika, aby sprawdzić, czy są świeże. Rozkłócamy je mątewką i solimy. 2. Masę jajeczną wlewamy do gotującego się mleka. Delkikatnie mieszamy, aż uzyska konsystencję ściętej jajecznicy. 3. Całość przelewamy do worka serowego, formujemy [...]
[...] czasem ziemniaki, mięso (wieprzowina,ryba) i sporo warzyw 17.00-18.00-trening. Po treningu od razu dwa banany 20.00-jejecznica, jogurt 23.00-serek wiejski/twaróg Kalorie i białko myślę ,że w odpowiedniej ilości, ale zawsze lepiej się zapytać paru specjalistów. Chciałem jeszcze dodać ,że nie dam rady robić jakichś wyrafinowanych dań typu łosoś z [...]
Mam następujący problem. Od roku dosyć intensywnie się odchudzam. Udało mi się zjechać ze 136 kg do 96, jednak od ok 2 miesięcy brak jest dalszych efektów. Mam 29 lat, 187 cm wzrostu. Cel jaki chciałbym osiągnąć to 85 kg. Może powinienem coś zmienić?? na razie trenuję co 2 dzień ok 2 godziny na jednostkę treningową, w zasadzie wyłącznie trening [...]
[...] Rok temu zrobiłem 1 cykl na kreatynie(jeszcze wcześniej brałem trochę białka) i efekty były i to spore. Mam teraz plan aby znowu zacząć brać kreatynę, ale kusi mnie też białko. Chciałbym, o ile jest taka możliwość, za pomocą kreatyny i białka przy regularnych ćwiczeniach, przybrać na masie mięśniowej, ale jednocześnie nie utracić szybkości, [...]
[...] wynosi 2400 (wliczylem w to juz 500kcal na mase) Mam 16 lat 176 wzrostu i waze 61 kg Kiedy obliczalem pisemnie a nie w programie wyszlo mi 3000 ale mniejsza o to. Na białko wyszlo mi 2,0 na 1 MC WW- 4,9 Tłuszcze - 1,3 Kiedy pomnozylem bialka i wegle przez 4 wyszlo mi wszystko dobrze lecz gdy tluszcze pomnozylem przez 9 to wyszlo mi ze [...]
Witam od połowy września zamierzam zacząć ćwiczyć na masę,dietę mam ułożoną chodzi mi o porade w sprawie odżywek Jeżeli ktoś mógłby mi poradzić,doradzić podpowiedzieć co zmienić to byłbym wdzięczny,dodam że nie chce się maksymalnie zmasowac i zalac raczej zalezy mi na zbalansowanym wzroscie;) zamierzam zakupić Gainer:PVL mutant mass lub monster [...]
[...] z oliwek 10g b: 24 t: 10 w: 66 kcal: 550 6. Twaróg 125g Oliwa z oliwek 10g b: 20 t: 15 w: 3 kcal: 250 Całość: b: 125 t: 71 w: 321 Wszędzie warzywa, w okołotreningowych mniejsze ilości. Wychodzi niby białko ~2g/tłuszcz ~1.1g/w ~5.5g, ale kalorii jest chyba mało ;/ Czy masa by szła na takich proporcjach? :) PRosze o sprawdzenie/poprawki. Dzięki
1. Poniewaz bardzo nie lubie sniadan, wpadlem na pomysl, ze moglbym pic gainera lub carbo+bialko. Nawet nie duze ilsoci typu 50-100g, tak zeby organizm przyswoil potrzebne subst. Normalnie picie gainera w trakcie dnia to glupi pomysl, ale czas po przebudzeniu jest chyba tak samo sensowny jak w porze potrenignowej. 2. Szukam dobrego i taniego [...]