SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Siłownia a praca - pytanie

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 570

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 36 Wiek 26 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 2219
Witam, 2 tygodnie temu zacząłem pracować w ochronie. Mój grafik wygląda tak, że mam 2 dni pod rząd po 13h pracy (chodzenie po pasażu galerii handlowej) po czym 2 dni wolnego, i tak przez cały miesiąc w kółko. A więc czas na siłownie mam wyłącznie w dni wolne od pracy i zależnie od tygodnia jest to 3 lub 4 dni, tylko że te dni są 2 pod rząd a ja bym chciał robić trening na mase (wiem że potrzebny jest czas na regeneracje.. Moje pytanie brzmi, jaki trening byłby dla mnie najbardziej odpowiedni, poniżej podaje moje dane:

staż na siłowni: 9 miesięcy
waga: 79
wzrost: 185 cm
z suplementacji: białko i monohydrat kreatyny (to drugie zacząłem pierwszy raz kilka dni temu)

Jeżeli trzeba jeszcze foto to piszcie dodam

Sprawdź ile masz % tłuszczu?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 20118 Wiek 14 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 184230
Ale na czym polega problem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 36 Wiek 26 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 2219
Jaki plan treningowy byłby dla mnie najbardziej odpowiedni.. w opisanej powyżej sytuacji :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
nikt nic nie odpowie?? ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 2678 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 65792
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 20118 Wiek 14 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 184230
Albo dowolny plan treningowy. Jeżeli Twoja "specyficzna sytuacja" polega na tym, że będą 2 dni treningowe pod rząd, to nie jest to specyficzna sytuacja.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 64 Wiek 24 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1410
Nawet SPLITA mozesz zarzucic. 1 DZIEN - KLATA TRIC/ 2 DZIEN NOGI I ŁYDKI. 3 I 4 WOLNE 5 DZIEN PLECY BIC / 6 DZIEN BARKI.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poszukiwany Spalacz + Pytanie o trening.

Następny temat

FBW 5 x 5 do oceny